Попис подільського куреня.

Модератори: Global Moderators, Реконструкція

haiduk
Member
Member

Попис подільського куреня.

Повідомлення haiduk » 09 квітня 2010 10:31

На травневі дні - 30.04 - 3.05 силами нашого куреня плануємо провести попис особового складу та муштри для новаків.
Місце - південий двір Камянецького замку.
час - 30 квітня - 3 травня
Змістове наповнення:
- виставоляємо оновлений і розширений табір і всіляко його випробовуємо:
- вправи гнотовими мушкетами за "Цвіченєм піхотним";
- вивчення піхотних маневрів за тим же джерелом;
- випробовування власних сил в галузі автентичної кухні;
- паблік дісплеї для відвідувачів фортеці: - маневри\стрільба;
- тренування з фехтування;

- фінансування потреб (сіно, дрова, ідло) - частково самі проплачуємо, частково туристичні агенти в обмін на показові виступи).

Як раптом у когось з товариства ще не розплановані травневі вихідні і не сильно напружує наше товариство - будемо раді зустрічі, за всіма деталями можете звертатись до мене.

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Re: Попис подільського куреня.

Повідомлення Adam » 09 квітня 2010 13:44

:good: Викладеш фотки! :roll:
Зображення

"Краще жити у цирку, ніж у концтаборі!"
"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!"

haiduk
Member
Member

Повідомлення haiduk » 09 квітня 2010 18:00

ну як не соромно буде то викладу :)
Зображення

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 09 квітня 2010 21:08

Між іншим, а що трапилося з "Купою Морозенка"? :Search:
Зображення

haiduk
Member
Member

Повідомлення haiduk » 09 квітня 2010 22:02

Якось за кухлем пива розкажу, але точно нічого страшного. Те, що і з реальною купою, - трошки розрослась, переформувалась, переозброїлась і тд..
Зображення

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 09 квітня 2010 22:31

Ага! Ну, я так і думав, що насиченість вогнепальною зброєю змусить змінити формат.
Зображення

haiduk
Member
Member

Повідомлення haiduk » 03 травня 2010 16:04

Зображення

Повернулись. Висновки та результати трохи згодом.
Поки декілька фото від Блеки:

Вправи з мушкетами в складі "десятків":

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Табірні будні:

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зйомки історичного тріллеру "Йоко і самураї" за пьєсою Леся Подеревянського:

Зображення

Зображення

Повний фото репортаж Блеки для тих кому цікаво - http://info.kp.km.ua/component/option,com_fireboard/Itemid,69/func,view/catid,5/id,18190/lang,uk/#18074

ПС Секція 17 ст. Камянець Подільського Міського військово історичного товариства складається з двох частин Надворних козаків (бувша купа Морозенка) та "Сарматичного клубу". Сарматичний клуб - група створена з ініціативи депутатів міської ради Кам'янця, Врядах клубу представники міської влади, що під враженням від Терра героїки захотіли долучитись до нашого руху. На жаль мені ще не завжди вдається пояснити їм деякі особливості зовнішнього вигляду та озброєння міщан 17 ст. Тому прошу поставитись з розумінням до рівня відтворення строїв членів цього клубу. Фактично це був перший їх вихід як реконструкторів. Думаю з часом рівень ми підтягнемо.
Зображення

Rogala
Member
Member

Повідомлення Rogala » 03 травня 2010 17:29

Внушає :Rose:
Гайдук пише:
На жаль мені ще не завжди вдається пояснити їм деякі особливості зовнішнього вигляду та озброєння міщан 17 ст. Тому прошу поставитись з розумінням до рівня відтворення строїв членів цього клубу.
А мені здається що ще й не так все й погано, принаймні відверто шторо-фьеранкових жупанів та кунтушів немає, то вже добре.

дмитро
Member
Member

Повідомлення дмитро » 03 травня 2010 18:42

супер!!! так тримати. :Yahoo!:
Мир неверных провалился вниз
Их совсем покинула радость
Ввысь взметнулись знамена ислама
Многобожье без опор осталось.

oleksa
Moderator
Moderator

Повідомлення oleksa » 03 травня 2010 20:23

Солодкі!

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 04 травня 2010 10:34

Відверто вражений! Не те, що я на такий рівень не очікував, але на Кам'янецький фестиваль приїздить багато людей — що кому належить не знаєш. А тут я побачив шатри, намети, рогатки (відверто думав, що всі рогатки належать стрільцям), антураж...

Моє серце "шашличніка" зі стажем наповніються доброю заздрістю! :good:
Зображення

haiduk
Member
Member

Повідомлення haiduk » 04 травня 2010 10:55

Дякую за схвальні відгуки.
Що до рогаток- на тері дійсно були стрілецькі, наші ми зробили фактично вже під час попису.
Як кому цікаво мої висновки по заходу (дублюю з свого ЖЖ):
Завдання, що ставились:
1. Виставити оновлений табір - (набити руку в установці нових наметів; перевірити чого від цих наметів чекати).
2. Вивести "в поле" 100% особового складу надворного куреня і зрозуміти хто чого чекає від сезону 2010.
3. Вивести в поле "Сарматичний клуб" та дати їм "понюхати пороху".
4. Провести з особовим складом навчання з ґнотовими мушкетами.
5.Провести фото і відео зйомку.

Отже по пунктам:
1. Табір. - Великий. Ставили приблизно 6 годин (як врахувати затримки з підвезенням дерева, виготовлення рогаток і тд. то і всі 12). Возимий об'єм табору поки в рамках допустимого. Як висновок - треба починати обмежувати дозволи на виготовлення нових наметів інакше скоро в фуру не влізем.
Нові намети показали себе непогано, хоча добитись 100% водонепроникності так і не вдалось. Висновки - треба додатково пропітатии + виготовити металеві кілки - дерев'яні не тримають як слід.

2. Приємно здивований явкою на рівні 100% і досить відповідальне ставлення хлопців. Всі три дні фізично були досить не легкими. Прнцип дії "Солдат, що півгодини без роботи - потенційний злочинець" мною успішно втілювався у життя :) (В неділю трохи дали слабину через те, що більше уваги було приділено сарматам, а в п'ятницю та суботу з кожного по 7 потів зійшло) Не дивлячись на це - жодної проспаної нічної варти, завжди вода наношена, брова нарубані, сніданки та вечері вчасно - ростемо над собою. Скажімо так - "залік".

3. Сарматичний клуб. Для першого виходу більшого нема чого чекати. Явка на рівні 85%. Всі хто з'явився без жодних нарікань виконували все, що ім наказували я, або десятники. Без звички, на сонці протягом години - півтори вправлятись з реально важкими мушкетом та форкетом це випробування не з легких, тим не менш пройшли його всі і успішно здали перший свій залік - під кінець дня кожен з "Сарматів" зробив по 2 - 3 постріли, хоча залп в них ще не виходить - тим не менш, як все працює засвоїли. Приємно було бачити, як дорослі чоловіки з ентузіазмом і відповідальністю ставляться до своєї нової ролі. Це показав випадок з товаришем, що відстав від десятку і якого проморгав захоплений своїм тріумфом десятник. В таборі піднялись не шуточні хвилювання і фактично самі товариші сармати посадили свого колегу на коня в якості покарання (покарання досить неприємне і запам'ятається на довго). Були навіть відчайдухи що залишились з нами ночувати в таборі. Приємно :)
Єдине, що поки що мене коробить - неперборне прагнення членів клубу виглядати яскравіше та краще ніж потрібно - частина втіхаря постійно нашиває на жупани якісь адський люрікс, чіпляє на шапки прикраси, аля принц персії. я поки тримаю, що до цього озброєний нейтралітет в сподіванні, що з більш тісною інтеграцією в наше середовище вони самі все зрозуміють. Як ні то доведеться пояснювати.

4. Мушкети - наше все. Заняття з ними вважаю чи не найкориснішим досвідом виходу. Ми нарешті повністю і цілком привели свої дії до певної схеми, завчили позиції, пересування - на багато речей подивились зовсім по новому. "Ката з мушкетом" це щось особливого. При дотримані всіх позицій і правильних рухів - мушкет перестає бути здоровенною і незручною штукою, а купа людей стає реально підрозділом. Дуже сподобалось.
Зауваження - замки останьої моделі рулять. треба швидше переходити на них. Хоча хлопці і з старих давали дость стройні залпи.

5. Що тут казати - ви все на фото бачили, Сподіваюсь ще на вихід відео продукції - демо ролік та хіт сезону - "Йоко і самураї" з Біолоусом в головні ролі.
Зображення

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 04 травня 2010 11:35

"Сарматичний клуб" — це "батьки міста"? :oops:
Зображення

haiduk
Member
Member

Повідомлення haiduk » 04 травня 2010 11:42

Переважно так. Депутати міськ ради, працівники міськ виконкому та просто люди яким цікаво. Насправді це ніяк не проявляється в темі. члени клубу прагнуть, щоб їх сприймали саме як членів клубу а не як "батьків міста". Як чесно я з самого початку дуже сумнівався в успіху цього проекту, але наразі він вже перевищив всі мої сподівання.
Зображення

Rogala
Member
Member

Повідомлення Rogala » 04 травня 2010 12:50

вот здорово! что дядьки такие сознательные :good:

Далі

Повернутись до Козаччина

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість