200 українських миротворців відправляють на війну у Конго

Модератори: Global Moderators, News

Аватар користувача
Oleh Nemchinov
Moderator
Moderator
 
Повідомлень: 7841
З нами з:
04 березня 2006 21:16
Звідки: Львів

200 українських миротворців відправляють на війну у Конго

Повідомлення Oleh Nemchinov » 19 грудня 2011 17:06

У Верховній Раді зареєстровано законопроект президента Віктора Януковича від 19 грудня 2011 року № 9604 про направлення до 200 українських миротворців до Демократичної Республіки Конго. Проект закону внесено до парламенту як невідкладний, пише DZ.ua
«Направити для участі України в Місії ООН зі стабілізації у Демократичній Республіці Конго миротворчий контингент загальною чисельністю до 200 військовослужбовців», — йдеться в проекті відповідного указу президента.
Раніше з таким проханням до В.Януковича звернувся особисто генсек ООН Пан Гі Мун.
При цьому у супровідних документах до законопроекту зазначено, що «на сьогодні внутрішньополітична ситуація у державі характеризується латентною напруженістю ... Починаючи з 10 грудня 2011 року у країні не вщухають організовані опозиційними рухами і партіями масштабні соціально-політичні акції протесту ... Ситуація безпеки у країні оцінюється як напружена і характеризується продовженням протистояння між збройними силами ДРК і незаконними збройними формуваннями. На даний час ЗСДРК не в змозі забезпечити контроль над більшою частиною північно-східного регіону країни”.
Секретаріат ООН планує залучити український миротворчий контингент до виконання завдань у МООНСДРК на термін до 30 червня 2012 року з його подальшим продовженням на підставі відповідних рішень Ради Безпеки ООН.
Проект закону погоджено з Міністерством закордонних справ України, Міністерством економічного розвитку і торгівлі, Міноборони, Мінфіном, Мін`юстом, Службою безпеки та Службою зовнішньої розвідки.
Відзначимо, що у пояснювальній записці до законопроекту відсутні номери і дати президентських указів, на підставі яких регулюється діяльність українських миротворців:
«Зазначений проект Закону відповідає принципам, закріпленим положеннями Закону України „Про участь України в міжнародних миротворчих операціях“.
Питання участі України у МООНСДРК врегульовано Указом Президента Україні від „___“ ____________ 2011 року № ______ „Про направлення миротворчого контингенту для участі України в Місії ООН зі стабілізації у Демократичній Республіці Конго“.
Відповідно до Закону України „Про участь України в міжнародних миротворчих операціях“, Указ Президента України № _____ від „____“ ____________ 2011 року „Про направлення миротворчого контингенту для участі України в Місії ООН зі стабілізації у Демократичній Республіці Конго“ підлягає схваленню Верховною Радою України», — йдеться в пояснювальній записці.
Нагадаємо, 8 грудня В.Янукович вніс до Верховної Ради як невідкладний законопроект «Про схвалення рішення президента України щодо направлення миротворчого контингенту для участі України у наданні підтримки Операції ООН у Кот-д`Івуарі».
Рада прийняла документ вже наступного дня, 9 грудня. Цього ж дня закон було підписано президентом.

http://portal.lviv.ua/news/2011/12/19/150640.html
Прийшла повістка - іди служити!
 

Аватар користувача
Oleh Nemchinov
Moderator
Moderator
 
Повідомлень: 7841
З нами з:
04 березня 2006 21:16
Звідки: Львів

Re: 200 українських миротворців відправляють на війну у Конг

Повідомлення Oleh Nemchinov » 23 грудня 2011 16:13

Миротворців для Конго готуватимуть на Львівщині
Верховна Рада учора все таки прийняла закон, яким схвалила указ Президента України про скерування до Місії ООН зі стабілізації в Демократичній Республіці Конго миротворчого контингенту у складі до 200 військовослужбовців, чотирьох бойових вертольотів Мі-24 (з боєкомплектами з розрахунку по 5 на один вертоліт), а також 43 одиниць автомобільної та спеціальної техніки. -AAA+
Сьогодні, 23 грудня, на Львівщині на базі 3-го окремого полку армійської авіації Сухопутних військ Збройних Сил України розпочалась підготовка особового складу, визначеного кандидатами миротворчого контингенту для виконання завдань місії ООН у Демократичній Республіці Конго. Про це повідомив ЗІКу представник регіонального медіа-центру міністерства оборони України Михайло Гриневич

Завдання миротворчого вертолітного загону Збройних Сил України на території Конго полягатимуть у веденні повітряної розвідки, спостереженні, проведенні заходів стримування та вогневої підтримки наземних сил, забезпеченні дій військ місії ООН, в тому числі пошуково-рятувальних операцій. Верховна Рада вирішила, що українські вертолітники перебуватимуть в Конго до 30 червня 2012 року.

http://zik.ua/ua/news/2011/12/23/325594
Прийшла повістка - іди служити!
 

Аватар користувача
Oleh Nemchinov
Moderator
Moderator
 
Повідомлень: 7841
З нами з:
04 березня 2006 21:16
Звідки: Львів

Re: 200 українських миротворців відправляють на війну у Конг

Повідомлення Oleh Nemchinov » 28 грудня 2011 13:30

На Львівщині почалася підготовка миротворців зі стабілізації в ДР Конго
У Бродах на Львівщині розпочалося бойове злагодження військовослужбовців першої ротації національного миротворчого контингенту Місії ООН зі стабілізації у Демократичній Республіці Конго. -AAA+
Про це ЗІК повідомили у департаменті преси та зв’язків із засобами масової інформації Міністерства оборони України.

Під керівництвом начальника армійської авіації Командування Сухопутних військ Збройних cил України генерал-майора Валентина Пістрюги для військовослужбовців 3 окремого полку армійської авіації 8 армійського корпусу Сухопутних військ проводять теоретичні та практичні заняття. Вони вивчають теми із спеціальної підготовки, організації польотів. Практичні навики удосконалюють і льотний склад, фахівці інженерно-авіаційної служби, зв’язку і тилу.

Впродовж бойового злагодження екіпажі вертольотів Мі-24 виконуватимуть завдання з бойового застосування, вправи вогневої підготовки. Також будуть відпрацьовані вправи щодо виконання зльоту та посадки на запилені майданчики та польоти вночі.

Особливу увагу кандидатів у миротворці зосередять на вивченні метеорологічних умов в районі базування, маршрутів польотів у ДР Конго. Для відновлення та удосконалення дій екіпажів передбачається виконати декілька льотних змін. Водночас, технічний персонал навчатиметься обслуговувати та проводити підготовку гелікоптерів, техніки і обладнання служб тилу у спекотних кліматичних умовах.

Рішенням Вищої атестаційної комісії Міністерства оборони України основним кандидатом на посаду командира миротворчого контингенту Місії ООН зі стабілізації в Конго призначено командира 3-го окремого полку армійської авіації 8-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗСУ, військового льотчика-снайпера, полковника Ігоря Яременка.

Майже 90% кандидатів на посади миротворців мають досвід участі в миротворчих операціях в Косово, Іраку, Сьєрра-Леоне, Ліберії.

Довідка.

22 грудня ВРУ 247 голосами народних депутатів ухвалила Закон «Про схвалення рішення Президента України щодо направлення миротворчого контингенту для участі України в Місії ООН зі стабілізації у Демократичній Республіці Конго».

Відповідно до ухваленого Закону, до складу Місії ООН зі стабілізації у Демократичній Республіці Конго буде направлено національний миротворчий контингент чисельністю до 200 військовослужбовців.

Законом передбачено, що фінансування витрат, пов’язаних з участю України в Місії ООН зі стабілізації у Демократичній Республіці Конго, здійснюватиметься за рахунок коштів Державного бюджету України з подальшим відшкодуванням цих витрат Організацією Об’єднаних Націй.

http://zik.ua/ua/news/2011/12/28/326282
Прийшла повістка - іди служити!
 

Аватар користувача
Oleh Nemchinov
Moderator
Moderator
 
Повідомлень: 7841
З нами з:
04 березня 2006 21:16
Звідки: Львів

Re: 200 українських миротворців відправляють на війну у Конг

Повідомлення Oleh Nemchinov » 29 лютого 2012 18:22

29 лютого, Міністерство оборони України скерувало 105 миротворців і чотири вертольоти в Демократичну Республіку Конго.

Як повідомили в одеському регіональному медіа-центрі Міноборони, урочистості з нагоди першого спрямування українських миротворців в ДР Конго (особового складу 18-го окремого вертолітного загону) відбулися у вівторок на базі 28-ї окремої гвардійської механізованої бригади 6-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил.

"У заході взяли участь командувач Сухопутними військами, генерал-полковник Геннадій Воробйов, командний склад Південного оперативного командування та 8-го армійського корпусу та ін", - розповіли в Міноборони.

У Конго скерували загін українських миротворців

Воробйов висловив упевненість в тому, що новосформований вертолітний загін, перебуваючи у закордонному відрядженні, з честю виконає свій обов'язок і підтвердить авторитет України як надійного міжнародного партнера.

"Ви вирушаєте виконувати непросте завдання в Демократичну Республіку Конго. Це - перша миротворча місія українських військових у цій далекій африканській країні. Пам'ятайте, що успішне виконання вами завдань позитивно вплине на зміцнення міжнародного авторитету нашої держави", - сказав Воробйов.

Він додав, що майже за 20 років миротворчої діяльності України в 28 міжнародних місіях та операціях взяли участь понад 37 тис. українських військових.

Наголошується, що для захисту цивільного населення і встановлення порядку в ДР Конго розквартировані більш як 20 тисяч миротворців ООН.

Крім того, в Міноборони повідомили, що частина пілотів 18-го окремого вертолітного загону вже прибула в міжнародний аеропорт Ентеббе Республіки Уганда і провела там кілька пробних польотів.

"Військовослужбовці перевірили готовність гелікоптерів до перебазування в район виконання завдань - конголезьке місто Гома", - додали в Міноборони.

Нагадаємо, 10 лютого Міноборони почало скерування миротворців, а також майна і техніки, необхідних для дислокації 18-го окремого вертолітного загону для виконання завдань Місії ООН в Конго.

Наприкінці грудня Верховна Рада схвалила спрямування миротворчого контингенту для участі в місії ООН зі стабілізації ситуації в ДР Конго.

Згідно з рішенням Ради, миротворчий контингент пробуде в Конго до 30 червня 2012 року.

Відповідно до пояснювальної записки до проекту закону, ООН мотивувала своє прохання до України скерувати миротворців тим, що країна має відповідні можливості, а також у зв'язку з рішенням Індії в липні 2010 року відкликати 9 вертольотів зі складу свого миротворчого контингенту.

Ініціатор законопроекту - Президент Віктор Янукович.

Раніше ООН звернулася до України з проханням спрямувати миротворчий вертолітний загін у ДР Конго.
За матерiалами: Українські новини

http://ua.korrespondent.net/ukraine/eve ... ku-krayinu
Прийшла повістка - іди служити!
 

Аватар користувача
Oleh Nemchinov
Moderator
Moderator
 
Повідомлень: 7841
З нами з:
04 березня 2006 21:16
Звідки: Львів

Re: 200 українських миротворців відправляють на війну у Конг

Повідомлення Oleh Nemchinov » 29 лютого 2012 18:23

29 лютого, Міністерство оборони України скерувало 105 миротворців і чотири вертольоти в Демократичну Республіку Конго.

Як повідомили в одеському регіональному медіа-центрі Міноборони, урочистості з нагоди першого спрямування українських миротворців в ДР Конго (особового складу 18-го окремого вертолітного загону) відбулися у вівторок на базі 28-ї окремої гвардійської механізованої бригади 6-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил.

"У заході взяли участь командувач Сухопутними військами, генерал-полковник Геннадій Воробйов, командний склад Південного оперативного командування та 8-го армійського корпусу та ін", - розповіли в Міноборони.

У Конго скерували загін українських миротворців

Воробйов висловив упевненість в тому, що новосформований вертолітний загін, перебуваючи у закордонному відрядженні, з честю виконає свій обов'язок і підтвердить авторитет України як надійного міжнародного партнера.

"Ви вирушаєте виконувати непросте завдання в Демократичну Республіку Конго. Це - перша миротворча місія українських військових у цій далекій африканській країні. Пам'ятайте, що успішне виконання вами завдань позитивно вплине на зміцнення міжнародного авторитету нашої держави", - сказав Воробйов.

Він додав, що майже за 20 років миротворчої діяльності України в 28 міжнародних місіях та операціях взяли участь понад 37 тис. українських військових.

Наголошується, що для захисту цивільного населення і встановлення порядку в ДР Конго розквартировані більш як 20 тисяч миротворців ООН.

Крім того, в Міноборони повідомили, що частина пілотів 18-го окремого вертолітного загону вже прибула в міжнародний аеропорт Ентеббе Республіки Уганда і провела там кілька пробних польотів.

"Військовослужбовці перевірили готовність гелікоптерів до перебазування в район виконання завдань - конголезьке місто Гома", - додали в Міноборони.

Нагадаємо, 10 лютого Міноборони почало скерування миротворців, а також майна і техніки, необхідних для дислокації 18-го окремого вертолітного загону для виконання завдань Місії ООН в Конго.

Наприкінці грудня Верховна Рада схвалила спрямування миротворчого контингенту для участі в місії ООН зі стабілізації ситуації в ДР Конго.

Згідно з рішенням Ради, миротворчий контингент пробуде в Конго до 30 червня 2012 року.

Відповідно до пояснювальної записки до проекту закону, ООН мотивувала своє прохання до України скерувати миротворців тим, що країна має відповідні можливості, а також у зв'язку з рішенням Індії в липні 2010 року відкликати 9 вертольотів зі складу свого миротворчого контингенту.

Ініціатор законопроекту - Президент Віктор Янукович.

Раніше ООН звернулася до України з проханням спрямувати миротворчий вертолітний загін у ДР Конго.
За матерiалами: Українські новини

http://ua.korrespondent.net/ukraine/eve ... ku-krayinu
Прийшла повістка - іди служити!
 

Аватар користувача
Vold
Member
Member
 
Повідомлень: 1374
З нами з:
11 серпня 2008 13:35
Звідки: Київ

Re: 200 українських миротворців відправляють на війну у Конг

Повідомлення Vold » 29 лютого 2012 21:03

з шефським концертом знаємо хто туди поїде..)
 

Аватар користувача
Oleh Nemchinov
Moderator
Moderator
 
Повідомлень: 7841
З нами з:
04 березня 2006 21:16
Звідки: Львів

Re: 200 українських миротворців відправляють на війну у Конг

Повідомлення Oleh Nemchinov » 10 серпня 2012 13:52

Миротворці з Львівщини готуються до нової ротації у КонгоСьогодні, 10 серпня, відбулися заняття екіпажів армійської авіації у рамках підготовки особового складу другої ротації 18-го окремого вертолітного загону Збройних Сил України, який виконує завдання Місії ООН зі стабілізації у Демократичній Республіці Конго.

Про це повідомили у Західному регіональному медіа-центрі Міністерства оборони України.

На Рівненському загальновійськовому полігоні екіпажі вертольотів Мі-24 та вертольотів Мі-8 7 полку армійської авіації 13 армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України виконують навчально-тренувальні польоти з виконанням вогневих завдань.

Екіпажі армійської авіації здійснили переліт з Нового Калинова (Львівщина) до села Любомирка (Рівненщина).

Під керівництвом начальника армійської авіації Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-майора Валентина Пістрюги екіпажі бойових та транспортно-бойових вертольотів виконають польоти з виконанням «фото стрільби», польоти з виконанням пусків некерованих ракет С-8, виконанням завдань застосування гарматного озброєння, автоматичної 30 міліметрової гармати ГШ- 23.

За словами командира 7 полку армійської авіації полковника Юрія Вербельчука, який теж бере участь у виконанні льотних завдань, метою практичних занять є удосконалення навичок кожного льотчика у виконанні маневру під час подолання засобів протиповітряної оборони умовного противника, враження його цілей з гарматного озброєння гвинтокрилої машини.

«Інструктор навчає льотчиків контролювати витримку необхідної висоти і швидкість польоту, правильно знаходити задані цілі, визначати дальність стрільби, правильність прицілювання, робити відхід від цілі і прокладати маршрут для повторного заходу», – наголосив полковник Юрій Вербельчук.

За час підготовки особового складу 7 полку армійської авіації до ротації, у небі над Карпатами екіпажі пройшли вишкіл з польотів у гірських умовах. Особливістю цієї підготовки є виконання льотних завдань на малій висоті та здійснення посадки на майданчик обмежених розмірів.

У Західному регіональному медіа-центрі Міністерства оборони України нагадали, що на території Демократичної Республіки Конго в 1998 році спалахнула Друга конголезька війна за участю 11 держав Африки, яка забрала життя близько 4 мільйонів осіб.
Міжнародний контингент ООН присутній в країні з 1999 року Після закінчення війни в сучасній ДРК залишаються різні повстанські групи. Вони грабують джерела корисних копалин на сході країни, що належать уряду, а також займаються викраданнями і вбивствами мирних жителів. Поширена серед них і контрабанда золота.

Спрямування українських миротворців до Конго схвалила Верховна Рада 22 грудня 2011 року. Необхідність спрямувати військові вертольоти в ДРК постала перед ООН після того, як Індія відкликала дев'ять вертольотів зі складу миротворчого контингенту.

У складі 18-го окремого вертолітного загону ЗС України Місії ООН зі стабілізації у Демократичній Республіці Конго – 157 миротворців, 23 одиниці автомобільної і спеціальної техніки, понад 50 тонн технічного та тилового майна, а також 4 гелікоптера Мі-24. Екіпажі українських гвинтокрилів забезпечують авіаційний супровід та авіаційну підтримку сил Місії ООН, патрулювання кордонів ДР Конго та ведення повітряної розвідки.
Зображення
Фото: Регіональний медіа-центр МО України (м. Львів)

http://vgolos.com.ua/politic/news/47779.html
Прийшла повістка - іди служити!
 


Повернутись до Новини

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron