Європейських країн побільшає

Модератори: Global Moderators, News

Юрій
Member
Member

Європейських країн побільшає

Повідомлення Юрій » 22 травня 2006 00:46

Сьогодні (тобто вже вчора) Чорногорія проголосувала за незалежність.
:)
Слухайте бояри, що князь брешуть.

Гриціан
Member
Member

Повідомлення Гриціан » 22 травня 2006 05:09

Оглядаючи новини Яндексу звернув увагу на референдум незалежності Чорногорії. Маю швидкий інтернет, то втиснув на „відео”. Перший канал. На екрані огрядний диктор кілька хвилин говорить про те, як ... кримські татари можуть отримати незалежність від України. Стоп, ―кажу собі, ―які татари, при чому тут незалежність від України? Диктор продовжує розповідати про особистості того етносу, що не споріднений до татарів волжських і який напевно приєднається до Туречини. Що за мариво. Але тут диктор, ніби так і треба переходить на референдум у Чорногорії. А... то це мало бути іронічне порівняння. Крутять сюжет. Типічно кремлівський набір фабул: запроданці заходу сепаратисти, руйнування дружньої родини, давня батькіщина слов’ян у руках жалюгідної купки авантюристів. Далі ще ліпше. Показують церкву, на якій висить сербський триколір і священник обіцяє боронити єдину й неділиму Сербію до останнього подиху. „Чорногорія це частина Сербії, так як Україна частина Росії. Я відстоюватиму це словом, а коли треба ... руками й ногами”. Далі показують єпископа чорногорської автокефалії, який (от гад) вимагає рівних прав, хоча сам взагалі не єпископ, а казна що. Проходить пара жінок з американським прапором. Диктор пояснює „руку Вашингтона” у подіях.
Ні, думаю. Щось воно дуже нагадує справи помаранчової бувальщини і „беспристратне” покриття їх Москвою.
Включаю хроніку німецького ZDF. Ніяких попів, ніяких американських прапорів. Беруть інтерв’ю у молоді. Ті дають таке пояснення: „та ми з Сербією до ЄС ніколи не вліземо. А так хоч якусь копійку можна буде одержати. \"
А де ж кримські татари? Напевно ще досі в Криму. :lol:
Я сам собі Петлюра!

Askold
Member
Member

Повідомлення Askold » 22 травня 2006 05:35

Я завжди казав що нам треба вчитися пропаганди від Росії. Коли росіська меншика Криму фактично впроваджує сепаратизм, то вся медія натомось роздуває про Татарський сепаратизм. Я впевнений якби Росія на нас колись напала би, то всі газети би написали \"Украіна подло вторгнулася в Росію, в районе Донецка ідутся оборонітельниє бої\".

Lyho
Member
Member

Повідомлення Lyho » 22 травня 2006 16:52

Cаме тому не дивлюсь російських новин вже давно, але нажаль не можу те саме казати про все населення України.
Нужда закон міняє. (с) Іван Сірко

thrary
Member
Member

Повідомлення thrary » 24 травня 2006 17:02

Не розумію навіщо себе так обмежувати... Треба знати імперську пропаганду щоб якось на неї реагувати.

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 24 травня 2006 20:22

Не виконається Югославії 100 років...
:roll:
Зображення

"Краще жити у цирку, ніж у концтаборі!"
"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!"

denysenko
Member
Member

Повідомлення denysenko » 24 травня 2006 22:42

Adam написав:Не виконається Югославії 100 років...

"а все жадность виновата..."
ну могли ж серби скромненко хапнуть після 1СВ боснію та країну ну і заспокоїтися, так ні усе до чого дотягнулися підгребли під себе, от і мають шо мають

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 25 травня 2006 08:17

Ну!... Спачатку все було на добровільних засадах - Королівство СХС... А потім серби забажали бути \"державоутворюючою нацією\" й розпочалося!...
Зображення

Chestnut
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Chestnut » 25 травня 2006 11:19

Ну, добровільність засад можна піддати сумніву -- скорше оті самі Х та С вирішили, що краще бути громадянами (точніше, підданими) держави-переможця ніж переможеної, ну й італійські зазіхання далися взнаки, думали, що брати-слов\"яни кращі...
\"На гербі зображено ведмедя. В одній руці у ведмедя молоток, а в другій - балалайка. Це символізує працелюбність і незакомплексованість тварюки.\"

Ярослав
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Ярослав » 25 травня 2006 11:55

ну як раз найбільша та найвпливовіша партія Хорватії була не в захваті від ідеї приєднання до братів слов'ян - і вимагала референдуму по питанню незалежності Хорватії, та й відношення місцевого населення до сербів було не найкращим - в Загребі 5 грудня 1918 були бої з сербськими окупантами

denysenko
Member
Member

Повідомлення denysenko » 25 травня 2006 12:14

питання скорише до Адама - наскики я розумию у С та Х до кинця вийни настрои були досить лоялиски по видношенню до империи?

писля капитуляции там була певна дезориентация та розгубленисть и тому нихто не змиг организовано протидияти сербам. але якийсь ховатський комитет в загреби встигли створити.

а от з чорногориею було так - капитуляция пидирвала владу старои династии и краина просто впала в руки сербив - так?

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 25 травня 2006 22:28

наскики я розумию у С та Х до кинця вийни настрои були досить лоялиски по видношенню до империи?
До Австрійської імперії - так! А ось до Угорького королівства, в склад якодо вони входили - ні. Натомість Карл наприкінці війни тяжелів саме до угорців. В 1918 році за найближчих противаг брутальним угорцям булі лише Сербія й \"Монтенегрія\".
Зображення

Гриціан
Member
Member

Повідомлення Гриціан » 26 травня 2006 03:42

Adam написав:Натомість Карл наприкінці війни тяжелів саме до угорців

Еге ж, за що йому Хорті з бригадою і віддячився, коли Карл прийшов і попросивси на трон мадярського королівства регентом якого адмірал і був :?
Я сам собі Петлюра!

Oleh Nemchinov
Moderator
Moderator

Повідомлення Oleh Nemchinov » 26 травня 2006 11:35

Не слід забувати постійну ворожнечу між Хорватами і Угорцями, та історії автономії хорватів
Прийшла повістка - іди служити!

Гриціан
Member
Member

Повідомлення Гриціан » 26 травня 2006 16:20

Oleh Nemchinov написав:Не слід забувати постійну ворожнечу між Хорватами і Угорцями, та історії автономії хорватів

Добре на забуду, а чому?
Я сам собі Петлюра!

Далі

Повернутись до Новини

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей