Визначити рiк

Модератор: Global Moderators

Sav
Moderator
Moderator

Повідомлення Sav » 21 січня 2008 17:19

Все равно толком ничего не видать:( Можно придраться к манере ношения комсоставом снаряжения - у всадника и у командира-пехотинца (если зрение не врет) плечевой ремень брошен через левое плечо. Причем это может быть как плечевой ремень походного снаряжения 32 года образца (допускалось такое ношение, хотя ремней должно быть два), так и плечевой ремень револьверного кобура. Это говорит в пользу \"раннятины\" - первая половина 30-х, ибо потом было введено для комсостава повседневное снаряжение, с одним ремнем, который бросался через правое плечо. Далее, второй всадник с богато украшенной шашкой - кто же это может быть? На других фотографиях 44 сд этого персонажа не встречали часом?
"Пора уже, наконец, всем хорошим людям собраться и убить всех плохих людей"

Денис
Member
Member

Re:

Повідомлення Денис » 21 січня 2008 17:34

IT написав:Розумієте, коллего, зовсім невідомо, чи з відкриття пам'ятника фото, чи пізніше. Житомирські музейники обіцяли дати відповідь, але обіцяного я вже довгенько чекаю...
Точно з відкриття! Пам*ятник ще голубами не засиджений і біленький... :D
Зображення

IT
Member
Member

Повідомлення IT » 21 січня 2008 17:50

Я слабо разбираюсь в амуниции, но мне показалось, что дело действительно смахивает на \"раннятину\". К сожалению, это всего лишь эмоциональная окраска фото.
:)
Второй всадник, судя по красивой белой лошади, слегка грузной посадке и каким-то блестящим предметам (Вы, наверное, правы - это богато украшенная шашка) - гроссен начальник. Со спины трудно узнать его и на других фото, которых тоже нет
:)
Очень надеюсь, что это командиры и начальники 44-й дивизии. Но неизвестно, кто командовал ею после Я.Штромбаха. А то, можно было бы выполнить опознание \"со спины\"...

один
Member
Member

Re: Визначити рiк

Повідомлення один » 09 травня 2011 23:15

Вітаю!
Прошу по змозі датувати фото а також висловитись про уніформу персонажа в центрі. Дякую.

Васильчиков(Галака)Іван Пилипча -зменш.jpg

А тут світлина у повному розмірі:
http://radikal.ru/F/s002.radikal.ru/i19 ... e.jpg.html

Про фото можу напевне сказати, що знайдене воно на Чернігівщині.

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 10 травня 2011 09:43

Гимнастерка начальствующего состава РККА обр. 1935 г.; поясной ремешок произвольного типа; черезплечный ремешок от офицерской экипировки РИА обр. 1910 г., только надет наискось.
Зображення

"Краще жити у цирку, ніж у концтаборі!"
"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!"

один
Member
Member

Повідомлення один » 10 травня 2011 19:31

Дякую, п.Адам!
Прошу не ображатися, я знаю, що Ви - фахівець в уніформології, але - чи впевнені Ви, що це саме гімнастерка 1935 року?
Від цього залежить ідентифікація персонажа на фото.

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 10 травня 2011 22:00

Ні, не впевнений, оскільки знаюся на Австро-Угорщині, а про інше деінде знаходжу інформацію. Таким чином можу й помилятися.
Зображення

"Краще жити у цирку, ніж у концтаборі!"
"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!"

один
Member
Member

Повідомлення один » 11 травня 2011 00:53

Щиро дякую, п Адам.
Ваша невпевненість змусила мене залізти в і-нет і найсхожіше, що я знайшов з гімнастерок комскладу РСЧА ось:

Зображення

Але, як на мене, є дуже суттєва відмінність між цими двома гімнастерками: розташування третього знизу гудзика. На гімнастерці танкіста він явно на рівні коміра:

Зображення

А на юнакові з чернігівського фото цей гудзик явно нижче коміра.
Крім того, немає окантовки.
На всіх інших гімнастерках-1935, які я знайшов, гудзики на грудях прикриті планкою.Наприклад:
Зображення
Я осмілююсь зробити висновок, що на юнакові - не гімнастерка 1935 року, а схожа на неї рубаха.
Буду вдячний, якщо хтось підтвердить або спростує цей висновок.

один
Member
Member

Повідомлення один » 11 травня 2011 13:33

П.ZSky, Ви мені додали роботи, дякую :)
Полковник НКВС 1936 рік:
Зображення
Знову-таки - верхній гудзик. Якби полковник розстебнув гачок, кутики коміра були б нижче верхнього гудзика, хіба ні?Вони і при застебнутому гачку нижче гудзика, а при розстебнутому - і поготів, ні?
А на чернігівському фото верхній гудзик при розстебнутому гачку(може, його там і немає :?: ) явно нижче коміра.
НМСД, не воно :pardon:

Bohdan
Member
Member

Повідомлення Bohdan » 09 липня 2016 11:38

один написав:Прошу по змозі датувати фото а також висловитись про уніформу персонажа в центрі. Дякую.

Не знаю, чи це ще актуально, але центральний персонаж одягнутий за модним трендом комсомольських активістів з кінця 20-х до середини 30-х років: сорочка юнгштурмовка (або тельманівка) з відповідною ж юнгштурмівською портупеєю.
Отже, фото не раніше кінця 1928 р.

Поперед.

Повернутись до Міжвоєнний період (1923-1938)

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість