Нова редакція правил форуму

Модератори: Global Moderators, Реконструкція

Аватар користувача
Євген Пінак
Global Moderator
Global Moderator
 
Повідомлень: 2123
З нами з:
22 лютого 2006 14:05
Звідки: Київ

Нова редакція правил форуму

Повідомлення Євген Пінак » 30 грудня 2006 22:18

Правила Українського воєнно-історичного форуму (forum.milua.org)

1. Загальні положення
1.1. Український воєнно-історичний форум (forum.milua.org) – це форум для обговорення української та світової воєнної історії і сучасності, а також питань воєнно-історичної реконструкції та моделізму.
1.2. Учасником форуму можу бути будь-яка особа, яка погоджується виконувати правила форуму.
1.3. Форум складається з під-форумів, які поділяються на розділи. Нові під-форуми та розділи можуть бути створенні на розсуд адміністрації форуму за вмотивованим поданням інших учасників форуму.
1.4. Учасники мають дотримуватись тематичного та хронологічного розподілу під-форумів та розділів. Єдиним виключенням є питання, пов’язані з діяльністю ОУН-УПА після 1945 року, які мають обговорюватись у розділі \"WWII та Другі визвольні змагання\". Усі пропозиції комерційного характеру мають розміщуватись виключно у розділі \"Ринок\".
1.5. Форум є постмодерованим. Учасники, повідомлення яких порушують правила форуму, можуть бути покарані модераторами. Обговорення дій модераторів дозволено тільки в приватному порядку чи по електронній пошті.
1.6. Офіційною мовою форуму є українська. Прийнятними мовами на форумі є російська, польська, білоруська та англійська. Повідомлення іншими мовами мають бути анотовані українською мовою, або іншою з прийнятних мов, якщо інформація складає інтерес для учасників.

2. Правила поведінки на форумі
2.1. На форумі всіляко вітається ввічлива та коректна поведінка по відношенню до інших учасників.
2.2. На форумі заборонені:
2.2.1. будь-які дії, які суперечать чинному законодавству України;
2.2.2. будь-яка агітація та пропаганда ідей, які розпалюють національну, соціальну, релігійну, расову та класову ворожнечу;
2.2.3. будь-яка образа держави, народу, історії та культури України;
2.2.4. особисті образи чи погрози учасникам форуму;
2.2.5. непристойна лайка на будь якій з прийнятних мов форуму;
2.2.6. комерційна реклама та пропозиції (окрім розділу \"Ринок\", де це дозволяється, якщо вони стосуються тематики форуму);
2.2.7. відкрите обговорення дій модераторів чи спроба їх підмінити (\"самомодерація\");
2.2.8. створення учасником під час дії покарання нового форумного імені (\"клонування\").
2.3. На форумі не вітаються, і зловживання цим карається на розсуд модераторів:
2.3.1. політична агітація чи пропаганда політичних партій та течій;
2.3.2. перетворення обговорень на \"суперечку заради суперечки\" (\"флейм\");
2.3.3. повідомлення, які не відповідають темі форуму (\"офтопік\") чи певного розділу форуму;
2.3.4. обговорення війн та військових дій виключно з позицій моралі;
2.3.5. матозамінники (тобто заміна непристойних слів на зразок \"@#$%\");
2.3.6. використання латинських літер (\"Трансліт\", tobto os' take napysannia`sliv) при вживанні кирилиці (учасники форуму, які не мають клавіатури з кирилицею, повинні використовувати онлайн-транслітератори - наприклад: http://www.translit.ru/).
2.4. При посиланні на певну інформацію (викладення на форумі цитат чи ілюстрацій) бажано повідомляти про походження цієї інформації.

(дивись далі)
 

Аватар користувача
Євген Пінак
Global Moderator
Global Moderator
 
Повідомлень: 2123
З нами з:
22 лютого 2006 14:05
Звідки: Київ

Повідомлення Євген Пінак » 30 грудня 2006 22:20

3. Покарання на форумі
3.1. За порушення правил форуму (п. 2.2) та за зловживання речами, які не вітаються на форумі (п.2.3), модератори можуть застосовувати такі покарання:
3.1.1. попередження учасника;
3.1.2. заборона учаснику залишати повідомлення на форумі на строк від однієї доби до року (\"рід-онлі\");
3.1.3. блокування реєстрації учасника (\"бан\").
3.2. У виключних випадках можливе вилучення реєстрації учасника із забороною входу на форум з цієї IP-адреси.
3.3. \"Рід-онлі\" здійснюються за форумним ім’ям („нік-неймом”) учасника. У випадку, якщо учасник під час дії покарання намагатиметься створити собі нове форумне ім’я (\"клонування\"), це автоматично вважатиметься наступним порушенням правил.
3.4. Накладання покарань на учасника фіксується у темі \"Покарання\". Кожен модератор при накладанні покарання зобов’язаний залишити у цій темі повідомлення, де має вказати, кому, за яке саме порушення і яке саме покарання він наклав. У випадку відсутності такого запису покарання вважається не накладеним.
3.5. Покарання може бути зменшене чи зняте за згодою більшості модераторів. Учасник, який вважає своє покарання, або покарання іншого учасника, несправедливим, має подати обґрунтоване подання у приватному порядку модератору (модераторам). Модератори мають розглянути це подання і повідомити про результати розгляду учасника, який подав подання. У випадку, якщо за результатами розгляду покарання було зменшене чи зняте, про це повідомляється у темі \"Покарання\".
3.6. Модератор не має права змінювати чи знімати покарання, накладені іншим модератором, без особистої згоди модератора, який наклав це покарання, або згоди більшості модераторів.

4. Модерація форуму
4.1. У випадку недотримання тематики повідомлень (п. 1.3), правил форуму (розділ 2), при необхідності впорядкування тем/повідомлень, виділення окремих тем для полегшення обговорення, та ін., модератор має право закривати, переміщати в інші розділи форуму, знищувати та редагувати теми та повідомлення (\"модерація\").
4.2. Модерація може здійснюватись як у поєднанні із накладенням покарань згідно розділу 3, так і окремо, і сама по собі не є покаранням.
4.3. Модератор модерує теми/повідомлення, керуючись власною правосвідомістю, шляхом використання модераторської панелі, та/або шляхом залишення модераторських повідомлень.
4.4. При використанні модераторської панелі модератор зобов’язаний залишити повідомлення, в якому вказує причини модерації (тобто чому саме він це зробив) та своє форумне ім’я („нік-нейм”).
 


Повернутись до Античність та середньовіччя

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей