Презентація клюбу \"Гріфон\" у Миколаїві

Модератори: Global Moderators, Реконструкція

Hvygura
Member
Member

Презентація клюбу \"Гріфон\" у Миколаїві

Повідомлення Hvygura » 03 червня 2008 21:19

18 травня на свято Всесвітнього Дня Музеїв на подвір\"ї Миколаївського Краєзнавчого музею проходила святкова презентація клюбу війсково-історичної реконструкції та фехтування \"Грифон\". Клюб зареєстрований офіційно при міський раді тільки у травні цього року, хоча назва під назвою \"Гріфон\" це об\"єднання існує вже майже п\"ять років.
Вдалося наставти хлопців та дівчат на \"істинний шлях\" від звичайного фехтувального \"гицарства\" до правильної реконструкції одягу та зброї.

Звіт про це можна подивитися тут:

http://www.mukola.net/news.php?id=12976

На текст не звертайте особої уваги.... :oops:
Козацькому роду нема переводу? Отож, добродію, переведіть, будь ласка, трохи грошей козакові, поки він не забрав в вас
геть усе!

van Dott
Member
Member

Повідомлення van Dott » 03 червня 2008 21:53

Мдааа.......... монтажные перчатки, берцы и хромовые офицерские сапоги рулят!!!!!!!!! :P :twisted:
Клянусь когтями фламандского льва!

Hvygura
Member
Member

Повідомлення Hvygura » 03 червня 2008 22:17

Ти б подивився, у чому вони раніше ходили! :o Про берці та хромачі я вже їм казав! :evil:
Але є прогрес... :cry:
Козацькому роду нема переводу? Отож, добродію, переведіть, будь ласка, трохи грошей козакові, поки він не забрав в вас
геть усе!

Lyho
Member
Member

Повідомлення Lyho » 03 червня 2008 23:55

Я промовчу.
Критика річ досить специфічна. За щось і мене можна було критикувати колись в реконструкції, за щось і можна і сьогодні спробувати покритикувати, іноді вдало. Хтось сьогодні покімон а через два роки гарний реконструктор, хтось покемон сьогодні і завтра і післязатра. Все це виявлення хто крутіший реонструктор так часто бувало, що зараз мені воно здається мишиною вознею. Не буду критикувати. Може через роки два три з хлопців та дівчат виростуть нормальні реконструктори, а може і ні. Скажу тільки, що такий рівень неприйнятний для участі у наших великих фестах, хоча нажаль останнім часом і там ми можемо побачити чудернатьські костюми, маю надію в останне це було на минулій ТГ. Дуже низький рівень, занадто для того щоб виставляти на показ його тут.
Так, мабуть жити в Миколаїві та займатися реконструкцієюз великої букви важко. Згоден. Але важко займатися Реконструкцієюі в Камянці і в багатьох інших містах невеличких. Але-ж люди роблять як слід і там.

Нехай счастить!

P.S. Друже Фігура, а ти наставляючи на шлях реконструкції новий клуб сам зможешь науково обгрунтувати свій костюм, обладунок і все інше?
Нужда закон міняє. (с) Іван Сірко

Hvygura
Member
Member

Повідомлення Hvygura » 04 червня 2008 00:27

Справа в тому, що спочатку у клубі був коктейль рицарів, ельфів, гномів, які шилися з сінтетики, ходили з алюмінієвою зброю.. Були (та є!) там більш серьозні, більш дорослі люди, які чудово майструють обладунки, які прагнули робити прив\"язку
до історичної епохи. Я зустрічався з ними, показував свої речі, показував фільми з наших фестів, - людям це сподобалося!
Почали шити автентичний одяг, взуття, дехо займається ковальством. Так клуб вже має офіційний статус у місті. Отож, окрім тевтонів та госпітальєрів решта пошилася на воїнів ВКЛ, і це дуже гарно! Я сподіваюся, що рівень клюбу буде зростати, - \"перший млинець завжди виходить комом\".
геть усе!

Lyho
Member
Member

Повідомлення Lyho » 04 червня 2008 01:50

Я щиро бажаю їм розвитку, але чому воїни ВКЛ? Що відомо товариству про воїнів ВКЛ та їх одяг та обладунки, чи це такі \"абстрактні/альтернативні\" воїни ВКЛ?
А, взагалі подивимось, час все поставить на свої місця.
Нужда закон міняє. (с) Іван Сірко

Hvygura
Member
Member

Re:

Повідомлення Hvygura » 04 червня 2008 08:20

Lyho написав:Я щиро бажаю їм розвитку, але чому воїни ВКЛ? Що відомо товариству про воїнів ВКЛ та їх одяг та обладунки, чи це такі "абстрактні/альтернативні" воїни ВКЛ?
А, взагалі подивимось, час все поставить на свої місця.

А вони "прив"язалися" до періоду Грюнвальда. Тому (на мою думку) було б цікаво їм контактувати з тими, хто цим займається. Я ще виставлю власні світлини, що я знімав на цьому святі.

Да, я забув сказати, що клуб існує при краєзнавчому музеї, і це є великим плюсом. В мене чудові стосунки зі співробітниками закладу (один з них готовий залучитися до лав КРП, а його мати є провідним фахівцем з антики, - по
Ольвії), тому я маю можливість дивится на деякі артефакти з запасників. :)
геть усе!

Erelion
Member
Member

Повідомлення Erelion » 04 червня 2008 10:06

А де на фотках \"воїни ВКЛ\" ? Бачу тільки протилежну сторону :)

Hvygura
Member
Member

Re:

Повідомлення Hvygura » 04 червня 2008 10:21

Erelion написав:А де на фотках "воїни ВКЛ" ? Бачу тільки протилежну сторону :)

Фоторепортаж, на жаль, виявився досить однобоким, бо журналістка надала перевагу тільки тевтонам та госпітальєрам
:twisted:

Дещо можна знайти тут:

http://www.nikportal.net/gallery.php?cat_id=72

Але цього не вистачає... :( Я сьогодні скину з фотокамери власні світлини, переформатую та виставлю на форумі, ОК?
геть усе!

Tirock
Member
Member

Повідомлення Tirock » 04 червня 2008 10:57

Зображення
Мдаааааа.... (без коментариев) Кстати откуда они?
Японський Самурай як козак тільки дуже знервований (с)

Hvygura
Member
Member

Повідомлення Hvygura » 04 червня 2008 11:21

Mein Gott!!! :o Тут ж написано, - \"местные они!\" (с) :yes:
геть усе!

Грiм
Member
Member

Повідомлення Грiм » 04 червня 2008 11:45

Зображення
зачотна пряжечка :?
Ми молодії, хлопці лісовії
Скрізь нам дорога відкрита.

Виктор Грюн
Member
Member

Повідомлення Виктор Грюн » 04 червня 2008 12:00

А металолома крымского......... Да......

Rogala
Member
Member

Повідомлення Rogala » 04 червня 2008 13:06

Hvygura
добре що ти патріот своєго міста .але років 10 тому оці комплекти ще б можна було б зрозуміти ,а зараз це вже не серьезно, чомусь інші можуть, не знаю які там прив язки і до чого хто робив , :cry: як сумішшю було, так поки що і лишается ,ще працювати і працювати

Грiм
Member
Member

Повідомлення Грiм » 04 червня 2008 13:12

Rogala написав:10 тому оці комплекти ще б можна було б зрозуміти

це був "предел мечтаний" :D
Ми молодії, хлопці лісовії
Скрізь нам дорога відкрита.

Далі

Повернутись до Античність та середньовіччя

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість