Кольчуга (питання)

Модератори: Global Moderators, Реконструкція

Confederat_UA
Member
Member

Кольчуга (питання)

Повідомлення Confederat_UA » 12 січня 2012 20:23

Шановне панство, мене дуже цікавить така річ. Я плету кольчугу (європейка 4в1, кильце 12мм (зовн діаметр)х 8мм (внутр діаметр) проволока 1.8 мм), але вона не "клепана" цвяшками та не зварна, вона в мене просто зведена, але дуже міцна (витримує удар сокирою) :D . Так от питання (в тих людей що "фестивалять" та реконструюють) чи не засміють мене з такою кольчугою на фестивалях, та зльотах реконструкторів??? :oops:
PS це я до того, що вже сплів "майку", та ні з ким не проконсультувався, а тепер замислився "чи недарма я гаяв отой свій час?" (прост хотілось все зробити своїми руками)
Дякую за відповіді та розуміння...
Зображення

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Re: Кольчуга (питання)

Повідомлення Adam » 12 січня 2012 20:30

Я не занимаюсь "железом" и многого не видел, но все, что мне попадалось "кольчужного" было из заведенных колец приблизительного такого диаметра.
Зображення

"Краще жити у цирку, ніж у концтаборі!"
"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!"

Erelion
Member
Member

Повідомлення Erelion » 12 січня 2012 23:34

Поки що не засміють, але деякі щасливі володарі "кльопанок" вже будуть косо поглядати :D. Зараз така тенденція, що іще рік (ну може два) і зведені кольчі можна буде одягати хіба що в бугурти і на рольові ігри. Раджу потихеньку відкладати грошенята на обновку або переробити зведенку на римську лоріку :).

кювернат Ювяшжт
Member
Member

Повідомлення кювернат Ювяшжт » 13 січня 2012 11:02

Confederat_UA написав:чи не засміють мене з такою кольчугою на фестивалях, та зльотах реконструкторів???

Ну я б особисто засміяв, але я, можливо, тому і не дуже люблю ходити на середньовічні фести :D
Тут все залежить від того, що саме Ви реконструюєте - період, регіон. Тому що і кільця такого діаметру, і зведені кільця в історії траплялися.

Confederat_UA
Member
Member

Повідомлення Confederat_UA » 13 січня 2012 22:27

Вибачаюсь, забув додати що маю на меті відтворити (принанні намагаюсь) норманського воїна, може правильно сказати "пізнього вікінга" десь ~ 900 - 1000 рр... Щось приблизно таке :)
Я прото десь читав, що в вікінгів теж зустрічались зведені кольчуги...
Зображення
Зображення
Зображення

кювернат Ювяшжт
Member
Member

Повідомлення кювернат Ювяшжт » 16 січня 2012 11:47

Confederat_UA написав:Вибачаюсь, забув додати що маю на меті відтворити (принанні намагаюсь) норманського воїна, може правильно сказати "пізнього вікінга" десь ~ 900 - 1000 рр... Щось приблизно таке :)
Я прото десь читав, що в вікінгів теж зустрічались зведені кольчуги...

Раджу орієнтуватися на якісь джерела, а не на оспреївські малюночки. Повно інформації по періоду і регіону зібрали учасники тфоруму: http://www.tforum.info/forum/index.php? ... howforum=7 Але перш ніж там щось питати, раджу прочитати весь (!) розділ.

Confederat_UA
Member
Member

Повідомлення Confederat_UA » 16 січня 2012 16:24

Раджу орієнтуватися на якісь джерела, а не на оспреївські малюночки. Повно інформації по періоду і регіону зібрали учасники тфоруму: http://www.tforum.info/forum/index.php? ... howforum=7 Але перш ніж там щось питати, раджу прочитати весь (!) розділ.

Даякую, буквально позавчора натикнувся на той форум, тепер буду вивчати... :good: :idea:
Зображення

Повернутись до Античність та середньовіччя

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей