Ucraina Inter Arma - сайт з військової історії

Модератор: Global Moderators

кювернат Ювяшжт
Member
Member

Re: Ucraina Inter Arma - сайт з військової історії

Повідомлення кювернат Ювяшжт » 29 лютого 2012 12:11

Та даже безотносительно личного отношения, повторю в третий раз:
кювернат Ювяшжт написав:Про українські військові формування існує багато інших сайтів, тому мій обходить їх стороною

KaiserAdler
Member
Member

Повідомлення KaiserAdler » 29 лютого 2012 12:21

Adam написав:Боюсь, что Ваши методы научного познания вряд ли привлекут внимание дипломированного и практикующего историка. Будем откровенны! :yes:

Как бы там ни было, но лучше и больше меня на эту тему пока все равно никто ничего не удосужился написать. :)
И свои работы я всегда позиционировал лишь как научно-популярные - и писал я их прежде всего для себя самого, пытаясь выяснить для себя ту ситуацию.

кювернат Ювяшжт написав:Та даже безотносительно личного отношения, повторю в третий раз: кювернат Ювяшжт написав:Про українські військові формування існує багато інших сайтів, тому мій обходить їх стороною

Извините, не обратил внимание. Ну ладно, тогда удачи! :)
Зображення Зображення
"За одну для всіх і вищу од всіх Законну, Маєстатичну і загальну Державну Українську Владу!"

кювернат Ювяшжт
Member
Member

Повідомлення кювернат Ювяшжт » 29 лютого 2012 12:27

KaiserAdler дякую.

Прошу учасників утриматися від обговорення тем, не пов'язаних з сайтом Ucraina Inter Arma.

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 29 лютого 2012 13:03

Твоя ошибка, Артем — ты с самого начала так нигде и не обмолвился, что сайт посвящен НЕукраинским военным формированиям и личностям. Хотя, с другой стороны, что у тебя там делают фотографии усусов или украинцев в польской армии в Варшаве?
Зображення

"Краще жити у цирку, ніж у концтаборі!"
"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!"

кювернат Ювяшжт
Member
Member

Повідомлення кювернат Ювяшжт » 29 лютого 2012 15:04

Подход к отбору материалов для сайта описан в соответствующем разделе и в первом сообщении в этой теме. О личностях речь не идет и не будет идти вообще. Такие формирования, как польская, румынская, российская императорская армии и т.п. НЕукраинскими назвать сложно, т.к. там украинцы служили, а я против всяких ярлыков типа "це українське військо, а то окупанти". Я допускаю возможность, что в будущем там будут материалы и по украинским формированиям тоже, но сейчас публиковать что-то подобное означает во-первых, что там будут превалировать именно такие материалы, и это будет неинтересно, а во-вторых перечеркнет заявленный на сайте подход - показать малоизвестные страницы нашей военной истории.
Усусы и украинцы в польской армии представляют там военные формирования, которые были на украинской территории. Пусть не именно эти (в случае с авиаполком), но все же по тому же принципу. К сожалению, фотографий солдат, скажем, 19-й турецкой пехотной дивизии, подписанной "лето 1916 года, Галиция" в моей коллекции нет к сожалению :D Если кто поделится, буду рад.

Krutywus
Member
Member

Повідомлення Krutywus » 29 лютого 2012 17:09

А для прикладу "немецко-фашистские оккупанты" це ярлик, чи як?

Львовянин
Member
Member

Повідомлення Львовянин » 29 лютого 2012 22:54

Артем, вітаю з сайтом. Однак раджу більш ретельно підходити до підписів до фото. З Першої світової - там не солдат з родичами, а капрал, скоріше за все, кулеметник. :Rose:
Львовянин

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 01 березня 2012 00:09

К сожалению, фотографий солдат, скажем, 19-й турецкой пехотной дивизии, подписанной "лето 1916 года, Галиция" в моей коллекции нет к сожалению Если кто поделится, буду рад.
Накоплено кое-чего непосильным трудом!.. :roll:

Львовянин написав:Артем, вітаю з сайтом. Однак раджу більш ретельно підходити до підписів до фото. З Першої світової - там не солдат з родичами, а капрал, скоріше за все, кулеметник. :Rose:
Так, пан полковник має рацію — це капрал кулеметного розрахунку, нагороджений "Бронзовою медаллю за хоробрість". Але зверніть увагу на його кітель! Такого крою я ніколи не бачив! Надзвичайний самороб! СУПЕР!!!
:Yahoo!:
Зображення

кювернат Ювяшжт
Member
Member

Повідомлення кювернат Ювяшжт » 01 березня 2012 12:08

Львовянин написав:Артем, вітаю з сайтом. Однак раджу більш ретельно підходити до підписів до фото. З Першої світової - там не солдат з родичами, а капрал, скоріше за все, кулеметник. :Rose:

Дякую! Там дійсно капрал кулеметник, я помилився, ми спішили відкрити сайт і я давав лише коротенькі підписи. Планую надалі давати розгорнуті описання фотографій, зокрема деталей, які не видні необзроєному оку.

Adam написав:Але зверніть увагу на його кітель! Такого крою я ніколи не бачив!

В мене відчуття, що бачив :twisted: На форумі я це фото вже викладав! :wink:

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 01 березня 2012 13:27

«Что-то с памятью моей стало, то что было не со мной — помню...» (с) :roll:
Зображення

Krutywus
Member
Member

Повідомлення Krutywus » 02 березня 2012 13:04

Політика української влади щодо польських військових формувань в Україні у 1917–1918 рр.
Протягом XIV– XVIII ст. у складі Речі Посполитої перебували терени Правобережної України

Землі Правобережної України увійшли до складу Польського королівства під час формування Речі Посполитої в другій половині XVI ст.

Chestnut
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Chestnut » 02 березня 2012 14:54

Krutywus написав:
Політика української влади щодо польських військових формувань в Україні у 1917–1918 рр.
Протягом XIV– XVIII ст. у складі Речі Посполитої перебували терени Правобережної України

Землі Правобережної України увійшли до складу Польського королівства під час формування Речі Посполитої в другій половині XVI ст.

Зразок метонімії, що зустрічається досить часто. Правильніше було б змінити "Республіку" на "польсько-литовську державу"
Щодо Польського королівства, то частина Поділля (що як ни крути є частиною Правобережної України) увійшла до його складу таки у 14 столітті
\"На гербі зображено ведмедя. В одній руці у ведмедя молоток, а в другій - балалайка. Це символізує працелюбність і незакомплексованість тварюки.\"

кювернат Ювяшжт
Member
Member

Повідомлення кювернат Ювяшжт » 02 березня 2012 15:16

Так, метонімія, так само як і "українські землі" щодо XIV ст. "Польське королівство" і "польсько-литовську державу" в тексті треба було б пояснювати, бо у даному випадку "Річ Посполита" - це спрощення для простішого сприйняття, оскільки стаття присвячена а подіям ХХ ст., для яких найближча за хронологією "польська держава" - це Річ Посполита.

Поперед.Далі

Повернутись до Посилання

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість