Мега портал карт України

Модератор: Global Moderators

VivaUkraine
Member
Member

Мега портал карт України

Повідомлення VivaUkraine » 06 січня 2015 23:44

Друзі, вашій увазі сайт по всім картам України від старих до військових і після http://freemap.com.ua/ (Сайт ще роблять і наповнюють, доступний розділ "Популярні")

Всім скорішої перемоги!
Слава захисникам України!

Запорожець
Member
Member

Re: Мега портал карт України

Повідомлення Запорожець » 07 січня 2015 01:38

От ніби гарний має бути ресурс, і корисний...

Але користуватись ним принципово не буду, і іншиг відраджуватиму....

Чому він НЕ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ?!!!!!!!!

Що впадлу кілька слів в пунктах меню сайта, та назву сайта зробити українською мовоюо?!

Скільки ще будете послугуватись мовою окупанта?!

Це сайт з мапами УКРАЇНИ, чи може МОСКОВІЇ?!
І знову хмари потемніли,
Стріляв наш кулемет,
Комуна боса утікає,
УПА іде вперед!

sokyrnyk
Member
Member

Повідомлення sokyrnyk » 07 січня 2015 09:55

угу, а потом удивляемся почему в днр-лнр боятся что им на русском (реально родном в тех местах) говорить запретят...
Похоже, у Витренко образ таки с натурі взяли...

За сайт спасибо!

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 07 січня 2015 10:53

А наш проект http://likbez.org.ua/ й досі переважно російськомаовний! :D Важко в нашій країні бути москалебандерівцем!

VivaUkraine, гостро не вистачає дати видання для ВСІХ карт! :no:
Зображення

"Краще жити у цирку, ніж у концтаборі!"
"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!"

кювернат Ювяшжт
Member
Member

Повідомлення кювернат Ювяшжт » 07 січня 2015 20:41

А я, російськомовний українець, підтримую Запорожця. Явно ж робили російськомовний сайт саме з метою збільшити відвідуваність за рахунок росіян, тобто це сайт, орієнтований головним чином на росіян. Не набридло бути унтерменшами? :evil:

Щодо оформлення, то у меню справа, укладеному згідно з адміністративно-територіальним устроєм України, немає Києва і Севастополя.
Коли відкривається якась область, меню з переліком інших областей зникає, і щоб переключитися на іншу область,треба йти на головну. Для мап України, де цілі історичні регіони поділені на кілька областей і де скажімо села, що лежать поруч, опинилися тепер у межах трьох різних областей, це дуже незручно.

VivaUkraine
Member
Member

Повідомлення VivaUkraine » 08 січня 2015 01:19

Друзі, дякую всім за відгуки, скарги та пропозиції. :good:

Повірте, що автор цього сайту, є патріотом України і її рідної української мови.

Запорожець написав:От ніби гарний має бути ресурс, і корисний...

Але користуватись ним принципово не буду, і іншиг відраджуватиму....

Чому він НЕ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ?!!!!!!!!

Що впадлу кілька слів в пунктах меню сайта, та назву сайта зробити українською мовоюо?!

Скільки ще будете послугуватись мовою окупанта?!

Це сайт з мапами УКРАЇНИ, чи може МОСКОВІЇ?!

кювернат Ювяшжт написав:А я, російськомовний українець, підтримую Запорожця. Явно ж робили російськомовний сайт саме з метою збільшити відвідуваність за рахунок росіян, тобто це сайт, орієнтований головним чином на росіян. Не набридло бути унтерменшами? :evil:

Щодо оформлення, то у меню справа, укладеному згідно з адміністративно-територіальним устроєм України, немає Києва і Севастополя.
Коли відкривається якась область, меню з переліком інших областей зникає, і щоб переключитися на іншу область,треба йти на головну. Для мап України, де цілі історичні регіони поділені на кілька областей і де скажімо села, що лежать поруч, опинилися тепер у межах трьох різних областей, це дуже незручно.

Друже, Запорожець та кювернат Ювяшжт, сайт робився саме російськомовним не з позиції меншовартості української мови, чи тим більше орієнтований на росіян (сайт по мапам України!) а тому що на сьогодні, нажаль, така ситуація, що майже не можливо продвинути в люди більш-менш середнього розміру проект. Ну просто не будуть на нього заходити люди з пошукових систем і все. Чому? Тому що запити по цій темі (90%) йдуть виключно російською мовою. Навіть люди з західної частини України, шукають російською! Нажаль це так, і цьому є підтвердження статистика..

Сайт робився, щоб люди в Україні, безкоштовно користувалися мапами, і в зручному вигляді завантажували їх, і не шукали по одній штуці в інших місцях. А який буде толк, якщо на сайті буде 4 з половиною людини, які випадково зайшли сюди?

В тому що сайт український, з духом патріотизму (так, навіть і на російській мові) можна пересвідчитись і по багатьом зображенням карт і по описам до них, якщо уважно дивитися і читати (навіть українською мовою є статті :) )

Adam написав:А наш проект http://likbez.org.ua/ й досі переважно російськомаовний! :D Важко в нашій країні бути москалебандерівцем!

VivaUkraine, гостро не вистачає дати видання для ВСІХ карт! :no:

Друже, нажаль на деяких з карт або відсутні дати, або скани зроблені так що їх не видно.

Якщо потрібно більше інформації по карті, під кожною з них є можливість залишити коментах, на який вам обов'язково мають дати відповідь. :beer:

Случ
Member
Member

Повідомлення Случ » 08 січня 2015 01:59

навіть українською мовою є статті

:bad:

Запорожець
:good:
Не буду заходити і іншим не радитиму...
Зображення

Запорожець
Member
Member

Повідомлення Запорожець » 08 січня 2015 12:53

а знаєте чому шукають не українською, а російською?

Тому що такі патріоти як ви, роблять сайти російською мовою...
І коли шукаєш українською, то нічого не видає!
І знову хмари потемніли,
Стріляв наш кулемет,
Комуна боса утікає,
УПА іде вперед!

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 08 січня 2015 14:09

VivaUkraine, не зважайте — у мене ті самі проблеми (не читають українці, хай їм грець!), той, хто вас критикує, за винятком кювернат Ювяшжт жодного свого сайту не зробив. :yes: Я вже рекламую ваш ресурс. Але його треба вдосконалювати: не лише датування карт, як я вже вказав, але для того, щоб він став хоча б частково науковим, треба давати вихідні данні — де надруковано, яка друкарня, її місцезнаходження...
Зображення

Запорожець
Member
Member

Повідомлення Запорожець » 08 січня 2015 14:53

Adam написав: жодного свого сайту не зробив. :yes:

брехня, брехня, брехня....

якщо ти їх не бачив, то це не означає, що їх немає....
І знову хмари потемніли,
Стріляв наш кулемет,
Комуна боса утікає,
УПА іде вперед!

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 08 січня 2015 15:12

Якщо їх ніхто не дачив, то звідки відомо, що вони є? :D
Зображення

VivaUkraine
Member
Member

Повідомлення VivaUkraine » 08 січня 2015 18:13

Adam написав:VivaUkraine, не зважайте — у мене ті самі проблеми (не читають українці, хай їм грець!), той, хто вас критикує, за винятком кювернат Ювяшжт жодного свого сайту не зробив. :yes: Я вже рекламую ваш ресурс. Але його треба вдосконалювати: не лише датування карт, як я вже вказав, але для того, щоб він став хоча б частково науковим, треба давати вихідні данні — де надруковано, яка друкарня, її місцезнаходження...

Дякую. Розвиватися є куди, після наповнення карт по областям, будемо намагатися втілювати цікаві "ізюменки" і ваші поради в тому числі. :beer:

KaiserAdler
Member
Member

Повідомлення KaiserAdler » 08 січня 2015 19:11

Та яка різниця на якій мові сайт - головне щоби він був хороший і корисний. А на якій мові він це не важливо. Візьму цей добрий сайт на замітку, бо скоро куплю собі металошукача, а на сайті є такі карти як треба.

Хоча особисто я роблю сайти тільки українською мовою (...сайти роблю українською, в інтернеті пишу українською, записи роблю українською, але розмовляю російською. З українцями розмовляю російською, з росіянами українською. Ось так.).
Зображення Зображення
"За одну для всіх і вищу од всіх Законну, Маєстатичну і загальну Державну Українську Владу!"

кювернат Ювяшжт
Member
Member

Повідомлення кювернат Ювяшжт » 08 січня 2015 20:27

Запорожець написав:а знаєте чому шукають не українською, а російською?

Тому що такі патріоти як ви, роблять сайти російською мовою...
І коли шукаєш українською, то нічого не видає!

+100!

VivaUkraine написав:Друже, Запорожець та кювернат Ювяшжт, сайт робився саме російськомовним не з позиції меншовартості української мови, чи тим більше орієнтований на росіян (сайт по мапам України!) а тому що на сьогодні, нажаль, така ситуація, що майже не можливо продвинути в люди більш-менш середнього розміру проект. Ну просто не будуть на нього заходити люди з пошукових систем і все. Чому? Тому що запити по цій темі (90%) йдуть виключно російською мовою. Навіть люди з західної частини України, шукають російською! Нажаль це так, і цьому є підтвердження статистика..

Тобто я все вірно написав, є бажання просунути сайт, тому зробили його на тій мові, яку знають у всьому совку, а не лише в Україні. В результаті відвідувачів буде більше з Росії. Якщо навіть не з Росії, а просто з України, але російськомовних, таким чином Ви взагалі будете сприяти дискримінації української мови в Україні!
Тобто в цьому випадку я бачу лише небажання змінити ситуацію.
Мабуть "а шо воно дасть, а нашо це тре" - це наше все... :(

Крім того, який особливий сенс годувати росіян нашою інформацією на їх мові? Особливо якщо називаєте себе "патріотами"? Щоб вони і далі відчували себе у нас як вдома?

KaiserAdler написав:Та яка різниця на якій мові сайт - головне щоби він був хороший і корисний

На жаль, навіть у сучасній політичній ситуації і навіть серед любителів української історії є люди, для яких перебувати в російському інформаційному просторі є прийнятно :bad:

pustomelyk
Member
Member

Повідомлення pustomelyk » 04 квітня 2015 22:00

VivaUkraine
если у вас есть вопросы или предложения по картам сайта, пожалуйста, оставляйте комментарии под нужной картой или материалом
Але де написати коментар під Атласом Речі Посполитої http://freemap.com.ua/karty-ukrainy/atl ... li-russkie я, вибачте, не знайшов.
Що цікавить:
1. Чи справді мапи на 16-17ст? Звідки тоді у кв.16 Катеринослав? :D Можливо дізнатись коректніше датування?
2. Легенда до мапи. Що означають цифри біля назв населених пунктів? Система позначень н.п., прозорие коло, зафарбоване коло, коло з хрестом, що означають?

Якщо ще хто може відповісти, не соромтеся :D , буду вдячний.

Далі

Повернутись до Посилання

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість