Баклаги.

Модератори: Global Moderators, Реконструкція

Lyho
Member
Member

Повідомлення Lyho » 25 жовтня 2006 17:49

Sav написав:67 и 68 ( она же) - это не водоносная баклага, это что-то типо ротной пороховницы,для пополнения индивидуально носимых запасов. Кстати, нужная в быту вещь, даст Бог, скоро мы до нее дорастем.

Цікаво, а є якісь аналоги?
Нужда закон міняє. (с) Іван Сірко

Hvygura
Member
Member

Повідомлення Hvygura » 22 червня 2007 09:25

Ось, дещо свіженьке з глиняно-баклажних виробів...
Приєднані файли
075.jpg
Козацькому роду нема переводу? Отож, добродію, переведіть, будь ласка, трохи грошей козакові, поки він не забрав в вас
геть усе!

Hvygura
Member
Member

Повідомлення Hvygura » 22 червня 2007 09:27

Це більш крупним планом
Приєднані файли
074.jpg
Козацькому роду нема переводу? Отож, добродію, переведіть, будь ласка, трохи грошей козакові, поки він не забрав в вас
геть усе!

Hvygura
Member
Member

Повідомлення Hvygura » 22 червня 2007 09:30

Та отаке:
Приєднані файли
076.jpg
геть усе!

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 22 червня 2007 19:13

Зображення

Ну чиста тобі Австро-Угорщина на ПСВ!
:o
Зображення

"Краще жити у цирку, ніж у концтаборі!"
"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!"

Lyho
Member
Member

Повідомлення Lyho » 22 червня 2007 23:09

Ось ось Адаме, а на козаччину з величеееезною натяжкою. Може краще не купувати готове казна що з сувенірної лавки, а зробити так щоб майстри зробили те, що нам треба. Нажаль майстр, що робив мені середньовічний посуд досі не посернувся, тож у кого є вихід на гончарів - прошу. Фото, розміри баклаг є, як треба будуть і малюнки.
Єдине, що там з усого добра на фото може буть нам до теми то лікарські пляшечки та пляшечки на мастило до самопалів. Такі маленьки дві.

Hvygura
Member
Member

Re:

Повідомлення Hvygura » 22 червня 2007 23:32

Lyho написав:Фото, розміри баклаг є, як треба будуть і малюнки.
Єдине, що там з усого добра на фото може буть нам до теми то лікарські пляшечки та пляшечки на мастило до самопалів. Такі маленьки дві.

Давай малюнки, брате Лихо! А про лікарськи та мастильні пляшечки, - це які? Ти перстом ткни!
геть усе!

Lyho
Member
Member

Повідомлення Lyho » 25 червня 2007 02:26

ЗображенняЗображення

На мій погляд ці дві.
Фото баклаг другої половини 17го я в цій темі викладав. На стор. 3 та 4 ( http://museum.velizariy.kiev.ua/kiev/ni ... et103.html ). І не забудте дізнатися про поливу, обов'язково таких кольорів як на фото. Зелена це \"свинцева\" полива, а жовта теж якась стара. Таку поливу робили там де я замовляв середновічний посуд. Але зараз той майстр недосяжний. Треба чекати ще з місяць.
Замальовки спробую надати найближчим часом.

Hvygura
Member
Member

Повідомлення Hvygura » 25 червня 2007 09:02

Добре, дізнаюся! Я хочу вайти \"напряму\" на цю жіночку, що ліпить сосуди. Вона
консультується з Археологічним музеєм, тому поливи у неї досить правильні. Я тут
со знайомими митцями спілкувався, - обіцяли мене з нею познайомити.
До речи, там були таки собі глиняні музичні інструменти, - щось на зразок свістульок
з 4-ма дірками, - під назвою \"окаріни\". Наскільки я знаю, окаріна, - це струнний музичний інструмент... :(
геть усе!

Hvygura
Member
Member

Re:

Повідомлення Hvygura » 11 липня 2007 10:01

Lyho написав:Може краще не купувати готове казна що з сувенірної лавки, а зробити так щоб майстри зробили те, що нам треба. Нажаль майстр, що робив мені середньовічний посуд досі не посернувся, тож у кого є вихід на гончарів - прошу. Фото, розміри баклаг є, як треба будуть і малюнки.

Брате Лихо, я домовився з гончарами, - вони зроблять усе на замовлення. Давай, малюнки, розміри, фото! :Yahoo!:
геть усе!

Lyho
Member
Member

Повідомлення Lyho » 12 липня 2007 02:06

Фото я вже дав. Малюнків нема, розміри лише приблизні, з вражень від музею. Все в археологічних звітах, доступу до яких я не маю. Щось спробую вигадати.

Hvygura
Member
Member

Re:

Повідомлення Hvygura » 12 липня 2007 10:16

Lyho написав:Фото я вже дав. Малюнків нема, розміри лише приблизні, з вражень від музею. Все в археологічних звітах, доступу до яких я не маю. Щось спробую вигадати.

Та хоч приблизно, навіть власні малюнки... :idea:
геть усе!

timurid
Member
Member

Повідомлення timurid » 16 липня 2007 23:30

а можно на хвост впасти? хотів би, якщо можливо, заказати одну баклагу на \"козаччину\", а іншу середньоазіатську, як но фото
Приєднані файли
baklaga-z-otraru.jpg
Баклага з Отрару 14-го століття

Hvygura
Member
Member

Re:

Повідомлення Hvygura » 17 липня 2007 23:12

timurid написав:а можно на хвост впасти? хотів би, якщо можливо, заказати одну баклагу на "козаччину", а іншу середньоазіатську, як но фото

Чому ні? А про середньоазійську можна трохи більше підробиць? Розміри, структура орнаменту...
геть усе!

timurid
Member
Member

Повідомлення timurid » 18 липня 2007 00:37

ух, по розмірам середньоазійскьої важко точно сказати, у статті не вказані. на фото є начебто поділки, можливо по 1 см. взагалі не дуже великі: 15-20 см. на лівій не можу точно розгледіти малюнок, а ле на правій досить простий, круги. а які розміри у козацьких? і скільки буде коштувати?

Поперед.Далі

Повернутись до Козаччина

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість