Воєнно-історичні новинки видавництва "Темпора"

Модератор: Global Moderators

AppS
Member
Member

Re: Воєнно-історичні новинки видавництва "Темпора"

Повідомлення AppS » 25 жовтня 2010 15:57

насправді не дуже хороша ідея викладати книги раніше трьох-шести місяців після виходу- це я про "Новітніх запорожців"
ТЕРЕН - гіллястий кущ (1—4 м заввишки) або невелике деревце з широкояйцеподібною кроною, темно-сірою корою і численними колючками. Росте на узліссях, по чагарниках, балках, долинах річок. Морозостійка, світлолюбна рослина.

роман74
Member
Member

Повідомлення роман74 » 25 жовтня 2010 16:38

та форум навряд чи читає пересічний читач (вважатимемо читачів укр.мілітарії пересічними :D ) регулярно, а з зацікавлених форумчан, гадаю, книгу куплять незважаючи на наявність електронного варіанту. я навіть іноді роздруковую з електронки та й зшиваю - коли немає можливості купити. А тут - ціна підйомна.

Проте, дійсно, коли мова про такі свіжачки йде, то треба думку щоча б авторів запитати :YesSir:

anaharsis
Member
Member

Повідомлення anaharsis » 25 жовтня 2010 19:47

Михайло Ковальчук написав:Що ж, мабуть, "Темпора" оголосить винагороду за Вашу голову, але всі форумчани будуть вдячні :Bravo:

Ну тоді в них на одного покупця поменшає. :D

роман74 написав:та форум навряд чи читає пересічний читач (вважатимемо читачів укр.мілітарії пересічними :D ) регулярно, а з зацікавлених форумчан, гадаю, книгу куплять незважаючи на наявність електронного варіанту. я навіть іноді роздруковую з електронки та й зшиваю - коли немає можливості купити. А тут - ціна підйомна.

Проте, дійсно, коли мова про такі свіжачки йде, то треба думку хоча б авторів запитати :YesSir:

Погоджуюся з усіма звинуваченнями на рахунок порушення авторських прав. :sorry:
Проте маю кілька своїх зауваг.
Погоджуюся, що форум читають не пересічні читачі, і от наприклад скачування будь-якої розміщеної мною книги за 2010 рік не перевищила 25 раз. Більш ніж впевнений, що всі ці книги розпродадуться у паперовому варіанті. Сам маю багато книг у електронному варіанті, але все-таки шукаю щоб якось придбати в паперовому. Роздруковую тільки статті.
Купую книги тільки коли буваю в Києві, а це, як правило навесні. Тому часто прошу знайомих відсканувати і надіслати книгу в електронці, щоб ознайомитись. "Новітні запорожці" обіцяли надіслати. Думаю, що викладати не буду, враховуючи побажання. "Революційну стихію" маю в електронному варіанті лише окремі розділи праці (не повністю), тобто без документів, фотографій і окремих частин роботи. А це ніяк не порушує авторського права, але якщо так, то не буду викладати. :oops:
Щодо викладених мною книг, то якщо є в когось заперечення пишіть зніму з роздачі. Хоча власне мною скановані лише ті що сам фотографував у бібліотеці, як ви шановні форумчани помітили, то в основному збірники і книги мінімум 10-тирічної давності.
Востаннє редагувалось anaharsis в 26 жовтня 2010 00:32, всього редагувалось 2 разів.
Взагалі кінське питання в Українській армії ніколи не було і не буде поставлене на твердий ґрунт. (генерал-хорунжий армії УНР О.І.Козьма)

кювернат Ювяшжт
Member
Member

Повідомлення кювернат Ювяшжт » 25 жовтня 2010 19:50

Ну я взагалі-то теж проти швидкого викладення у мережі книжки. Тим більше книжки я люблю "вживу" (інша справа, що їх вже ставити нема куди). Але якщо йдеться про такий раритет, як книжка Захарченка, то тут інакшого виходу немає.

anaharsis
Member
Member

Повідомлення anaharsis » 25 жовтня 2010 19:55

кювернат Ювяшжт написав:Ну я взагалі-то теж проти швидкого викладення у мережі книжки. Тим більше книжки я люблю "вживу" (інша справа, що їх вже ставити нема куди). Але якщо йдеться про такий раритет, як книжка Захарченка, то тут інакшого виходу немає.

І є десь вона в електронці?
Взагалі кінське питання в Українській армії ніколи не було і не буде поставлене на твердий ґрунт. (генерал-хорунжий армії УНР О.І.Козьма)

AppS
Member
Member

Повідомлення AppS » 25 жовтня 2010 21:18

зауважте, що не обов"зково особисто читати форум, достатньо, що його читає та індексує гугль та мережеві інет-бібліотеки, які потім перевикладають їх на свої файлообмінниках.

Я взагалі за викладання книг в мережі взагалі, бо так чи інакше це сприяє хоч якійсь пропаганді нашої історії, але все одно певні застереження треба витримувати, на мою думку, бо інакше на видання наступної книги видавництво просто може не наважитись. Якщо звісно видання комерційне, а не на гранти.

Як на мене затримка в три місяці мінімум бажана. Це звичайно моя особиста думка.
ТЕРЕН - гіллястий кущ (1—4 м заввишки) або невелике деревце з широкояйцеподібною кроною, темно-сірою корою і численними колючками. Росте на узліссях, по чагарниках, балках, долинах річок. Морозостійка, світлолюбна рослина.

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 25 жовтня 2010 21:23

Ага! Минуло 2 роки й нарешті можна прочитати "Українських легіонерів" та "Український Рубікон"! Можливо повернемося до обговорення?
:P
Зображення

"Краще жити у цирку, ніж у концтаборі!"
"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!"

anaharsis
Member
Member

Повідомлення anaharsis » 25 жовтня 2010 21:35

Монолатій І. "Українські легіонери. формування та бойовий шлях Українських Січових Стрільців 1914-1918" та Сокирко О. "Український Рубікон - Полтавська битва 27 червня 1709 р." перевикладено мною для форумчан, а джерело рекомендований на форумі сайт http://www.armourbook.com :sorry:

І як на мене, то такі книги потрібно мати тільки в паперовому варіанті, ну можна + в електронному. 8-)

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 25 жовтня 2010 23:35

Тут ще є і такий аспект: якщо книги лише качати з інтернету, а не купляти у видавців або продавців, то у перших і других виникає враження, що інтересу до подібної літератури не існує і перші не видають, а другі не замовляють!
:yes:
Зображення

anaharsis
Member
Member

Повідомлення anaharsis » 25 жовтня 2010 23:37

Adam написав:Тут ще є і такий аспект: якщо книги лише качати з інтернету, а не купляти у видавців або продавців, то у перших і других виникає враження, що інтересу до подібної літератури не існує і перші не видають, а другі не замовляють!
:yes:

Повністю згоден. Але сумніваюсь, що розміщення електронних варіантів книг зменшить книговидання історичної української літератури. Наприклад на сайті http://lib.rus.ec/book література (в основному художня) зявляється в електронному вигляді за тиждень-два після виходу паперового варіанту (я так зрозумів що це погоджено з видавництвами) і це абсолютно не зменшує кількість випущених книг конкретного автора.

Inman
Member
Member

Повідомлення Inman » 25 жовтня 2010 23:59

Вельмишановний anaharsis, незалежно від того, як швидко з"являються в мережі електронні версії книг, є діюче законодавство, що регулює питання захисту авторського права та стосунки в трикутнику видавець-автор-читач. І це законодавство ніхто не відміняв, тому не ображайтеся, якщо одного разу хтось з авторів чи видавців таки образиться на Вас особисто за щиросердне визнання факту сканування та викладення в мережу конкретної книги...і це матиме відчутні матеріальні збитки.

Лише автор або ті, кого він наділив правами на свій твір, мають право обирати спосід його поширення. Все інше - поза законом, за виключенням виготовлення електронної копії для власного вжитку, без тиражування та поширення її. Є такий момент в положеннях.

anaharsis
Member
Member

Повідомлення anaharsis » 26 жовтня 2010 00:20

Inman написав:Вельмишановний anaharsis, незалежно від того, як швидко з"являються в мережі електронні версії книг, є діюче законодавство, що регулює питання захисту авторського права та стосунки в трикутнику видавець-автор-читач. І це законодавство ніхто не відміняв, тому не ображайтеся, якщо одного разу хтось з авторів чи видавців таки образиться на Вас особисто за щиросердне визнання факту сканування та викладення в мережу конкретної книги...і це матиме відчутні матеріальні збитки.

Лише автор або ті, кого він наділив правами на свій твір, мають право обирати спосід його поширення. Все інше - поза законом, за виключенням виготовлення електронної копії для власного вжитку, без тиражування та поширення її. Є такий момент в положеннях.

А де Ви бачили щиросердне визнання факту сканування книг? :?: Можу по конкретних книгах надати посилання звідки скачав, якщо хтось має таке бажання. І ще раз нагадую що книг не сканував, а фотографував і їх можна розпізнати по великих обємах. Можливо памятаєте збірник "За державність" та "Похід Болбочана на Крим"?

Володимир Мороз
Member
Member

Повідомлення Володимир Мороз » 26 жовтня 2010 00:40

Inman написав:є діюче законодавство, що регулює питання захисту авторського права

Яке передбачає використання ліцензійного програмного забезпечення. Там що ВСІ моооооовчиииимооооооо :pardon:

Inman
Member
Member

Повідомлення Inman » 26 жовтня 2010 00:54

А де я сказав, що саме ви - відсканували? От якщо зробите...та зізнаєтесь...то тоді...

Хоча взагалі-то знаєте, оце я вже не вперше в подібних дискусіях чую фрази на кшталт Ваших - "я не сканував, лише даю посилання..."

Як завжди - ніхто не винен, всі діють виключно з благих намірів найширшого обміну ЙОГО ВЕЛИЧНІСТЮ ЗНАННЯМ.

Шляхетно, звісно. :YesSir:

Володимир Мороз

Яке передбачає використання ліцензійного програмного забезпечення. Там що ВСІ моооооовчиииимооооооо

Ага....і саме цей приклад мені нещодавно наводив один затятий прихильник безоплатного поширення інформації (звісно, не ним знайденої, опрацьованої та виданої).

То чого вже там....давайте поширимо практику мовчазного "розуміння своєї ницості" і на інші сфери життя? Якщо в нас софт неліцензійний, книги скановані, чого зупинятися?

Нащо давати видавцю якісь там 3-6 місяців, щод хоч мав шанс тираж розпродати та відбити гроші? Все одно хтось же відсканує! То я це зроблю, не я - це справи не змінить!
Що тут можна сказати?

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 26 жовтня 2010 08:01

Питання авторського законодавства — слизьке. Того року в США майже паралельно відбулися 2 судові процеси, на яких музеї скаржилися на видавців за оприлюднення "їх" картин у книгах. Обидва процеси музеї програли...

Мене бентежить інше: видавництва МУСЯТЬ заробляти гроші на продажах своїх видань, тому ніяк не можуть погоджуватися на їх безоплатне розповсюдження. Та й переважна більшість авторів отримує гонорари саме з проданих книжок.

Але я не такий чесний, як може здатися з моїх міркувань — моя "електрона бібліотека" нараховує десь приблизно 180 гігабайтів сканованих воєнно-історичних книжок. Єдиний виняток — я намагаюся КУПЛЯТИ книжки вітчизняних авторів. Та вони мені і більш цікаві, ніж іноземні, а я людина "старої фармації", мені зручніше читати книгу, а не "екран".
Зображення

Поперед.Далі

Повернутись до Книжковий світ

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість