Військово-історичний ФОТОмузей

Модератор: Global Moderators

Rogala
Member
Member

Re: Військово-історичний ФОТОмузей

Повідомлення Rogala » 16 червня 2010 08:41

Velizariy
звяжись з Адамом я передав для тебе диск з экспозицеэю замка Вюрцбург ,Баварія,.цього музея ні в кого не має :oops:

Velizariy
Member
Member

Повідомлення Velizariy » 16 червня 2010 11:04

Дякую. :Bravo:
Адаме, ми йдемо до тебе... :D

Velizariy
Member
Member

Повідомлення Velizariy » 28 липня 2010 23:57

28 липня 2010 р.
У Національному військово-історичному музеї як раз відбувається виставка "Озброєння доби бронзи" (про неї можна почитати тут) яку я і відфотографцвав. А Сергій Шаменков представив свій фотозвіт з музею у замку Вюрцбург (Баварія).

Velizariy
Member
Member

Повідомлення Velizariy » 18 серпня 2010 23:38

18 серпня 2010 р.
Нещодавно в Історичному музею відкрилася виставка "Барвистий світ прикрас". Давненько музейні співробітники так не дивували новими коштовними та цікавими експонатами.
Трохи про виставку тут: http://www.pamjatky.org.ua/DetailedNews ... wsID=11196

Доречні, там під кінець ціла купа ґудзиків та жіночих прикрас на 16-17 ст. :twisted:

кювернат Ювяшжт
Member
Member

Повідомлення кювернат Ювяшжт » 25 серпня 2010 13:43

От відредагую і вишлю Вам фото з віденської Рюсткамери - будете знати, що таке військово-історичний музей! :Yahoo!:

Velizariy
Member
Member

Повідомлення Velizariy » 30 серпня 2010 15:42

Ох, вбили наповал. Чекаю.
Тільки один момент:
Щодо того що я пропустив багато галерей, які мені пересилали. Нажаль, мій хостинг не резиновий, і з 8 Гб вже 70% об'єму вже зайняті. Тому я вирішив зупинитися на верхній межі проекту - 17-18 ст., і лише музейні експозиції. Я прошу вибачення у всіх, але нічого не вдієш.

кювернат Ювяшжт
Member
Member

Повідомлення кювернат Ювяшжт » 10 вересня 2010 16:30

Velizariy написав:Тільки один момент:

Вирішуйте самі, ось частина того, що я зняв: http://forum.xlegio.ru/photos/photo-thu ... albumid=92
:wink:

Velizariy
Member
Member

Повідомлення Velizariy » 03 жовтня 2010 17:01

2 жовтня 2010 р.
Після поїздки у Закарпатську область привіз купу гарних вражень та трохи фотографій з Мукачевского замку таМузею історії Ужгородського замку. Нажаль в Ужгороді археологічна експозиція була зачинена на ремонт, а в арсеналі заборонили фотографувати. Нічого, буде гарний привід повернутися. :)
Також, дякую Тимощук Ользі за гарні фотографії з етнографічної виставки у Національному музеї Данії.

Velizariy
Member
Member

Повідомлення Velizariy » 10 жовтня 2010 16:04

10 жовтня 2010 р.
Завдяки Артему Папакіну (кювернат Ювяшжт, Lach) наша фотоекспозиція поповнилася трьома музеями. Музеєм Військової історії в Будапешті, ще одним поглядом на відомий Віденський Арсенал та Kunsthistorisches Museum und Ruestkammer Wien.

Velizariy
Member
Member

Повідомлення Velizariy » 27 січня 2011 23:52

27 січня 2011 р.
Ось и настав 2011-й рік. Хоча увесь 2010-й ми жадібно рвалися до відмітки 4 Гб, остання так і не здалася. Але скоро свято буде і на нашій вулиці, і завдячувати цьому ми маємо нашим постійним та новим фотокореспондентам. :) А саме...
Отже сьогодні хочу презентувати вам наступні галереї. Від Святослава Кузьмича ще один погляд на Віденський арсенал, та майже повна екзотика з музею Ер-Ріяду (Саудівська Аравія). Від Гладіатора коштовна антична експозиція з міста Пловдив. Невеликий фотозвіт з ханського палацу в Бахчисараї від Саннікова Миколая. А завершує наше оновлення перший погляд на миколаївський музей від Fet-у. І невеличкий додаток до кам'яних баб з Миколаєва - кілька аналогічних з подвір'я київського історичного.

Velizariy
Member
Member

Повідомлення Velizariy » 15 квітня 2011 18:35

15 квітня 2011 р.
Середину весни ми зустрічаємо з новою античною підбіркою з болгарського міста Бургас від Гладіатора. Потроху розширююється і розділ "Музеї". Сьогодні ми познайомимось з чарівним куточком північно-східної України - Національним заповідником «Глухів». Також, завдяки науковим співробітникам цього заповідника, ви зможете побувати і в новому археологічному музеї цього міста.

Трохи пост-фактум, треба і відмітити, що дещо раніше, розділ "Музеї" відкрив Національний заповідник «Хортиця».

Velizariy
Member
Member

Повідомлення Velizariy » 15 червня 2011 20:54

15 червня 2011 р.
До нашої колекції додалась ще одна європейська країна - Румунія. Завдяки Станіміру Дімітрову тепер ми можемо ознайомитись з експозицією Військово-історичного музею Бухареста. А наступна галерея - Дрезденського Арсеналубула люб'язно надана Александровим Олексіем. Сподіваюсь у наступному ми зможемо викласти більше фотографій цієї чудової колекції зброї.

кювернат Ювяшжт
Member
Member

Повідомлення кювернат Ювяшжт » 16 червня 2011 10:25

Velizariy написав:Завдяки Станіміру Дімітрову тепер ми можемо ознайомитись з експозицією Військово-історичного музею Бухареста.

Дякую! Шкода, що підписи в основному нечитабельні. Треба спитати Станіміра, що це за диво дакійські шоломи на реконструкціях, яку вони під собою основу мають :?:

Rogala
Member
Member

Повідомлення Rogala » 16 червня 2011 14:19

Гдето уже про них писали - само-новодел.

Velizariy
Member
Member

Повідомлення Velizariy » 28 червня 2011 17:56

28 червня 2011 р.
До 360-ї річниці битви при Берестечку викладаю фотозвіт з Національного історико-меморіального заповідника "Поле Берестецької битви", що знаходиться у селі Пляшева Рівненьської області. Власне, у цьому музеї зібрані фактично всі артефакти з відомої книги Ігоря Свєшникова "Битва під Берестечком".

Поперед.Далі

Повернутись до Посилання

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість