А що скажете про цих хлопців?

Модератори: Global Moderators, Реконструкція

кювернат Ювяшжт
Member
Member

А що скажете про цих хлопців?

Повідомлення кювернат Ювяшжт » 14 січня 2008 22:09

Один знайомий у них \"записаний\". Як гадає товариство, гідні реконструктори?

http://yar-tur.org.ua/

Bogdan-The-Kozak
Member
Member

Повідомлення Bogdan-The-Kozak » 15 січня 2008 04:17

Красиво все у них мне нравится, но я страничку давно знаю хорошо просмотрел и Ой! много там есть не исторического. Я не говорю что они \"бугурто-оптималы\" (Боже збавь!), но и не реконструкторы-историки, хотя если ВСЕ делать СТРОГО по археологии и всяким историческим источникам, то далеко не зайдеш...

Но, Слава Богу что есть такие профессинальные клубы в Украине как Яръ-Туръ!!!
Мое мнение :roll:
Доки Народ не розв’яже своєї головної проблеми – не усвідомить себе Нацією - доти жодна його проблема не буде вирішена на його користь.
УНА-УНСО.

Виктор Грюн
Member
Member

Повідомлення Виктор Грюн » 15 січня 2008 10:57

Есть мнение что Яр-тур какраз бугуртооптималы. Естественно не все ,естественно не везде.

Lyho
Member
Member

Повідомлення Lyho » 15 січня 2008 11:42

Бачу, що люди стараються, працюють над старовинними \"норманськими\" часами. Багато якісних речей які радують око. Але і вистачає і помилок та недоробок. Але критикувати не буду, бо хочу вірити, що вони самі знають, де треба доробляти і попрацюють над цим найближчі роки.

P.S. Для мене ідеалом реконструкції \"норманських часів\" з терену колишнього Союзу є російська асоціація \"Гардаріка\".
http://www.austrvegr.ru/
Нужда закон міняє. (с) Іван Сірко

Tirock
Member
Member

Повідомлення Tirock » 15 січня 2008 12:27

P.S. Для мене ідеалом реконструкції \"норманських часів\" з терену колишнього Союзу є російська асоціація \"Гардаріка\".
http://www.austrvegr.ru/

На теренах радянського союзу є багато людей які з тобою не дзовсім погодяться :)

Lyho
Member
Member

Повідомлення Lyho » 15 січня 2008 12:35

Є, але така моя особиста думка. Грунтується на перегляді фото різних клубів. (Особисті знайомства тут не до чого, бо на \"вікінгських\" заходах ніколи не був, і в живу нікого не бачив, тож оцінював всіх як фотоконкурс костюмів/спорядження/образів) :) .

Erelion
Member
Member

Повідомлення Erelion » 15 січня 2008 13:33

Просто у деяких клубів, що займаються Руссю, так би мовити, два напряки. Перший - реконструкція одягу і побуту, а другий - історичне фехтування. Тож при досить пристойних костюмах в значній мірі присутній бугуртооптималізм в обладунку - бо хлопцям подобається \"вонзалово\" - а інакше, в умовах наших фестивалів, будуть трупи... В нас, доречі, з цим стан справ не кращий за інших...

Виктор Грюн
Member
Member

Повідомлення Виктор Грюн » 15 січня 2008 13:53

Ну, тады попиарю ещще своих друзей-ранятников. Клуб \"Бран-юг\".
Зображення
Зображення
Неного фото ирландцев 10-11 веков: http://shevtsoff.kiev.ua/photo/main.php?g2_itemId=3884

Lyho
Member
Member

Повідомлення Lyho » 15 січня 2008 14:14

Перший - реконструкція одягу і побуту, а другий - історичне фехтування.

Так все гаразд, кому-що. Просто не треба мішати ці два різних захоплення. Окремо реконструкція, окремо спортивний іст. фех. До речі багато хто так і робить.

Sigizmund
Member
Member

Повідомлення Sigizmund » 15 січня 2008 15:05

Окремо реконструкція, окремо спортивний іст. фех. До речі багато хто так і робить.

спортивщики - це одне, вони до історії і краплини відношення не мають, а наші клуби в основному бугурто оптимальні, але без марсо захисту, або він під одягом не помітний(як захист ніг). Добре що в 15ст. все є :D .

Erelion
Member
Member

Повідомлення Erelion » 15 січня 2008 15:26

а наші клуби в основному бугурто оптимальні, але без марсо захисту

Ага, так точніше буде :)

або він під одягом не помітний(як захист ніг)

Теж велика проблема для русичів. Особисто я ще не вирішив як мені \"заброньовуватися\" - чи так щоб зовсім правильно (без скритого захисту), чи то так щоб правильно, але при цьому зуби не вибили, ноги не попереламували і пальці не повідрубували :D ...

Albius
Member
Member

Повідомлення Albius » 15 січня 2008 15:38

подобається \"вонзалово\" - а інакше, в умовах наших фестивалів, будуть трупи...

Да ну? :)

Виктор Грюн
Member
Member

Повідомлення Виктор Грюн » 15 січня 2008 15:53

подобається \"вонзалово\" - а інакше, в умовах наших фестивалів, будуть трупи...

Чуш.

Erelion
Member
Member

Повідомлення Erelion » 15 січня 2008 18:16

Albius

Якщо ти про власний досвід бігання в шапелі зі списом, то на ДК був максимально коректий файт (і то без розсічення не обійшлось), а от на Тустані теж були начебто адекватні люди, але хлопцю з ЧГ прийшлося вставляти нові зуби - хтось під грецьку шапку чи то мечем, чи то кромкою щита добряче приклався...

Albius
Member
Member

Повідомлення Albius » 15 січня 2008 21:47

Что как бы не говорит что везде должно быть как на Тустани. Надо стремится к лучшему светлому будущему :)
А на ДК был очень корректный файт: Если бы один удар топором прошел чють сильнее я лишилсябы пальца - который кстате был одним из моих самых защищенных мест. Но я как бы не жалуюсь :)

Далі

Повернутись до Античність та середньовіччя

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість