k. k. 36 Landwehrinfanterieregiment Kolomea 36 Коломийський

Модератор: Global Moderators

Lavr
Member
Member

Re: k. k. 36 Landwehrinfanterieregiment Kolomea 36 Коломийсь

Повідомлення Lavr » 28 лютого 2017 16:57

Ще "зміщували пряжку" в кавалерії:
http://ah.milua.org/kavalerie-leibriemen-muster-1899
Für Gott, Kaiser und Vaterland!

Pafchak
Member
Member

Повідомлення Pafchak » 28 лютого 2017 19:32

Тепер зрозуміло, чому в ”ландверистів” LdwIR 36 ”зміщена пряжка” (тому що в них згаданий кавалерійський ремінь ”Kavalerie-Leibriemen Muster 1899”, який й по устваву вимагалось так носити ( на це, пригадую, вказував ще і п.Адам), що й добре видно на згаданому фото) . А от чи носили подібне ”зміщення” в інших, ну, ”галицьких” частинах А.-У. армії, де ремні були звичайні ( мали ”штампованную из латуни пряжку с изображением герба Австрийской империи или Венгерского королевства”), а теж після введеня ерзац-ременя (реформа 17 травня 1915р.) Чи є інші фото з такою ”модою” і на цих ременях ?

Roman R
Member
Member

Повідомлення Roman R » 28 лютого 2017 19:52

cancer написав:
Adam написав:
Roman R написав:Есть шанс подать запрос туда и что-то получить от них?

Гадаю, що жодного! :( Справа ще в тому, що картки не розібрані, тобто не систематизовані.

Не могу найти свои записи, так по памяти. Я там был в конце 2014г они через несколько дней закрывались на каникулы, спасибо Adam Вашему другу за подсказки куда идти и что заказывать, а то я почему-то с начала хотел в обл архив идти, видно не так понял. Просмотрел я опись там дела рассортированы только по первой букве фамилии, по моей около 50 дел почти каждое более 300 л. т.е. за один заказ больше 3 дел не получишь 50/3 получается от 1 до 17 заказов надо сделать, что бы найти к сожалению больше возможностей у меня не было туда попасть.

А не подскажите в какой архив именно обращались? 50 личных дел, я так понимаю, 50 людей - верно?
В случае если вы нашли искомого - фото или видео съемку вести можно?

Расскажите, если можно, поподробнее о полученном опыте.

cancer
Member
Member

Повідомлення cancer » 28 лютого 2017 20:44

Roman R написав:
А не подскажите в какой архив именно обращались? 50 личных дел, я так понимаю, 50 людей - верно?
В случае если вы нашли искомого - фото или видео съемку вести можно?

Расскажите, если можно, поподробнее о полученном опыте.

Архив ЦДIАЛ
У меня фамилия начинается на букву п точно не помню но где то 50 дел на эту букву, дело я уже писал в среднем более 300 листов, насколько я понял один лист один человек, но могу и ошибаться (но точно не один человек одно дело), в наших архивах 1заказ это 10 дел или если дела большие то 1заказ не более 1000листов. Насчет фотокопирования тут в каждом архиве по разному,как у них я не спрашивал.

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 28 лютого 2017 21:20

Lavr, Pafchak
Здвиг пряжки поясного ременя у кавалеристів та піхотинців (у останніх до заведення нового екіпірування зразка 1888 року) було пов'язано з тим, що підсумки (в кавалерії три односекційні та у піхоти один великий до гвинтівки Верндля) носили зпереду. В 1888 році в піших частинах спільного війська з'явився ремін з пряжкою із зображенням імперського доголового орла, а в ландвері до 1908 року залишався старий ремінь із двошпеньковою пряжкою.
Зображення

"Краще жити у цирку, ніж у концтаборі!"
"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!"

Яррі Одл
Member
Member

Повідомлення Яррі Одл » 03 березня 2017 17:46

http://kramerius.nkp.cz/kramerius/PShow ... d=10367380
За цим посиданням я знайшов склад офіцерів всіх полків на початок 1918 року. До речі, 35-й полк ландверу на 356-й сторінці, ваш на 357-й.
А за цим посиданням http://kramerius.nkp.cz/kramerius/PShow ... it=&s=djvu знайдете конкретно 36-й полк на початок 2017 року. До речі свого дідуся чомусь в його полку (35-му) та книзі загалом не знайшов, хоча по нагородах він там служив (22.07.1916 - нагороджений бронзовою медаллю, а 20.09.1916 - срібною медаллю «За Хоробрість» другого ступеню). Хтось має якісь думки з цього приводу (можливо перепідготовка, поранення тощо).

Поперед.

Повернутись до WWI та Перші визвольні змагання (1914-1922)

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей