Сторінка 1 з 1

Англо-американський Trident - насправді український Тризуб?

ПовідомленняДодано: 04 лютого 2019 07:20
kram
У свіжому номері "Дзеркала тижня" трапилася доволі цікава стаття про ядерну зброю і захист від неї на території трьох постійних членів Радбезу ООН (шкода лише, що Францію випустили; про КНР же таких відомостей у відкритому доступі, мабуть, і нема) - http://dt.ua/internal/perezhiti-armageddon-301461_.html . І от, оповідаючи про славнозвісні ракети класу Trident з ядерними боєголовками, авторка Аріадна Войтко - у дужках, як щось самоочевидне - кинула примітку, що ці ракети розробляв Богдан Гнатюк з Заліщиків. Як відомо, ракети Trident було розроблено у США, де у царині ракетобудування справді працював у тому числі й уродженець Заліщиків Богдан-Тарас Гнатюк - http://archive.is/20121225055554/www.za ... atyuk.html . Але чи є прямий зв'язок між ним та Trident? І чи відомо, чому ракету було названо саме "тризубом"? Буду вдячний за будь-які коментарі та припущення :)

Re: Англо-американський Trident - насправді український Триз

ПовідомленняДодано: 08 березня 2019 11:03
Ярослав Мезенцев
kram написав:У свіжому номері "Дзеркала тижня" трапилася доволі цікава стаття про ядерну зброю і захист від неї на території трьох постійних членів Радбезу ООН (шкода лише, що Францію випустили; про КНР же таких відомостей у відкритому доступі, мабуть, і нема) - http://dt.ua/internal/perezhiti-armageddon-301461_.html . І от, оповідаючи про славнозвісні ракети класу Trident з ядерними боєголовками, авторка Аріадна Войтко - у дужках, як щось самоочевидне - кинула примітку, що ці ракети розробляв Богдан Гнатюк з Заліщиків. Як відомо, ракети Trident було розроблено у США, де у царині ракетобудування справді працював у тому числі й уродженець Заліщиків Богдан-Тарас Гнатюк - http://archive.is/20121225055554/www.za ... atyuk.html . Але чи є прямий зв'язок між ним та Trident? І чи відомо, чому ракету було названо саме "тризубом"? Буду вдячний за будь-які коментарі та припущення :)


:o :lol: :lol:
Дзеркало тижня закрило дірку текстом з кількох посередніх статей з англомовного інтернету, посипавши його своїми дурницями.

Re: Англо-американський Trident - насправді український Триз

ПовідомленняДодано: 08 березня 2019 11:15
congo
Ярослав Мезенцев :Yahoo!: :D :good: :good: