living history в крыму

Модератори: Global Moderators, Реконструкція

Виктор Грюн
Member
Member

Повідомлення Виктор Грюн » 18 квітня 2008 13:59

Неа, её корни намного древнее чем Стерлинский мост

Откель дровишки, по моему с завоевания Англии Вильгельмом основной военный юнит всётаки всадник...

Sigizmund
Member
Member

Повідомлення Sigizmund » 18 квітня 2008 14:03

А до завоевания пешие воины :)

Виктор Грюн
Member
Member

Повідомлення Виктор Грюн » 18 квітня 2008 14:28

Тебе не кажеться что разрыв в несколько сотен лет нельзя назвать \"корнями\"?

Lyho
Member
Member

Повідомлення Lyho » 18 квітня 2008 14:30

Я бы постеснялся с гордостью вывешивать свое фото в полуфабрикатах аля - артель Грунвальд-ширпотреб, кичась своим якобы рыцарским достоинством. Во всяком случае если кто ли бо и хочет делать рыцарское сословие то может быть стоит показывать уже окончательный результат а не ка зна що.
Нужда закон міняє. (с) Іван Сірко

Tirock
Member
Member

Повідомлення Tirock » 18 квітня 2008 14:33

Lyho
+1 :)
Японський Самурай як козак тільки дуже знервований (с)

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Re:

Повідомлення Adam » 18 квітня 2008 15:31

Rogala написав:Олег Соломахаі де ваш... остроги
Можливо відбили на купі гною? ;)
Зображення

"Краще жити у цирку, ніж у концтаборі!"
"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!"

van Dott
Member
Member

Повідомлення van Dott » 18 квітня 2008 21:49

Вообше господа напоминаю эта тема была создана для обсуждения прошедшего мероприятия в Крыму а не для колективного заклания и растерзания человека.
Господа давайте перестанем нападать и рвать на куски Соломаху.Ведь он как сам пишет только в начале пути и кто знает может он действительно соберет себе нормальный комплект рыцаря конца 14 начала 15 века .И будет очень смешно вглядеть когда теже люди что топили его будут писать ему хвалебные сообшения :twisted: Не отбивайте у человека интерес и желание своими нападками!Пусть пошьется и дособерет железо а там уже посмотрим.И по поводу роли рыцаря как боевой еденицы средневековой Европпы он не так уж и не прав
Клянусь когтями фламандского льва!

Wladislaw
Member
Member

Re:

Повідомлення Wladislaw » 18 квітня 2008 22:23

van Dott написав:Господа давайте перестанем нападать и рвать на куски Соломаху.Ведь он как сам пишет только в начале пути и кто знает может он действительно соберет себе нормальный комплект рыцаря конца 14 начала 15 века.
Збере, збере -- куди він подінеться. І на кількох слуг розживеться, амбіцій вистачає(вистачило б грошей). Тільки от робив би , на мою думку, червоноруського земянина-шляхтича. А то оце"львівський спис Подільської хоругви" звучить як Столично-Київський околодок Мотовилівської селищної громади.
Соломахо, відкриєте тему з обгрунтуванням своєї львівської позиції відносно Поділля?
Бий чужих, щоб свої боялись

Rogala
Member
Member

Повідомлення Rogala » 18 квітня 2008 22:40

van Dott написав:Господа давайте перестанем нападать и рвать на куски Соломаху
ОЛЕГ никто никого не рвал ,реч шла о нашем мероприятии а СОЛОМАХА начал тулить какие-то собственные темы ,как он бы что-то ,делал ,кроме того его заявления про рыцарство ,тоже странно выглядят,опять - же наезд на пехоту,как на нечто недостойное задел меня больше всего ,человек делающий подобные заявления должен быть сделан так ,что-бы при взгляде на него захотелось совершить намаз,а пока-что объедки железа,чужой конь ,канареечная одежда ,не может внятно ответить на заданные вопросы и масса амбиций

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Re:

Повідомлення Adam » 19 квітня 2008 10:16

Wladislaw написав:Соломахо, відкриєте тему з обгрунтуванням своєї львівської позиції відносно Поділля?
"Воробьянинов еще никогда не протягивал руки!" (с)
Зображення

Sigizmund
Member
Member

Re:

Повідомлення Sigizmund » 20 квітня 2008 15:23

Adam написав:
Rogala написав:Олег Соломахаі де ваш... остроги
Можливо відбили на купі гною? ;)

Я думаю ще не встигли :)

Олег Соломаха
Member
Member

Повідомлення Олег Соломаха » 21 квітня 2008 11:39

Щож, постараюсь відповісти усімі нікого не забути.
1.Може я занадто різко написав про піхоту. Просто мене боляче вбиває те, що більшість реконструкторів вдарилась в піхоту. Чому ж би не стрибну трошки вище... скажімо...до зірок.
2.Коня я не взяв напрокат. Я вже приблизно 8 місяців займаюсь верховою їздою на СКА у Львові. Скакав в обладунку на галопі, якось навіть разок впав із коня - вражень вистачило на довго. Також пробував, вже без обладунку, на галопі мечем вдаряти у ведро. Трохи вже навчився їздити, але ще вчитися потрібно. Взагалі цьому можна вчитися все життя.
3.Шпори на цього коня мені б не дозволили взяти, бо коні там привчені їздити без шпор.
4. Щодо комплекту ви праві. Але це справа часу. Я слава богу, тільки но костюм вже отримав.
5. Щодо Львівського списа Подільської Хоругви, то скажу, що Львівсткий спис я не привязую до історії, оскільки я сам із Львівщини . Це можна так сказати відділення, філія, гілка клубу. В нас ще відділення є і в Полтаві. А спис - я просто хочу зібрати рицарський спис. Одну людину маю. Сюрко робитиму кольорів герба хоругви, так як свого герба не маю.
6. Тут навели мені такий списток - Замок, маєток, коні , слуги, лакеї - я вже сказав що націлився на бідного рицаря, а не на барона чи герцога якогось. В XV. ст. далеко не кожен рицар мав повний комплект обладунку, не кажучи про все решта.
7. Проти фесту я нічого не маю. Я там не був а з фотографій я повністю його оцінити не зможу, хіба що костюми дуже гарні.
І наостанок, я не з того тіста ліплений, щоб після ваших слів одразу здатись. Неможливого немає нічого.
Поділля вперед!Хоругва в бій!
\"Той хто до дванадцяти років вчиться у школі і не сідає на коня, годиться тільки в священники.\"

Грiм
Member
Member

Повідомлення Грiм » 21 квітня 2008 13:10

Олег Соломаха написав:Скакав в обладунку на галопі

а хіба лицарських коней пускали у галоп?
я оце уявляю як після того почували себе гузно і яйця лицара...
Ми молодії, хлопці лісовії
Скрізь нам дорога відкрита.

Tirock
Member
Member

Повідомлення Tirock » 21 квітня 2008 13:45

І наостанок, я не з того тіста ліплений, щоб після ваших слів одразу здатись. Неможливого немає нічого.

Удачи в ваших начинаниях :)
Японський Самурай як козак тільки дуже знервований (с)

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Re:

Повідомлення Adam » 21 квітня 2008 14:00

Олег Соломаха написав:Скакав в обладунку на галопі, якось навіть разок впав із коня - вражень вистачило на довго. Також пробував, вже без обладунку, на галопі мечем вдаряти у ведро.
Навіщо? Кіннота не атакаує на галопі!
Зображення

Поперед.Далі

Повернутись до Античність та середньовіччя

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість