Про введення у ЗСУ посад головних сержантів...

Модератори: Global Moderators, News

Аватар користувача
Dragoon
Member
Member
 
Повідомлень: 2297
З нами з:
28 лютого 2006 00:03

Про введення у ЗСУ посад головних сержантів...

Повідомлення Dragoon » 24 квітня 2008 20:21

Наказ про введення в збройних силах посад головних сержантів і сержантів-інструкторів очікується протягом найближчого тижня. Про це повідомляє «КОММЕРСАНТ'» від 24 квітня 2008 р., з посиланням на першого заступника начальника головного управління особового складу Генштабу Збройних сил України Сергія Кропівченко. Також він заявив, що восени в Харкові відкриється академія по підготовці головних сержантів для крупних військових частин. Подібний досвід широко поширений в передових арміях миру, зокрема в США.
По словах С.Кропівченко, зараз в різних військових частинах вже існують центри для підготовки сержантського складу на рівні взводу або роти. У вересні-жовтні 2008 р. планується відкриття Харківської академії підготовки сержантів для батальйону і вище. \"В майбутньому головні сержанти діятимуть в бригадах і корпусах\", - повідомив він.
Посада головного сержанта давно існує в передових арміях миру, коли головний старшина батальйону займається підготовкою всіх контрактников даного підрозділу. \"У перспективі головний сержант батальйону виконуватиме функції заступника командира батальйону по питаннях логістики і бойової підготовки\", - пояснив С.Кропівченко. При цьому, на його думку, професіоналізація збройних сил вимагає підвищення привабливості контрактної служби. Мова йде про збільшення грошового утримання, вирішення житлових і соціальних проблем, модернізацію техніки і озброєння.
Зображення
 

Аватар користувача
Hvygura
Member
Member
 
Повідомлень: 454
З нами з:
26 квітня 2006 22:38
Звідки: м. Одеса, - перлина-умора

Повідомлення Hvygura » 25 квітня 2008 00:13

А які ж в них будуть ознаки?
Козацькому роду нема переводу? Отож, добродію, переведіть, будь ласка, трохи грошей козакові, поки він не забрав в вас
геть усе!
 

Аватар користувача
Dragoon
Member
Member
 
Повідомлень: 2297
З нами з:
28 лютого 2006 00:03

Повідомлення Dragoon » 25 квітня 2008 09:13

Hvygura написав:А які ж в них будуть ознаки?

:no:
Зображення
 

Аватар користувача
Oleh Nemchinov
Moderator
Moderator
 
Повідомлень: 7841
З нами з:
04 березня 2006 21:16
Звідки: Львів

Re: Про введення у ЗСУ посад головних сержантів...

Повідомлення Oleh Nemchinov » 25 квітня 2008 10:09

Dragoon написав:Посада головного сержанта давно існує в передових арміях миру, коли головний старшина батальйону займається підготовкою всіх контрактников даного підрозділу. "У перспективі головний сержант батальйону виконуватиме функції заступника командира батальйону по питаннях логістики і бойової підготовки", - пояснив С.Кропівченко.

Це фактично прапорщик та старший прапорщик у іншому прочитанні ;)
Прийшла повістка - іди служити!
 

Аватар користувача
Dragoon
Member
Member
 
Повідомлень: 2297
З нами з:
28 лютого 2006 00:03

Повідомлення Dragoon » 25 квітня 2008 10:28

Oleh Nemchinov написав:Це фактично прапорщик та старший прапорщик у іншому прочитанні

поживемо-побачимо...але я би не поспішав робити порівняння з прапорщиками,хоча звичайно будь яку добру ідею можна сплюндрувати :(
Зображення
 

Аватар користувача
Oleh Nemchinov
Moderator
Moderator
 
Повідомлень: 7841
З нами з:
04 березня 2006 21:16
Звідки: Львів

Повідомлення Oleh Nemchinov » 13 лютого 2009 11:57

Єхануров запровадив нове свято – День сержанта
proUA / 13.02.2009 10:17

Наказом Міністра оборони України від 10 лютого у Збройних Силах України встановлено нове професійне свято - День професійного сержанта Збройних Сил України. Відзначатиметься це свято щороку у першу п’ятницю березня. Про це «proUA» повідомили у прес-службі Міноборони.

Як зазначено в повідомленні, свято було встановлено з метою підтримання та подальшого розвитку військових традицій, військово-патріотичного виховання, підвищення престижу проходження військової служби за контрактом на посадах сержантського і старшинського складу в Збройних Сил України.
Прийшла повістка - іди служити!
 

Аватар користувача
Mykola Chmyr
Member
Member
 
Повідомлень: 1296
З нами з:
15 березня 2007 18:14
Звідки: м.Київ

Повідомлення Mykola Chmyr » 13 лютого 2009 15:31

Так, є в нас таке діло. Намагаємося запозичити досвід США, тільки як завжди виходить казна що. У США, як відомо, є головні сержанти у видах збройних сил та командуваннях, але це все-таки звання, хоча “головний сержант армії США” (Sergeant Major of the United States Army), “головний мастер-сержант Повітряних Сил” (Chief Master Sergeant of the Air Force) чи “мастер унтер-офіцер Військово-Морських Сил” (Master Chief Petty Officer of the Navy) може бути лише один. У нас же вирішили ввести посади головного старшини ЗСУ, головного старшини виду ЗСУ і так далі вниз. При цьому структура військових звань залишається такою самою (з прапорщиками), правда, прапорщики й мічмани нині не окрема категорія, а тіпа вищі сержантські звання. Але коли пропонуєш позначати прапорщиків не зірочками, а чимось іншим, генерали цього не розуміють. Була ідея перенести знаки розрізнення звань на рукави кителя й тужурки (на сорочці й плащі залишити їх на погонах). Але ідея не пройшла, тому нова система, затверджена поки скоріше як експеримент, передбачає позначення звань сержантів на погонах за допомогою шевронів, прямокутників, дуг і зірок. Планується, що першими нові погони одягнуть випускники школи сержантів у Харкові на початку березня. Що з того буде - не знаю, тиловики бігають, шукають виробників.
Для позначення посад головного старшини ЗСУ і головних старшин видів ми запропонували розміщувати на комірі кителя (тужурки) замість емблем родів військ емблеми Збройних Сил чи відповідного виду розміром 25 мм. Але рішення поки що не прийнято.
Вся біда нашого відомства в тому, що намагаючись запозичити дійсно корисний досвід, починають видумувати одночасно \"український велосипед\".
Человек, выдавший на гора «Историю Востока», не написав предварительно десятки статей типа «Административные фунции уделов в Китае в нач. ХУ в.» или «Социальная мобильность землевладельческого слоя общины в Гуджарате в Х1Х в.» – это шарлатан. (С.В.Волков)
 

igor78
Member
Member
 
Повідомлень: 5
З нами з:
23 червня 2011 21:53

Re: Про введення у ЗСУ посад головних сержантів...

Повідомлення igor78 » 23 червня 2011 22:08

Професійний сержантський (старшинський) склад в Збройних силах України почав діяти. Вже впроваджено посадові обовязки.

Але чого чекати? :o
 


Повернутись до Новини

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей