Журнал "Наше життя" (1940-2012)

Модератор: Global Moderators

KaiserAdler
Member
Member

Журнал "Наше життя" (1940-2012)

Повідомлення KaiserAdler » 09 жовтня 2012 00:15

Український американський журнал Союзу Українок Америки "Наше життя". Наявні випуски з 1940 по 2012.
http://gallus.lunariffic.com/~unwla0/Uk ... ineg1.html

Є цікаві матеріали та спогади. Зокрема знайшов кілька невідомих раніше штрихів до біографії С. Шрамченка. Взагалі доволі цікаве читво.

Взагалі, я заздрю минулим поколінням українців та українок - вони були забезпечені надзвичайно якісною та цікавою українською пресою на кожен день.

Це те, чого нам бракує і досі.
Зображення Зображення
"За одну для всіх і вищу од всіх Законну, Маєстатичну і загальну Державну Українську Владу!"

один
Member
Member

Re: Журнал "Наше життя" (1940-2012)

Повідомлення один » 09 жовтня 2012 00:25

KaiserAdler написав:Український американський журнал Союзу Українок Америки "Наше життя". Наявні випуски з 1940 по 2012.
http://gallus.lunariffic.com/~unwla0/Uk ... ineg1.html

Є цікаві матеріали та спогади. Зокрема знайшов кілька невідомих раніше штрихів до біографії С. Шрамченка. Взагалі доволі цікаве читво.

Взагалі, я заздрю минулим поколінням українців та українок - вони були забезпечені надзвичайно якісною та цікавою українською пресою на кожен день.

Це те, чого нам бракує і досі.

"Дзеркало тижня", "Газета по-українськи", "Український тиждень" - не все так погано! :)

KaiserAdler
Member
Member

Re: Журнал "Наше життя" (1940-2012)

Повідомлення KaiserAdler » 09 жовтня 2012 00:56

Можливо...Але чогось таки бракує нашим сучасним українським газетам, здається...не можу описати словами. НМСД, сучасна американська "Свобода" краща їх за всіма параметрами....Хоча вона не така цікава, як "Свобода" 1950-70 их рр....Ну то таке....мені так здається...

...Впали в серце чудові рядки з однієї статті журналу "Наше життя" з лютого 1962 р.
Зображення
:cry: :cry: :( :( :( :(
Я хочу туди.
Зображення Зображення
"За одну для всіх і вищу од всіх Законну, Маєстатичну і загальну Державну Українську Владу!"

Повернутись до Посилання

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість