Про Яворівський полігон та Брюховицький склад

Модератори: Global Moderators, News

Аватар користувача
Oleh Nemchinov
Moderator
Moderator
 
Повідомлень: 7841
З нами з:
04 березня 2006 21:16
Звідки: Львів

На Яворівському полігоні вишкіл командирів батальйонів

Повідомлення Oleh Nemchinov » 29 серпня 2006 12:12

Командири батальйонів 13-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України зібралися на Яворівському полігоні, щоб удосконалити навички в управлінні підрозділами під час бойових дій та поглибити знання щодо експлуатації, обслуговування і ремонту штатного озброєння і воєнної техніки.

Крім того, на зборах командири планують підвищити рівень майстерності офіцерів в організації і проведенні бойової підготовки.

Збори з командирами батальйонів (дивізіонів) 13-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС України та їх заступниками на Яворівському полігоні триватимуть до 31 серпня.

http://www.portal.lviv.ua/news/2006/08/28/181245.html
 

Аватар користувача
Oleh Nemchinov
Moderator
Moderator
 
Повідомлень: 7841
З нами з:
04 березня 2006 21:16
Звідки: Львів

Яворівський полігон прибули пікетувати вітренківці Донецька

Повідомлення Oleh Nemchinov » 18 вересня 2006 16:26

Пікетувати спільні українсько-словацькі навчання, що стартували сьогодні на Яворівському полігоні, прибуло два десятки осіб з Донецька. Про це повідомили сьогодні під час прес-конференції командувача військ ЗахОК Михайла Куцина.

За словами командувача, ці люди отаборилися неподалік в ’ їзду на полігон та вимагають припинити навчання. «Це їхнє конституційне право, але навчання відбуваються згідно з усіма вимогами чинного законодавства, і вони пройдуть успішно», – сказав він.

Зараз біля полігону є чотири намети, але організатори пікету обіцяють привезти ще людей.

Спільні навчання словацьких та українських військовиків відбуватимуться на рівні взводів до 22 вересня. Участь у них візьмуть з обох боків близько 200 вояків. Техніку використовуватимуть мінімально. Вояки відпрацьовують спільні дії під час кризових ситуацій.

Львівський Портал
 

Аватар користувача
Oleh Nemchinov
Moderator
Moderator
 
Повідомлень: 7841
З нами з:
04 березня 2006 21:16
Звідки: Львів

До липня наступного року склад у Брюховичах ліквідують

Повідомлення Oleh Nemchinov » 18 вересня 2006 16:43

До липня наступного року склад у Брюховичах ліквідують, повідомив сьогодні під час прес-конференції командувач військами Західного оперативного командування Михайло Куцин. За його словами, зараз на складах у Брюховичах розміщено 24 тисячі тонн боєприпасів, хоча ще минулого року було 40 тисяч.

Водночас М.Куцин зазначив, що на складах ЗахОК не залишилося реактивних боєприпасів – їх вивезли до склади в інші регіони України. Це стосується складів у Бродах, Яворові, Володимирі-Волинському, Чернівцях та Мукачевому, де залишилися лише запаси стрілецької зброї і артснарядів для оперативного використання.

За словами М.Куцина, зараз боєприпаси концентрують лише у тих частинах, які залишаться діючими після 2011 року. Зокрема, реактивні снаряди будуть зберігатися лише на території спеціального центру у Делятині, який зараз облаштовують за найновішими вимогами.

Цього року вивезено понад 30 тисяч тонн боєприпасів, і лише третину з них – на утилізацію. Решта пішла на зберігання в складі на території Центральної та Східної України.

Командувач військами ЗахОК зазначив, що дуже багато робиться для того, щоби максимально знизити небезпеку від складів. Цього річ на ці заходи витрачено 4,5 млн гривень. За них закуплена пожежна техніка, обваловані місця зберігання боєприпасів та укомплектовано особовий склад пожежних команд.

http://www.portal.lviv.ua/news/2006/09/18/141923.html
 

Аватар користувача
Грiм
Member
Member
 
Повідомлень: 4192
З нами з:
27 лютого 2006 19:29
Звідки: Київська обл, с. Дмитрівка

Повідомлення Грiм » 18 вересня 2006 17:05

і проти чого вони на цей раз виступають??
чи вони проти навчань взагалі?
Ми молодії, хлопці лісовії
Скрізь нам дорога відкрита.
 

Аватар користувача
Гриціан
Member
Member
 
Повідомлень: 3349
З нами з:
12 квітня 2006 19:43
Звідки: Зеленьки- Гарносільськ на Лимані

Повідомлення Гриціан » 18 вересня 2006 23:26

Тра хитрістю брати. Сказати, що то не словацькі прапори, а кацапські. Хай радіють копели вітренківські
Я сам собі Петлюра!
 

Аватар користувача
Запорожець
Member
Member
 
Повідомлень: 6748
З нами з:
28 лютого 2006 15:06
Звідки: Київ

Повідомлення Запорожець » 20 вересня 2006 12:03

А МЕНІ ЦІКАВО В рОСІЇ ТЕЖ ХТОСЬ ПРОТЕСТУЄ ПРОТИ СПІЛЬНИХ НАВЧАНЬ ЗС РФ ТА НАТО?
І що їм за це буде? :D
І знову хмари потемніли,
Стріляв наш кулемет,
Комуна боса утікає,
УПА іде вперед!
 

Аватар користувача
Dragoon
Member
Member
 
Повідомлень: 2297
З нами з:
28 лютого 2006 00:03

Повідомлення Dragoon » 20 вересня 2006 12:16

Запорожець написав:А МЕНІ ЦІКАВО В рОСІЇ ТЕЖ ХТОСЬ ПРОТЕСТУЄ ПРОТИ СПІЛЬНИХ НАВЧАНЬ ЗС РФ ТА НАТО?

протестують КПРФ,при мовчазної підтримці решта публіки
Запорожець написав:І що їм за це буде?

проведення навчань в районі Н.Новгорода відкладено
Зображення
 

Аватар користувача
Oleh Nemchinov
Moderator
Moderator
 
Повідомлень: 7841
З нами з:
04 березня 2006 21:16
Звідки: Львів

Про Яворівський полігон та Брюховицький склад

Повідомлення Oleh Nemchinov » 27 вересня 2006 18:02

: Командувач Сухопутних військ України завтра перевірить Яворівський полігон та Брюховицький склад боєприпасів
Завтра з робочим візитом на Львівщину прибуде Командувач Сухопутних військ України Валерій Фролов. Метою візиту є оцінка стану та технічної бази Яворівського полігону для проведння військових навчань за участю українського та іноземних контингентів а також аналіз стану справ на Брюховицькому складі боєприпасів. Про це „Гал-info” розповів начальник прес-центру ЗОК Олександр Поронюк.
За словами Олександра Поронюка, Валерій Фролов висловив бажання оглянути Яворівський полігон та Брюховицький склад боєприпасів у Львівській області оскільки зобов’язаний безпосередньо бути ознайомлений із всіма об’єктами, що належать до бази Сухопутніх військ України. До кінця 2006 року ніяких масштабних навчань на Яворівському полігоні вже не буде, тому командувач Сухопутних військ хоче пересвідчитися у підготовці полігону до навчань на майбутнє.
 

Аватар користувача
Oleh Nemchinov
Moderator
Moderator
 
Повідомлень: 7841
З нами з:
04 березня 2006 21:16
Звідки: Львів

На Яворівському полігоні встановили водну станцію

Повідомлення Oleh Nemchinov » 25 червня 2007 22:28

Для проведення занять з курсантами Львівського інституту Сухопутних військ з військово-прикладного плавання на Яворівському загальновійськовому полігоні спорудили водну станцію, повідомляє офіційний сайт Міністерства оборони України.

У Львівському інституті Сухопутних військ ім. Петра Сагайдачного Національного університету “Львівська політехніка” триває активна розбудова навчально-матеріальної бази. Так, нещодавно на Яворівському загальновійськовому полігоні, на озері Жеки, поблизу легководолазного комплексу завершилися роботизі спорудження водної станції.

Як повідомив тимчасово виконуючий обов’язки заступника начальника інституту полковник Юрій Вишневський, водну станцію споруджено за допомогою конструкції з понтонів у вигляді літери “П”, якою огороджено частину озера Жеки.

«У результаті ми встановили відкритий басейн з восьми плавальних доріжок задовжки по 25 метрів та окреме місце на мілині для навчання плавати» , – зазначив полковник Юрій Вишневський.

Над облаштуванням об’єкта працював особовий склад Центру забезпечення навчального процесу військового інституту, офіцери кафедр фізичної підготовки і спорту та теорії та організації фізичної підготовки. Також суттєву допомогу надали військовослужбовці Яворівського загальновійськового полігону.

Наступним крокомзаплановано відновити роботу легководолазного комплексу. «Це будівля,у якій розташовані класи для теоретичної підготовки та два басейни,у яких створюють умови, подібні до тих, що виникають під часзанурення танка під час подолання водної перешкоди» , – пояснив полковник Ю. Вишневський і додав, що комплекс заплановано ввести в експлуатацію до 1 вересня
 

Аватар користувача
Oleh Nemchinov
Moderator
Moderator
 
Повідомлень: 7841
З нами з:
04 березня 2006 21:16
Звідки: Львів

На Яворівському полігоні практикуються студенти з Тернополя

Повідомлення Oleh Nemchinov » 02 липня 2007 19:46

02 липня 2007 16:06

На базі Львівського інституту Сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного Національного університету “Львівська політехніка” розпочалися збори для 125 студентів Тернопільського національного економічного університету, які пройшли курс навчання за програмою підготовки офіцерів запасу.

Як повідомляє сайт МОУ, студенти вдосконалюватимуть свої знання та навички, які вони отримали в Центрі підготовки офіцерів запасу в Тернополі, у польових умовах.

До збору допущено 1 тисяча 300 студентів Тернопільського та Львівського вищих навчальних закладів. Частина занять проходитиме в аудиторіях Військового інституту, а практична частина – на Яворівському загальновійськовому полігоні. Там студенти виконають вправи стрільби з автомата та ручного кулемета Калашникова, водитимуть бойову машину піхоти та бронетранспортер.

Студенти, які успішно пройдуть навчальний збір і матимуть позитивний результат на державному комплексному іспиті з тактики, отримають звання молодшого лейтенанта запасу.
 

Аватар користувача
Oleh Nemchinov
Moderator
Moderator
 
Повідомлень: 7841
З нами з:
04 березня 2006 21:16
Звідки: Львів

Військовий арсенал у Брюховичах продали разом зі... зброєю

Повідомлення Oleh Nemchinov » 16 листопада 2007 11:35

Військовий арсенал у Брюховичах продали разом зі... зброєю

Намір продати брюховицькі склади, де нині зберігають боєприпаси, .й інші споруди, військової частини №160 Міністерство оборони України мало давно. Охочих купити їх було багато.

Як стало відомо \"Газеті\" з надійних джерел, нещодавно майно військової частини таки продали, тепер тут новий власник. Подейкують, що ним стала київська фірма, яка придбала цю нерухомість за 70 млн. доларів. Інше джерело \"Газети\" називає суму 280 млн. гривень, тобто трохи більш ніж 55 млн. доларів.

Говорячи про продаж \"брюховицьких складів\"; передусім треба пам'ятати про 143 га (!) землі, на яких вони розташовані.

Після продажу нерухомості Брюховицька селищна рада повинна надати цю землю новому власникові для обслуговування зазначених будівель. Як пояснив \"Газеті\" Олександр Молодий, землевпорядник Брюховицької селищної ради, після розформування військової частини землю мають передати селищній раді.

- Якщо в будівель є новий власник, то після того, як землю передадуть селищній раді, він повинен звернутися до нас і або купити її, або взяти в оренду. Якщо це відбудеться за іншою схемою, то згадану землю просто вкрадуть у брюховицької громади, - зазначив пан Молодий.

Очевидно, саме земля й визначила остаточну ціну продажу нерухомості, розташованої на ній. А зважаючи на близькість до Львова, сосновий ліс і добрий догляд території, не дивно, що брюховицькі склади оцінили в 70 млн. доларів. Очевидно, невдовзі там з'явиться елітний житловий квартал для найбагатших. Якщо робити прив'язку до землі, а не до об'єктів нерухомості, які продавали, ціна становить п'ять тисяч доларів за сотку. До речі, за словами Ігоря Гуменчука, заступника начальника управління земельних ресурсів і регулювання земельних відносин, сотка землі у Брюховичах під індивідуальну житлову забудову коштує десять тисяч доларів. Якщо припустити, що вартість нерухомості розраховували, виходячи з ціни земельної ділянки, то військові суттєво продешевили, оскільки могли б продати склади і за 140 млн. доларів... Проте, можливо, таку цифру поставили з поправкою нате, що новому власникові ще доведеться з'ясовувати стосунки щодо цієї земельної ділянки із селищною радою.

Про намір міністерства продати ці об'єкти було відомо давно. На сайті МОУ, в розділі \"Реалізація надлишкового майна\", в переліку військових містечок, які можливо розглядати під забудову житлом для військовослужбовців, зазначено військове містечко №160 у смт Брюховичі. Як пояснив \"Газеті\" Олександр Поронюк, керівник прес-центру Західного оперативного командування, йдеться про близько сотні об'єктів, які зараз використовують для зберігання боєприпасів і проживання особового складу військової частини. За словами поінформованих джерел, від початку йшлося про продаж саме цієї нерухомості. За словами пана Поронюка, кошти з продажу схожих об'єктів мають надходити у спецфонд міністерства для вирішення соціальних проблем військовослужбовців і розвиток Збройних сил України.

Незважаючи на високу ціну, зацікавлених купити ці приміщення було доволі багато. Тому склади швидко \"знайшли\" нового власника. І все було б добре - хтось отримав ласий шматок землі, військові - немалу суму, якби не одне \"але\". Теоретично будівлі військового містечка не мали б продавати, доки з них не вивезли всіх боєприпасів, не відправили в інші військові частини особового складу, не здали всіх документів у галузевий архів. За попередніми планами, це мали зробити до кінця цього року. Однак, за словами військових, на жаль, цьогоріч не виконано плану утилізації та ліквідації вибухонебезпечних предметів. І дату \"роззброєння\" брюховицьких складів перенесли ще на рік.

Процес утилізації та ліквідації вибухонебезпечних речовин призупинили, повернулися до нього лише наприкінці вересня. Причиною паузи стала зміна міністерства, яке опікується цим питанням. До 2007 року утилізація була в компетенції Міністерства оборони. Цього року уряд передав ці повноваження Міністерству промислової політики й Національному космічному агентству України. Водночас цей крок не до кінця продумали й організували. Наслідок —зрив процесу утилізації.

- Ми планували розформувати цю військову частину до 31 жовтня 2007 року, - розповів \"Газеті\" Олександр Поронюк. - Але зважаючи на те, що боєприпасів не вивезли, керівництво Міністерства оборони продовжило термін розформування частини до кінця наступного року. Тому військовослужбовці й-далі виконують завдання з вивезення боєприпасів. За стабільного фінансування повністю завершити цей процес планують у другому півріччі наступного року.

За словами юристів, склади справді могли продати, не дочекавшись роззброєння. Оскільки склади - це одне, а боєприпаси, які в них зберігають, - зовсім інше. При цьому в договорі купівлі-продажу навіть могли обумовити, що новий власник або допоможе, або за власні кошти вивезе залишки боєприпасів зі складських приміщень.

На жаль, \"Газеті\" так і не вдалось отримати офіційні підтвердження та роз'яснення, на яких саме умовах продали брюховицькі склади. За словами пана Поронюка, питаннями продажу військового майна опікується департамент реалізації надлишкового майна Міністерства оборони України. На жаль, \"Газета\" не змогла отримати коментар представників департаменту, оскільки вони відмовляються коментувати це питання телефоном. \"Газета\" надіслала інформаційний запит на ім'я директора департаменту, однак досі не отримала відповіді на нього.

Не має офіційної інформації про продаж майна військової частини №160 у Брюховичах і начальник Західного квартирно-експлуатаційного управління Юрій Сокольвак. Проте він натякнув, що тут може йтися не про продаж майна, а про укладення певної угоди на реалізацію інвестиційного проекту. Ситуацію можуть роз'яснити лише посадовці департаменту реалізації надлишкового майна Міністерства оборони України. Але вони мовчать...

Мирослава Іваник

Львівська газета, 15.11.2007 http://www.vgolos.lviv.ua/press/1465.html
Прийшла повістка - іди служити!
 

Аватар користувача
Oleh Nemchinov
Moderator
Moderator
 
Повідомлень: 7841
З нами з:
04 березня 2006 21:16
Звідки: Львів

У Львові горіли склади Міноборони

Повідомлення Oleh Nemchinov » 04 лютого 2008 11:39

1 лютого о 17.51 у м. Львові, вул. Патона, 37 (Залізничний район) на території недіючих складів МО України, які знаходяться під охороною військової частини А 2166 виникла пожежа.

Про це Presstime повідомило управління з питань Львівської ОДА.

Вогнем знищено дах складської споруди на площі 500 м2. Пожежу ліквідовано о 19.24 силами шести пожежних підрозділів. Імовірна причина пожежі – необережне поводження з вогнем невідомої особи. Ведеться слідство.
Прийшла повістка - іди служити!
 

Аватар користувача
Oleh Nemchinov
Moderator
Moderator
 
Повідомлень: 7841
З нами з:
04 березня 2006 21:16
Звідки: Львів

Повідомлення Oleh Nemchinov » 04 лютого 2008 17:09

Склади Міністерства оборони України у Львові хтось підпалив – ГУ МНС у Львівській області
04.02.2008 14:28 // Суспільство
Через необережне поводження з вогнем невідомої особи у Львові першого лютого на території недіючих складів Міністерства оборони України на вулиці Патона, 37 виникла пожежа. Про це у коментарі „Гал-info” повідомив керівник прес-служби ГУ МНС України у Львівській області Павло Василенко.
„Оскільки це є військовий об’єкт, то слідство проводитимуть відповідні служби Міністерства оборони України. Попередня причина пожежі – необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Склади знаходяться під охороною військової частини А-2166”, – розповів Павло Василенко.
Він зазначив, що вогнем знищено дах складської споруди на площі 500 метрів квадратних. На пожежі працювало шість пожежних підрозділів: 36 пожежників.
Як наголосив Павло Василенко, у складах не було небезпечних речовин чи боєприпасів.
Прийшла повістка - іди служити!
 

Аватар користувача
Adam
Global Moderator
Global Moderator
 
Повідомлень: 31892
З нами з:
22 лютого 2006 21:35
Звідки: Київ, Україна

Повідомлення Adam » 04 лютого 2008 17:34

Зображення

:lol: :lol: :lol:
Зображення

"Краще жити у цирку, ніж у концтаборі!"
"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!"
 

Аватар користувача
Oleh Nemchinov
Moderator
Moderator
 
Повідомлень: 7841
З нами з:
04 березня 2006 21:16
Звідки: Львів

Повідомлення Oleh Nemchinov » 04 лютого 2008 18:55

У п’ятницю, 1 лютого, у Львові на вул. Патона виникла пожежа на військових складах, що на території військової частини А2166. У повідомленні ГУ МНС Львівщини йдеться, що склади належать Міністерству оборони України.Сьогодні, 4 січня, у коментарі ЗІКу керівник прес-центру Західного оперативного командування Олександр Поронюк спершу повідомив, що склади, які горіли 1 лютого, - не належать Міністерству оборони України. Натомість вони є у підпорядкуванні внутрішніх військ МВС України.


Довідавшись про це повідомлення, з кореспондентом ЗІКу зв’язався начальник групи зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації управління Західного територіального командування внутрішніх військ МВС України, майор Вадим Голуб. Він наголосив на тому, що у підпорядкуванні внутрішніх військ у Львові немає військових складів. Тим паче, якщо номер військових частин починається на літеру «А», то це є приналежність Міністерства оборони України.


Інформацію про те, що склади належать внутрішнім військам МВС України спростував сам же О.Поронюк, і, водночас, заявив, що склади на вул. Патона, 37, у яких виникнула пожежа, належать повітряному командуванню (ПК) «Захід». «У п’ятницю у чергову частину Львівського гарнізону надійшло повідомлення, що на вул. Патона, 37, де розташовані колишні склади повітряного командування «Захід», виникла пожежа», - зазначив О.Поронюк.


Як зазначив у коментарі ЗІКу повідомив начальник відділу інформаційно-пропагандистського забезпечення та культури ПК «Захід» Григорій Філь, склади, які горіли на вул. Патона, повітряному командуванню «Захід» не належать. «У нас немає складів на території Львівщини, окрім зовсім маленького хімічного складу у Стрийському районі. Ми би поінформували про цей випадок: але коли воно є не наше, то воно - не наше. І я не знаю, чиї це склади», - сказав він.
Прийшла повістка - іди служити!
 

Далі

Повернутись до Новини

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість