Допоможіть новичку стати в колію

Модератори: Global Moderators, Реконструкція

Lyho
Member
Member

Повідомлення Lyho » 05 вересня 2009 23:36

Маю на увазі дожина без домальованних обмоток.
Тканинка досить непогано виглядає.
Нужда закон міняє. (с) Іван Сірко

AppS
Member
Member

Повідомлення AppS » 06 вересня 2009 10:24

зовсим трохи довши. сантиметрив 10 вниз.
ТЕРЕН - гіллястий кущ (1—4 м заввишки) або невелике деревце з широкояйцеподібною кроною, темно-сірою корою і численними колючками. Росте на узліссях, по чагарниках, балках, долинах річок. Морозостійка, світлолюбна рослина.

AppS
Member
Member

Re: Допоможіть новичку стати в колію

Повідомлення AppS » 05 грудня 2009 21:26

а окрім знахідок під Берестечком і книжки Свєшнікова - є ще десь почитати-подивитись про селянські сокири 17 ст?
ТЕРЕН - гіллястий кущ (1—4 м заввишки) або невелике деревце з широкояйцеподібною кроною, темно-сірою корою і численними колючками. Росте на узліссях, по чагарниках, балках, долинах річок. Морозостійка, світлолюбна рослина.

dimakad
Member
Member

Повідомлення dimakad » 12 грудня 2009 18:07

Панове, підкажіть, будь ласка, чи є сайти реконструкторів доби козаччини?
Немає кращого, як битися
В ім’я релігійних принципів,
Свою землю боронити від ворога,
Віддати життя в бою
І здобути славу героя! (гурт Гайдамаки, \"Вітер віє\")

AppS
Member
Member

Повідомлення AppS » 12 грудня 2009 19:14

dimakad
http://kupa.in.ua/ - левенці haiduk-а
інших подібних і відкритих не знаю
тут ще пошукайте:
Список клубов, ассоциаций и межклубных объединений
http://www.tforum.info/forum/index.php?showforum=31

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 13 грудня 2009 11:57

Є достатньо потужний форум з реконструкції матеріального світу козаччини 17 ст., але він закритий. "Стучиться" до Lyho. Але там спілкуються мовою доказів, а не "мені так здається" або "я так хочу".
Зображення

"Краще жити у цирку, ніж у концтаборі!"
"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!"

dimakad
Member
Member

Повідомлення dimakad » 13 грудня 2009 12:22

Adam написав:Але там спілкуються мовою доказів, а не "мені так здається" або "я так хочу".

Ви, пане Адаме, далі продовжуєте насміхатися. Вважаєте, що якщо Ви модератор, то Вам все можна. А як же, якщо хтось, щось не так скаже - заблокувати його, щоб не дзявкав. Але це не справедливо. Хоча це й зрозуміло. Адже адмінресурс в нашій країні, на жаль, присутній у всіх сферах, навіть на інтернетфорумах. Зрозумійте, я поважаю Вас і Вашу думку, багато з чим я з Вами погоджуюся. Але хотілося б і від Вас зворотньої реакції - елементарної поваги. Ви пишете про мову доказів. Але Ви самі в нашій суперечці не привели жодного вагомого доказу своєї правоти, окрім дивних висловлювань про танки і тому подібне. Я не хочу з Вами сваритися, а лише товаришувати. Надіюся на Ваше розуміння. :)
Немає кращого, як битися
Віддати життя в бою

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 13 грудня 2009 12:57

dimakad
Звертайтеся до Lyho — він модератор того форуму.

dimakad написав:Ви пишете про мову доказів. Але Ви самі в нашій суперечці не привели жодного вагомого доказу своєї правоти
Зверніться до Ваших друзів — можливо вони Вам пояснять, якщо Ви не вірите мені, що це Ви мусите доказати, що щось було, а не я, що чогось не було! Російською мовою цей принцип наукової суперечки носить назву "Бремя доказательства".
Зображення

"Краще жити у цирку, ніж у концтаборі!"
"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!"

dimakad
Member
Member

Повідомлення dimakad » 13 грудня 2009 13:16

Adam написав:Зверніться до Ваших друзів — можливо вони Вам пояснять, якщо Ви не вірите мені, що це Ви мусите доказати, що щось було, а не я, що чогось не було! Російською мовою цей принцип наукової суперечки носить назву "Бремя доказательства".

ОК! Тут мушу з Вами погодитися. В цій тезі повністю Вас підтримую.
Немає кращого, як битися
Віддати життя в бою

Грiм
Member
Member

Повідомлення Грiм » 13 грудня 2009 20:16

dimakad написав:Ви, пане Адаме, далі продовжуєте насміхатися

не дуже люблю сварки, але згодьтеся Ви самі винні в тому що наразилися на насмішки Адама. Ви коментарем своїм коментарем про археологію та її важливість, та ще й з в"їдливим натяком на Адама("як дехто вважає") натякнули на некомпетентність Адама як історика.

і я мушу підтримати Адама в тому що Ваші аргументи притягнуті за вуха.
Ми молодії, хлопці лісовії
Скрізь нам дорога відкрита.

CAM
Member
Member

Повідомлення CAM » 14 грудня 2009 03:52

А можна доступ до цього закритиого реконструкторського форуму.
Хоча-б на рівні "почитати"? Без права дописувати...щоб не виникало бажання подискутувати... :oops:
„На диявола – хрест, на неприятеля – шабля”.

dimakad
Member
Member

Повідомлення dimakad » 14 грудня 2009 11:22

Грiм написав:та ще й з в"їдливим натяком на Адама("як дехто вважає") натякнули на некомпетентність Адама як історика.

Шановний пане Грім, а хто Вам сказав, що я мав на думці пана Адама. Я хіба щось подібне говорив, хіба я називав його ім'я. Признаюся чесно - я мав на увазі зовсім іншу людину, яка до речі не є професійним істориком. Якщо шановний пан Адам прийняв ці слова в свою адресу - ще раз прошу вибачення.
Щодо "аргументів, притягнутих за вуха", мушу також з Вами погодитися. Дуже вже мої "аргументи" слабенькі. Хоча я далі продовжую стверджувати, що козаки таки могли користуватися кинджалами. Але це потребує більш вагомих доказів. Чесно скажу, що на разі не збираюся цього доводити, бо не маю для цього можливості. Але можливо колись якийсь дослідник візьметься за подібне дослідження. Я думаю питання вичерпане і ми більше не будемо до нього повертатися. Ще раз прошу вибачення, якщо когось образив - не мав цього на меті.

CAM написав:А можна доступ до цього закритиого реконструкторського форуму.
Хоча-б на рівні "почитати"? Без права дописувати...щоб не виникало бажання подискутувати...

Маю таке саме прохання, хоча б почитати, без можливості власних коментарів, будь ласка.
Немає кращого, як битися
Віддати життя в бою

CAM
Member
Member

Повідомлення CAM » 16 грудня 2009 19:31

Пане Лихо, я вам написав в приват.
Можна буде отримати доступ?
„На диявола – хрест, на неприятеля – шабля”.

кирпа
Member
Member

Повідомлення кирпа » 27 грудня 2009 23:52

dimakad написав:
Грiм написав:та ще й з в"їдливим натяком на Адама("як дехто вважає") натякнули на некомпетентність Адама як історика.
Шановний пане Грім, а хто Вам сказав, що я мав на думці пана Адама. Я хіба щось подібне говорив, хіба я називав його ім'я. Признаюся чесно - я мав на увазі зовсім іншу людину, яка до речі не є професійним істориком. Якщо шановний пан Адам прийняв ці слова в свою адресу - ще раз прошу вибачення.
Щодо "аргументів, притягнутих за вуха", мушу також з Вами погодитися. Дуже вже мої "аргументи" слабенькі. Хоча я далі продовжую стверджувати, що козаки таки могли користуватися кинджалами. Але це потребує більш вагомих доказів. Чесно скажу, що на разі не збираюся цього доводити, бо не маю для цього можливості. Але можливо колись якийсь дослідник візьметься за подібне дослідження. Я думаю питання вичерпане і ми більше не будемо до нього повертатися. Ще раз прошу вибачення, якщо когось образив - не мав цього на меті.

Ви натякали на мою некомпетентність, так шановний? Адже я стверджував, що археологія сьогодні - це чі не єдине джерело, яке може пролити ще якесь світло на історію. Я не професійний історик, ви праві, але знаєте чим ми з Вами відрізняємось - Ви вже майже рік притягуєте за вуха Ваш кинджал, а я тихенько роблю свою справу і не лізу до пустих балачок. Тож я впевнений, що Ви й через 10 років будете сперечатися з приводу, чи були в козаків кинджали, так і не зробивши своїми руками нічого з їх реконструкції. Адже, якщо вам так подобаються кинджали, чому б просто не відтворити їх копії, та повісити собі на стіну, щоб око раділо, просто так, не зважаючи на те, носили їх козаки, чи ні...
Козак гуляє - а душа його плаче...

Rogala
Member
Member

Повідомлення Rogala » 28 грудня 2009 10:37

Про кинджали в козаків в 17ст. поки немає джерел,ні археологічних, ні картинок, ні в згадках тих хто бачив на власні очі, описував козаків, більш того є згадка одного венеціянця котрий пише про те, що з холодної зброї в козаків тільки шаблі, трофейну холодну та вогнепальну зброю-перековують, на більш потрібні речі, від сокир до зап. частин до возів.

Поперед.Далі

Повернутись до Козаччина

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей