Помер віце-адмірал Безкоровайний В.Г.

Модератори: Global Moderators, News

Аватар користувача
alex999
Member
Member
 
Повідомлень: 4936
З нами з:
09 лютого 2009 22:21
Звідки: Крайний север Украины

Помер віце-адмірал Безкоровайний В.Г.

Повідомлення alex999 » 24 січня 2017 23:28

СВІТЛА ПАМ'ЯТЬ ВІЦЕ-АДМІРАЛУ БЕЗКОРОВАЙНОМУ ВОЛОДИМИРУ ГЕРАСИМОВИЧУ...

Зображення

Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України з глибоким сумом сповіщає, що 23 січня 2017 року пішов з життя віце-адмірал Безкоровайний Володимир Герасимович, заступник міністра оборони - командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України у 1993-1996 роках.
Усе життя Володимира Герасимовича було пов’язано з морем. Він пройшов сувору школу служби на атомних підводних човнах Північного флоту, від командира електронавігаційної групи до командувача флотилії атомних підводних човнів стратегічного призначення, від курсанта до бойового віце-адмірала.
Із здобуттям Україною незалежності, зробив єдино вірний вибір - служіння Українському народові. Віце-адмірал Володимир Безкоровайний очолив вітчизняні Військово-Морські Сили у 1993 році. Під його командуванням приймалися бойові кораблі у ході розподілу Чорноморського флоту колишнього СРСР, формувалися морська піхота і морська авіація України, навчальні заклади і частини всебічного забезпечення.
В умовах шаленої протидії з боку Російської Федерації, віце-адмірал Безкоровайний, не вагаючись, робив стратегічні кроки задля відстоювання територіальної цілісності України, відродження і нарощування бойових спроможностей Військово-Морських Сил, розвитку України як морської європейської держави.
Володимир Безкоровайний став флотоводцем України, який забезпечив гідну демонстрацію Військово-Морського Прапору ЗС України на просторах світового океану, організував походи кораблів ВМС до портів Франції, Абу-Дабі, Італії, Болгарії, Румунії, Туреччини. Вінцем його діяльності на посаді командувача Військово-Морських Сил Збройних Сил України стали оперативно-тактичні навчання «Море – 96» і трансатлантичний похід загону українських бойових кораблів з підрозділом морської піхоти до берегів Сполучених Штатів Америки.
Притаманний Володимиру Герасимовичу глибокий науковий підхід виявлявся в активній міжнародній воєнно-науковій діяльності, створенні системи підготовки кадрів флоту, що ґрунтувалася на аналізі і творчому застосуванні кращого світового досвіду будівництва, розвитку і застосування військово-морських сил. За його науковими та історичними працями і сьогодні навчаються наші курсанти і ліцеїсти. А створена віце-адміралом Володимиром Безкоровайним система взаємодії і шефства між кораблями, військовими частинами Військово-Морських Сил Збройних Сил України та громадами міст, районів, областей України стала прикладом єднання Українського народу і його захисників.
Звільнення в запас не зупинило роботу Володимира Герасимовича на благо Військово-Морських Сил, його патріотична позиція, активна громадська та наукова діяльність допомагали визначати пріоритети та вирішувати важливі питання розвитку ВМС.
Володимир Герасимович Безкоровайний був і назавжди залишиться в наших серцях беззаперечним авторитетом, взірцем честі офіцера, відданості Україні і Військово-Морським Силам, любові до моря і флотської служби.
Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Володимира Герасимовича.
Ви назавжди з нами, товаришу Командувачу…

Командування, Військова рада Військово-Морських Сил Збройних Сил України


https://www.facebook.com/navy.mil.gov.u ... 55618351:0

Сповіщаємо, що прощання з віце-адміралом Безкоровайним Володимиром Герасимовичем, командувачем ВМС ЗС України у період 1993-1996 років, відбудеться 25 січня з 11.00 до 12.30 у Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України (м.Київ, вул.Грушевського, 30/1). По завершенні прощання жалобна процесія вирушить до місця поховання на Лук’янівському кладовищі.На мій непрофесйний погляд, з усіх Командувачів ВМС України (крім Кожина і Воронченка - з ними особисто не перетинався) - віце-адмірал Безкоровайний В.Г. був єдиний справжній Командувач саме ВІЙСЬКОВО-МОРСЬКИМИ силами України.
Україну повинна очолювати людина, яка здатна направити рух коштів в УКРАЇНСЬКУ економіку, а не в ЧУЖУ та СВОЮ..

Читать тебе надо больше, Мак. Есть такая брошюра «Выродки, кто они и откуда». Прочти, а то как был ты деревней, так и останешься (c)Стругацкие
 

Аватар користувача
Lavr
Member
Member
 
Повідомлень: 1915
З нами з:
29 листопада 2006 00:04
Звідки: Київ

Re: Помер віце-адмірал Безкоровайний В.Г.

Повідомлення Lavr » 25 січня 2017 21:28

Дивився новини, там щось ні слова...
Für Gott, Kaiser und Vaterland!
 

Аватар користувача
alex999
Member
Member
 
Повідомлень: 4936
З нами з:
09 лютого 2009 22:21
Звідки: Крайний север Украины

Re: Помер віце-адмірал Безкоровайний В.Г.

Повідомлення alex999 » 29 січня 2017 09:53

Навіть ТРК "Бриз" не квакнув ані слова.
Зате є репортаж про Марінеско. Мабуть, на думку "вэмэсячих комісарів-політруків", марінеско для ВМС України мав більше значення ніж Безкоровайний В.Г.
Україну повинна очолювати людина, яка здатна направити рух коштів в УКРАЇНСЬКУ економіку, а не в ЧУЖУ та СВОЮ..

Читать тебе надо больше, Мак. Есть такая брошюра «Выродки, кто они и откуда». Прочти, а то как был ты деревней, так и останешься (c)Стругацкие
 


Повернутись до Новини

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість