Ющенко - солдат Радянської Армії

Модератор: Global Moderators

editor
Member
Member

Ющенко - солдат Радянської Армії

Повідомлення editor » 12 липня 2006 13:15

Лиман
Member
Member

Повідомлення Лиман » 27 січня 2008 14:17

В офіційній біографії Ющенка сказано, що він служив у прикордонних військах. Натомість на фото погони відмічені СА ( у прикордонників - ПВ). Цікаво...

Джур
Member
Member

Повідомлення Джур » 31 січня 2008 18:44

Та й нічого дивного! То й в учебці могло бути, та й з формою бардак в радармії ще той був. Я служив в танковій дивізії, в автобатальйоні, а носив шеврона та відзнаки зв'язківця, бо був їм. Також у нас був \"шприц\" (думаю мене модер не вимкне на онлі-рід за таке відношення до медиків :D, але ж так звали фельдшерів у нас всі ), так той червоні погони, червоного шеврона з \"тещею з коктелем\" носив, та свої ж емблеми, хоч був він один на увесь батальйон. :)

tacitus
Member
Member

Повідомлення tacitus » 18 лютого 2008 11:32

Він, типу був капітаном...javascript:emoticon(':yes:')
5 канал:Вчора взвод ОМОНу знищив посіви коноплі бабці Горпини, після чого підняв чорний прапор, оголосив себе дивізією і полетів у космос воювати з покемонами.

Andrieu
Member
Member

Re:

Повідомлення Andrieu » 13 серпня 2009 14:33

Джур написав:Та й нічого дивного! То й в учебці могло бути, та й з формою бардак в радармії ще той був. Я служив в танковій дивізії, в автобатальйоні, а носив шеврона та відзнаки зв'язківця, бо був їм. Також у нас був "шприц" (думаю мене модер не вимкне на онлі-рід за таке відношення до медиків :D, але ж так звали фельдшерів у нас всі ), так той червоні погони, червоного шеврона з "тещею з коктелем" носив, та свої ж емблеми, хоч був він один на увесь батальйон. :)

Не могло такого быть, чтобы служил в ПВ, а носил погоны СА. Ну, разве, что В. Ющенко принимал участие в неизвестной спецоперации в районе острова Даманский в 1969 году, когда часть СА была "переведена" в ПВ.
Пограничные войска относились к ведомству КГБ и ничего общего с советской армией не имели. Чехарда с погонами была невозможна в принципе. Да и презирали погранцы, по большому счету, советскую армию, солдат которой именовали "шурупами" или "кочкарями". Так что вопрос, где там служил Гарант повисает в воздухе.

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Re:

Повідомлення Adam » 13 серпня 2009 16:10

Andrieu написав:Не могло такого быть, чтобы служил в ПВ, а носил погоны СА... Чехарда с погонами была невозможна в принципе.
Значит Вы служили вдалеке от военной цивилизации. Хотя соглашусь - "чехарды" не было. Был один ОГРОМНЫЙ БАРДАК!
Зображення

"Краще жити у цирку, ніж у концтаборі!"
"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!"

Andrieu
Member
Member

Повідомлення Andrieu » 13 серпня 2009 17:46

Не такой огромный, как Вам представляется, Дмитрий.
А пишу я про ПВ с полной ответственностью, ибо служил в означенных войсках на Дальнем Востоке.
Бардака там особо не было, грешить не буду. Боевая подготовка проводилась на уровне, снабжение было нормальное. Конечно, не программа \"Служу Советскому Союзу\", но и совсем-совсем не то, что я наблюдаю у современных украинских пограничников, ибо дачу имею на берегу Черного моря, а застава там неподалеку. Да...
Что же до всей остальной советской армии. Что тут сказать? Не служил я в ней, не знаю. Но как человек, профессионально занимающийся военной историей (ориентируюсь, правда, как Вы наверное догадываетесь, все же на Античность и Средневековье) хочу отметить, что бардак для русско-советско-российской армии суть состояние перманентное. И ничего, жили как-то.

korner45
Member
Member

Повідомлення korner45 » 13 серпня 2009 21:13

Джур написав:Та й нічого дивного! То й в учебці могло бути, та й з формою бардак в радармії ще той був.

Бардак бардаком, проте ж - не до того ступіню :)

Несуйтудикоромисло
Member
Member

Повідомлення Несуйтудикоромисло » 13 серпня 2009 22:08

На фото типовий, совковий \"дєд\" в наряді, чи щось таке. Доречі пітлиці автомобілиста, наскільки я бачу.
Тобто все залежало від частини. Він міг бути в підпорядкованих погран війскам частинах (хоча хто казав, що він був погранцем?), наприклад, у взводі забеспечення, а там вже чорні погони для водіїв та поворів.
Зображення

А в загалі це фото вперше з`явилося в такому вигляді (ніде про прикордонника я не побачив):

Зображення

А ось цитатка з інтернету:

«Как большинство мужчин, которые прошли военную службу, Ющенко хорошо помнит солдатские будни. Выпускника Тернопольского экономического института призвали в армию сразу после окончания вуза. Будущий премьер проходил службу в погранвойсках на советско-турецкой границе. «Ближайший населенный пункт — Ленинакан находился за сотню километров, сама застава затерялась в горах. И служба наша была, как говорится, полна лишений, — улыбается Ющенко. — Наибольший дефицит — вода, которая была только привозной. По сопкам раз десять проползешь вперед-назад — и единственная мечта о горячем душе. Зимой топили снег не только, чтобы умыться, но и для чая».

Хоча довіряти, спростувати чи підтвердити, що то саме слова Ющенко, не можу.

Andrieu
Member
Member

Повідомлення Andrieu » 13 серпня 2009 23:03

Повторяю еще раз. Погран войска относились к КГБ. Комитету Государственной Безопасности. Кто-то помнит, что это было такое? Так вот, никакой черно-краснопогонной советской армии в составе пограничных войск быть не могло по определению. Равно как и частей СА, \"подчиненных\" погран войскам. Это же совершенно разные министерства, совершенно разные уставы. Кроме того, существует особый порядок нахождения в т.н. пограничной зоне. Могло, конечно, осуществляться взаимодействие. В Афганистане, вероятно, могли быть приданые части. Но ведь Гарант, насколько я понимаю, в ДРА срочную не проходил.
Самое главное - это погончики СА. Никак не погранцовский прикид.
Касательно Ленинакана. Да, был такой Ленинаканский пограничный отряд. Только мне казалось, что \"сопки\" - это дальневосточное больше словцо. В Армении все-таки Кавказский хребет. Не помню, чтобы Кавказские горы \"сопками\" называли.

korner45
Member
Member

Повідомлення korner45 » 13 серпня 2009 23:48

Вот, и я о том же... Да никакой погранец не одел бы погоны иного цвета, чем зеленые! :D По-моему, он в СА служил, только в каких-то частях, стоявших близко к границе, в приграничной зоне. Ну, а писаки в раже подхалимажа сподобились прогнуться :yes:

Несуйтудикоромисло
Member
Member

Повідомлення Несуйтудикоромисло » 13 серпня 2009 23:52

Та й грець з ними, з тими \"погран\" війсками! Хто взагалі сказав, що Ющенко був прикордонником? Окрім побрихеньок про те, що ніби це казав він, я нічого не побачив. Натомість підброс слів \"сопки\", \"Ленинаканский пограничный отряд\" і т.ін. А фото, якщо воно не підроблене, свідчить саме про те, що форма в нього не прикордонника. Шукайте, кому це потрібно і для чого. :wink:

korner45
Member
Member

Повідомлення korner45 » 14 серпня 2009 00:06

Авжеж...... :D

кювернат Ювяшжт
Member
Member

Re:

Повідомлення кювернат Ювяшжт » 14 серпня 2009 09:50

Несуйтудикоромисло написав:Хоча довіряти, спростувати чи підтвердити, що то саме слова Ющенко, не можу.

Запросто можуть бути і слова Ющенка, але довіряти їм теж не слід (я не політичний момент маю на увазі :) , хоча...). Можна навести приклад "спогадів" Віктора і Петра Андрійовичів про свого батька, які лише більше запутали його історію! :P

Oleh Nemchinov
Moderator
Moderator

Re:

Повідомлення Oleh Nemchinov » 14 серпня 2009 12:30

Несуйтудикоромисло написав:Та й грець з ними, з тими "погран" війсками! Хто взагалі сказав, що Ющенко був прикордонником? Окрім побрихеньок про те, що ніби це казав він, я нічого не побачив. Натомість підброс слів "сопки", "Ленинаканский пограничный отряд" і т.ін. А фото, якщо воно не підроблене, свідчить саме про те, що форма в нього не прикордонника. Шукайте, кому це потрібно і для чого. :wink:

1975 – 1976 Служба в Радянській Армії (прикордонні війська на радянсько-турецькому кордоні, неподалік від Ленінакану).

http://www.president.gov.ua/content/pre ... raphy.html
Прийшла повістка - іди служити!

Далі

Повернутись до Холодна війна (1946-1991)

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість