Сторінка 1 з 2

Презентація клюбу \"Гріфон\" у Миколаїві

ПовідомленняДодано: 03 червня 2008 21:19
Hvygura
18 травня на свято Всесвітнього Дня Музеїв на подвір\"ї Миколаївського Краєзнавчого музею проходила святкова презентація клюбу війсково-історичної реконструкції та фехтування \"Грифон\". Клюб зареєстрований офіційно при міський раді тільки у травні цього року, хоча назва під назвою \"Гріфон\" це об\"єднання існує вже майже п\"ять років.
Вдалося наставти хлопців та дівчат на \"істинний шлях\" від звичайного фехтувального \"гицарства\" до правильної реконструкції одягу та зброї.

Звіт про це можна подивитися тут:

http://www.mukola.net/news.php?id=12976

На текст не звертайте особої уваги.... :oops:

ПовідомленняДодано: 03 червня 2008 21:53
van Dott
Мдааа.......... монтажные перчатки, берцы и хромовые офицерские сапоги рулят!!!!!!!!! :P :twisted:

ПовідомленняДодано: 03 червня 2008 22:17
Hvygura
Ти б подивився, у чому вони раніше ходили! :o Про берці та хромачі я вже їм казав! :evil:
Але є прогрес... :cry:

ПовідомленняДодано: 03 червня 2008 23:55
Lyho
Я промовчу.
Критика річ досить специфічна. За щось і мене можна було критикувати колись в реконструкції, за щось і можна і сьогодні спробувати покритикувати, іноді вдало. Хтось сьогодні покімон а через два роки гарний реконструктор, хтось покемон сьогодні і завтра і післязатра. Все це виявлення хто крутіший реонструктор так часто бувало, що зараз мені воно здається мишиною вознею. Не буду критикувати. Може через роки два три з хлопців та дівчат виростуть нормальні реконструктори, а може і ні. Скажу тільки, що такий рівень неприйнятний для участі у наших великих фестах, хоча нажаль останнім часом і там ми можемо побачити чудернатьські костюми, маю надію в останне це було на минулій ТГ. Дуже низький рівень, занадто для того щоб виставляти на показ його тут.
Так, мабуть жити в Миколаїві та займатися реконструкцієюз великої букви важко. Згоден. Але важко займатися Реконструкцієюі в Камянці і в багатьох інших містах невеличких. Але-ж люди роблять як слід і там.

Нехай счастить!

P.S. Друже Фігура, а ти наставляючи на шлях реконструкції новий клуб сам зможешь науково обгрунтувати свій костюм, обладунок і все інше?

ПовідомленняДодано: 04 червня 2008 00:27
Hvygura
Справа в тому, що спочатку у клубі був коктейль рицарів, ельфів, гномів, які шилися з сінтетики, ходили з алюмінієвою зброю.. Були (та є!) там більш серьозні, більш дорослі люди, які чудово майструють обладунки, які прагнули робити прив\"язку
до історичної епохи. Я зустрічався з ними, показував свої речі, показував фільми з наших фестів, - людям це сподобалося!
Почали шити автентичний одяг, взуття, дехо займається ковальством. Так клуб вже має офіційний статус у місті. Отож, окрім тевтонів та госпітальєрів решта пошилася на воїнів ВКЛ, і це дуже гарно! Я сподіваюся, що рівень клюбу буде зростати, - \"перший млинець завжди виходить комом\".

ПовідомленняДодано: 04 червня 2008 01:50
Lyho
Я щиро бажаю їм розвитку, але чому воїни ВКЛ? Що відомо товариству про воїнів ВКЛ та їх одяг та обладунки, чи це такі \"абстрактні/альтернативні\" воїни ВКЛ?
А, взагалі подивимось, час все поставить на свої місця.

Re:

ПовідомленняДодано: 04 червня 2008 08:20
Hvygura
Lyho написав:Я щиро бажаю їм розвитку, але чому воїни ВКЛ? Що відомо товариству про воїнів ВКЛ та їх одяг та обладунки, чи це такі "абстрактні/альтернативні" воїни ВКЛ?
А, взагалі подивимось, час все поставить на свої місця.


А вони "прив"язалися" до періоду Грюнвальда. Тому (на мою думку) було б цікаво їм контактувати з тими, хто цим займається. Я ще виставлю власні світлини, що я знімав на цьому святі.

Да, я забув сказати, що клуб існує при краєзнавчому музеї, і це є великим плюсом. В мене чудові стосунки зі співробітниками закладу (один з них готовий залучитися до лав КРП, а його мати є провідним фахівцем з антики, - по
Ольвії), тому я маю можливість дивится на деякі артефакти з запасників. :)

ПовідомленняДодано: 04 червня 2008 10:06
Erelion
А де на фотках \"воїни ВКЛ\" ? Бачу тільки протилежну сторону :)

Re:

ПовідомленняДодано: 04 червня 2008 10:21
Hvygura
Erelion написав:А де на фотках "воїни ВКЛ" ? Бачу тільки протилежну сторону :)


Фоторепортаж, на жаль, виявився досить однобоким, бо журналістка надала перевагу тільки тевтонам та госпітальєрам
:twisted:

Дещо можна знайти тут:

http://www.nikportal.net/gallery.php?cat_id=72

Але цього не вистачає... :( Я сьогодні скину з фотокамери власні світлини, переформатую та виставлю на форумі, ОК?

ПовідомленняДодано: 04 червня 2008 10:57
Tirock
Зображення
Мдаааааа.... (без коментариев) Кстати откуда они?

ПовідомленняДодано: 04 червня 2008 11:21
Hvygura
Mein Gott!!! :o Тут ж написано, - \"местные они!\" (с) :yes:

ПовідомленняДодано: 04 червня 2008 11:45
Грiм
Зображення
зачотна пряжечка :?

ПовідомленняДодано: 04 червня 2008 12:00
Виктор Грюн
А металолома крымского......... Да......

ПовідомленняДодано: 04 червня 2008 13:06
Rogala
Hvygura
добре що ти патріот своєго міста .але років 10 тому оці комплекти ще б можна було б зрозуміти ,а зараз це вже не серьезно, чомусь інші можуть, не знаю які там прив язки і до чого хто робив , :cry: як сумішшю було, так поки що і лишается ,ще працювати і працювати

ПовідомленняДодано: 04 червня 2008 13:12
Грiм
Rogala написав:10 тому оці комплекти ще б можна було б зрозуміти

це був "предел мечтаний" :D