Монументи 1-ї світової війни

Модератор: Global Moderators

Inman
Member
Member

Повідомлення Inman » 31 жовтня 2008 00:22

Памятник воинам 139-го запасного полка на кладбище в Залещиках.
Приєднані файли
IMG_0774.jpg
IMG_0776.jpg

vahmistr
Member
Member

Повідомлення vahmistr » 31 жовтня 2008 19:22

Взагалі то, ці фотографії виставив Володарський на http://relicfinder.info/forum/viewtopic.php?f=1&t=397
Якось розберіться з авторством, чи хоч робіть посилання!
вахмістр

Inman
Member
Member

Re:

Повідомлення Inman » 31 жовтня 2008 20:26

vahmistr написав:Взагалі то, ці фотографії виставив Володарський на http://relicfinder.info/forum/viewtopic.php?f=1&t=397
Якось розберіться з авторством, чи хоч робіть посилання!

Сергію, якщо я почну робити посилання сам на себе, то це буде шизофренія... :?

Просто не полюбляю я один й той самий нік на різних форумах. 8-)

vahmistr
Member
Member

Повідомлення vahmistr » 31 жовтня 2008 21:07

\"Вольдемар, а слабо в фонтан прыгнуть...
- Я и прыгнул.
- А чего ты, пусть бы Вольдемар и прыгал.
- Так она меня Вольдемаром называла
Из советской киноклассики.
Макс, огласите пожалуйста весь список псевдо...
вахмістр

Inman
Member
Member

Re:

Повідомлення Inman » 31 жовтня 2008 23:07

vahmistr написав:"Макс, огласите пожалуйста весь список псевдо...

"Наша служба и опасна, и трудна..." 8-) 8-) 8-)

Пусть сюрприз будет. :wink:

vahmistr
Member
Member

Re:

Повідомлення vahmistr » 01 листопада 2008 15:15

"Тинчено"]
vahmistr написав:Ось Ви займаєтесь бельгійцями, преображенцями, а чи не з`являлось у Вас бажання пошукати на тернопільському цвинтарі: де була ділянка загиблих бійців Галицької армії, та де знаходится могила генерал-хорунжого Євгена Мєшковського, похованого у Тернополі після смертельного поранення 9.07.1920 під Чорним Островом?

Як і обіцяв, сьогодні на "задушки" відвідав могили воїнів УГА, символічний цвинтар УСС і могилу генерал-хорунжого Мєшковського. Все це після офіційних делегацій від міста і області з духовим оркестром.
Пардон, фото не буде, машина написала, що я досяг максимального розміру 5 мг для закачування.
Можна подивитись тут http://relicfinder.info/forum/viewtopic.php?f=1&t=397 на лояльнішому сайті
вахмістр

vahmistr
Member
Member

Повідомлення vahmistr » 04 листопада 2008 20:42

Через вжиті санкції (вичерпав свій ресурс) пропоную переглянути кладовища солдат турецького експедиційного корпусу тут http://relicfinder.info/forum/viewtopic.php?f=1&t=545
вахмістр

Тинченко
Member
Member

Повідомлення Тинченко » 18 листопада 2008 19:37

vahmistr написав:Як і обіцяв, сьогодні на "задушки" відвідав могили воїнів УГА, символічний цвинтар УСС і могилу генерал-хорунжого Мєшковського. Все це після офіційних делегацій від міста і області з духовим оркестром.
Пардон, фото не буде, машина написала, що я досяг максимального розміру 5 мг для закачування.
Можна подивитись тут http://relicfinder.info/forum/viewtopic.php?f=1&t=397 на лояльнішому сайті

Щиро дякую!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Inman написав:Памятник воинам 139-го запасного полка на кладбище в Залещиках

Наскільки я розумію, полк -- німецький, а дошка на пам`ятнику оформлена так, начебто це -- російські солдати? Чт я помиляюсь?

Inman
Member
Member

Re:

Повідомлення Inman » 18 листопада 2008 22:11

Тинченко написав:
Inman написав:Памятник воинам 139-го запасного полка на кладбище в Залещиках

Наскільки я розумію, полк -- німецький, а дошка на пам`ятнику оформлена так, начебто це -- російські солдати? Чт я помиляюсь?

Це запасний полк РІА.

Тинченко
Member
Member

Повідомлення Тинченко » 19 листопада 2008 20:56

Inman написав:Це запасний полк РІА.

А що 139-й запасний полк РІА робив у Заліщиках??? Як відомо, запасні полки РІА ніколи не брали безпосередньої участі у бойових діях на фронтах ПСВ.

RAO
Member
Member

Повідомлення RAO » 19 листопада 2008 23:28

очевидно памятник збудований на кошти, зібрані 139-м запасним полком, який сам знаходився в Одесі.

Inman
Member
Member

Re:

Повідомлення Inman » 20 листопада 2008 00:15

RAO написав:очевидно памятник збудований на кошти, зібрані 139-м запасним полком, який сам знаходився в Одесі.

Напевно так і є, тоді логіка напису стає цілком логічною: "139-й запасной полк - ПАВШИМ ВОИНАМ".

Якось не звернув увагу, адже якби там лежали вояки того полку, то напис був би "Павшим воинам 139-го запасного полка".

Тинченко
Member
Member

Повідомлення Тинченко » 20 листопада 2008 11:49

Хлопці, не \"клеїться\"!

1. Я маю сумніви, щоб офіцери будь-якого запасного полку збирали гроші на пам`ятник. Бо у постійному офіцерському складі запасних полків сиділи або \"дезертири\", або інваліди. Відтак -- перші просто були жмотами, а у других грошей не було. Але, навіть якщо припустити, щоб офіцери почали збирати гроші, то їх могли б здати лише кілька офіцерів, бо офіцерський загал запасних полків -- це \"ніщіє\" прапорщки як постійного, так і перемінного складу.

2. Протягом ПСВ запасні батальони, а відтак -- полки, дуже часто міняли місця своєї дислокації. Наприклад, 139-й піх. зап б-н було сформовано у Шадринську, а наприкінці ПСВ 139-й зап. п. знаходився у Дорогобужі -- у розпорядження командувача запасних частин Західного фронту. Комплектував поповненнями 3-й Сибирський армійський корпус, який, якщо я не помиляюсь, всю ПСВ воював на Західному фронті.

3. Станом на 1917 р. в Одесі знаходились 48 тв 49 зап. п. полки. Якщо протягом ПСВ 139-й полк там \"пробігав\", це все одне -- тиловий район Румунського фронту, і полк тоді мав би надсилати поповнення на Румунський фронт, Дорогобуж -- тиловий район Західного фронту, а Заліщики -- це Південно-Західний фронт.
Якщо навіть і припустити, що пам`ятник встановлено на гроші 139-го п. зап. п., то було б логічно, якщо б цей пам`ятник було втсановлено солдатам, які прибули на фронт саме з 139-го п. зап. п.

4. Залишається ще варіант, що протягом ПСВ 139-й п. зап. п. деякий час дислокувався у Заліщиках, і тоді він, цілком логічно, міг спорудити цей пам`ятник. Але мені чомусь здається, що дошка відновлена порівняно нещодавно, отож, м.б., що під час цієї роботи хтось щось неправильно прочитав, а потім -- так само неправильно написав. Таке трапляється дуже часто.

Jarek z Bośni
Member
Member

Повідомлення Jarek z Bośni » 20 листопада 2008 16:31

ìîã³ëó ² âîéíè - Áåñê³ä ͳçê³, Ïîëùà.
http://www.odyssei.com/forum/lofiversio ... 88774.html

vahmistr
Member
Member

Re:

Повідомлення vahmistr » 20 листопада 2008 18:43

Тинченко написав:
Inman написав:Це запасний полк РІА.

А що 139-й запасний полк РІА робив у Заліщиках??? Як відомо, запасні полки РІА ніколи не брали безпосередньої участі у бойових діях на фронтах ПСВ.

А якщо відкинути "запасний" і розглядати як "139-й піхотний Моршанський полк", який воював на Південно-Західному фронті, то все цілком зрозуміло.
вахмістр

Поперед.Далі

Повернутись до WWI та Перші визвольні змагання (1914-1922)

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей