Воєнно-історичні новинки видавництва "Темпора"

Модератор: Global Moderators

anaharsis
Member
Member

Re: Воєнно-історичні новинки видавництва "Темпора"

Повідомлення anaharsis » 26 жовтня 2010 09:13

Adam написав:Але я не такий чесний, як може здатися з моїх міркувань — моя "електрона бібліотека" нараховує десь приблизно 180 гігабайтів сканованих воєнно-історичних книжок. Єдиний виняток — я намагаюся КУПЛЯТИ книжки вітчизняних авторів. Та вони мені і більш цікаві, ніж іноземні, а я людина "старої фармації", мені зручніше читати книгу, а не "екран".

Ну куди мені з моїми 20 гб. книг в електронному варіанті.
Можливо й не людина "старої формації", але книги з екрану не можу читати (якось психологічно тяжко :D ). Лише коли вже іншого виходу немає, тобто неможливо придбати книгу в паперовому, то змушений читати. Активно купую книги, тому маю більшість книг, що виходили в Україні з військово-історичної темати періоду 1917-1921 рр.
Щодо рівня продаж книг, то впевнений що електронна версія книги (хоча б на форумі) не знизить його і на 1%. Маю кілька прикладів. Один з власного досвіду. Брав участь у спільному виданні одного посібника-підручника. Цікаво, що вже за місяць до його випуску серед студентів була поширена електронна версія. Проте книга розійшлася буквально протягом року. :D
Можливо хтось зможе навести якусь протилежну статистику, то це було б добре, а так це лише припущення.
Взагалі кінське питання в Українській армії ніколи не було і не буде поставлене на твердий ґрунт. (генерал-хорунжий армії УНР О.І.Козьма)

Володимир Мороз
Member
Member

Повідомлення Володимир Мороз » 26 жовтня 2010 11:23

Inman написав:Яке передбачає використання ліцензійного програмного забезпечення. Там що ВСІ моооооовчиииимооооооо

Ага....і саме цей приклад мені нещодавно наводив один затятий прихильник безоплатного поширення інформації (звісно, не ним знайденої, опрацьованої та виданої).

То чого вже там....давайте поширимо практику мовчазного "розуміння своєї ницості" і на інші сфери життя? Якщо в нас софт неліцензійний, книги скановані, чого зупинятися?

Нащо давати видавцю якісь там 3-6 місяців, щод хоч мав шанс тираж розпродати та відбити гроші? Все одно хтось же відсканує! То я це зроблю, не я - це справи не змінить!
Що тут можна сказати?

Перед тим, як повчати когось поважати авторське право, почніть із себе. Так що не треба галасувати про "ницість" і те, що "бандитам - тюрми".

А рамки кожен визначає свої. Я, наприклад, намагаюся не викладати книг, які є доступні в продажу.

Inman
Member
Member

Повідомлення Inman » 26 жовтня 2010 13:45

Новітні запорожці (Війська центральної ради) є в "Книгарні Є" за Оперним театром. 63 грн з копійками. Один примірник. :)
Там же лежить і "Піхота гетьманів" за 79 з копійками.

Шановний пане Мороз, от не треба про "галасування" та "бандитам-тюрми". Це класичне переведення стрілок. Ви ж сам автор, Вам що, до вподоби перспектива, що вам замість гонорарів будуть платити коментами "аффтар жжот, пЕши исчо!"
Краще запропонуйте вирішення проблеми.

Щодо рамок, то Ви звичайно праві. Кожен для себе визначає їх самостійно....
Я взагалі не викладаю книжок, які в мене є в електронному вигляді. Навіть якщо вони не мають носія авторського права....через свій вік або особливості видавця. Мабуть, тому що жадібний? 8-)
Востаннє редагувалось Inman в 26 жовтня 2010 14:47, всього редагувалось 1 раз.

anaharsis
Member
Member

Повідомлення anaharsis » 26 жовтня 2010 14:15

Inman написав:"Війська центральної ради" є в "Книгарні Є" за Оперним театром. 63 грн з копійками. Один примірник. :)
Там же лежить і "Піхота гетьманів" за 79 з копійками.

"Війська центральної ради" Це що за книга книга? "Новітні запорожці"?
Взагалі кінське питання в Українській армії ніколи не було і не буде поставлене на твердий ґрунт. (генерал-хорунжий армії УНР О.І.Козьма)

Inman
Member
Member

Повідомлення Inman » 26 жовтня 2010 14:49

Так, я додав в попереднє повідомлення повну назву.
Цікава книжка, експресивні малюнки-розвороти. :)

Bohdan
Member
Member

Повідомлення Bohdan » 26 жовтня 2010 14:53

Inman написав: Шановний пане Мороз, ... Ви ж сам автор, Вам що, до вподоби перспектива, що вам замість гонорарів будуть платити коментами "аффтар жжот, пЕши исчо!"

:lol: . Вибачаюсь, не стримався.

Inman написав:Краще запропонуйте вирішення проблеми.

Особисто я не можу читати з екрану. Навіть i-book, якою ця штука не видавався мені на початку привабливою, вже використовую за крайньої потреби. Натомість, часто скачавши і переглянувши книгу, я лише тоді остаточно вирішую її купити в паперовому вигляді.

Коли мафію неможливо знищити, її треба очолювати:
імхо, саме видавництво має бути зацікавлене в розповсюдженні неповноцінних варіантів сканів книг, типу Google Books.

anaharsis
Member
Member

Повідомлення anaharsis » 26 жовтня 2010 15:01

Bohdan написав:Особисто я не можу читати з екрану. Навіть i-book, якою ця штука не видавався мені на початку привабливою, вже використовую за крайньої потреби. Натомість, часто скачавши і переглянувши книгу, я лише тоді остаточно вирішую її купити в паперовому вигляді.
Коли мафію неможливо знищити, її треба очолювати: імхо, саме видавництво має бути зацікавлене в розповсюдженні неповноцінних варіантів сканів книг, типу Google Books.

Поділяю вашу думку. :good: :good: :good:

Володимир Мороз
Member
Member

Повідомлення Володимир Мороз » 26 жовтня 2010 15:04

Inman написав:Шановний пане Мороз, от не треба про "галасування" та "бандитам-тюрми". Це класичне переведення стрілок

Мене у порушенні авторського права наразі не звинувачує тут ніхто, тому переведення стрілок мене не стосується. Я просто зробив зауваження тим, хто такі звинуванчення озвучує, подивитися в дзеркало. "І чого в оці брата свого ти скалку бачиш, колоди ж у власному оці не чуєш?", "Не судіть, щоб і вас не судили; бо яким судом судити будете, таким же осудять і вас, і якою мірою будете міряти, такою відміряють вам…" - це, по вашому, теж переведення стрілок?

Inman написав:Ви ж сам автор, Вам що, до вподоби перспектива, що вам замість гонорарів будуть платити коментами "аффтар жжот, пЕши исчо!"

Я своїх книг не продаю і відсоток від реалізації не отримую. Хоча кілька штук пустив власноручно у вільне плавання - але це стосується тих, наклад яких вичерпався і вони не є доступні у продажу.

Inman написав:Краще запропонуйте вирішення проблеми.

Відповідно до визначених мною для себе рамок - не викладати в інтернет книг, які є доступні в продажу (вільно продається за доступною ціною). На форумі можна дати повідомлення, що книга є в е-вигляді і якщо хтось пояснить, чому не може її придбати чи що має на папері, але хоче електронну версію - нехай звертається особисто і йому особисто на мейл скинуть під зобов’язання не поширювати. Така схема, звичайно. нічого не гарантує, але обіг е-копії таки обмежить.

Inman написав:Я взагалі не викладаю книжок, які в мене є в електронному вигляді. Навіть якщо вони не мають носія авторського права....через свій вік або особливості видавця. Мабуть, тому що жадібний? 8-)

Угу :D

Batjar
Member
Member

Повідомлення Batjar » 26 жовтня 2010 15:26

Є ще одна сторона питання. Для мене паперовий варіант назавжди залишиться "весчью".

Тим не менше:
1) Попри власний консерватизм, визнаю, що користуватись електронним зручніше. Наприклад, пам'ятаю фрагмент цитати, а потрібна вся та ще й з посиланням на сторінку. Зрозуміло, який варіант краще.
2) Економія місця в шафі просто вражає. Санітарний стан теж.
3) Не факт, що через декілька років "весчь" взагалі представлятиме комерційний інтерес. Через десяток років (у нас - через три-п'ять десятків) точно не буде. Електронка стане звичною для переважної більшості, а паперові книги видаватимуть лише для колекціонерів, як ювілейні монети.

Так що ті, хто зараз переводять папір у цифру, згодом будуть визнані історією чимось на зразок Френсіса Дрейка - без сумніву, піратами, але позитивними.
Так люблю той Львів, же бракує ми слів... Львів то є Львів!
На фото летнее полевое подменное обмундирование для несения наряда на кухне связиста гвардейского артиллерийского полка мотострелковой дивизии образца 1985 г.

anaharsis
Member
Member

Повідомлення anaharsis » 26 жовтня 2010 15:35

Batjar написав:Так що ті, хто зараз переводять папір у цифру, згодом будуть визнані історією чимось на зразок Френсіса Дрейка - без сумніву, піратами, але позитивними.

:D Книжковими Робінгудами. Як вам такий варіант? :D

Inman
Member
Member

Повідомлення Inman » 26 жовтня 2010 15:43

Ну що ж...щодо скалок в очах своїх та чужих, можу лише сказати таке - книги, що є в продажу, не сканую і не поширюю. Електронну бібліотечку маю невеличку, в якій знаходяться переважно довідники, підручники та настанови з тих галузей військової справи, до яких маю зацікавленість. Видавництва переважно від 1860 до 1945-46рр.
Плюс звичайно певна кількість видань (окремі статті чи книги), паперову копію яких на даний момент вже фізично неможливо добути в постійне користування...

Маючи постійне спілкування з колегами по фортифікаційних тематиці, які займаються видавництвом журналів по темі (в Росії), чудово знаю, скільки вони мають проблем з тим, що електронні версії їхніх журналів з"являються задовго до того, як розпродається тираж... В який вкладалися свої гроші та своя праця (редагування, коректура, дизайн, верстка), відірвані від можливості покращити добробут родини...

Звісно, я чудово розумію - сканували і будуть сканувати. Хтось - "від чистого серця" для викладання в і-нет, хтось - для заробляння, по 5-10-20 грн за диск з одним цікавим виданням чи купою журналів.

Batjar, не маю ніяких заперечень щодо світлого майбутнього "е-книг", це нормальний прогрес. Перейшли є колись від "нєтлєнних" глиняних табличок до надзвичайно вразливого папірусу та згодом - і паперу.
Але все одно доведеться якось вирішувати проблему копірайту і т.п.
Авторові мабуть байдуже, від чого він отримає винагороду - від кількості проданих паперових примірників, чи від кількості "скачувань" електронної версії.

Batjar
Member
Member

Повідомлення Batjar » 26 жовтня 2010 15:57

Абсолютно погоджуюсь, колего Inman.

Однак, всьому свій час. Годі уявити, що Дрейк міг би проїхатися навколо світу, скажімо, у 1805 році.
Так люблю той Львів, же бракує ми слів... Львів то є Львів!
На фото летнее полевое подменное обмундирование для несения наряда на кухне связиста гвардейского артиллерийского полка мотострелковой дивизии образца 1985 г.

alidost
Member
Member

Повідомлення alidost » 26 жовтня 2010 19:22

Очередная новинка от издательства "Темпора". Хотя (насколько я понял) весь тираж был выкуплен другим издательством.
Оллі Вехвіляйнен. Фінляндія в другій світовій війні: між Німеччиною і Росією
Зображення
http://historybooks.com.ua/prosmotr_pod ... php?id=712
Также появилась еще одна новинка "Темпоры" :
Генрік Лільеґрен. Від Таллінна до Туреччини. Мемуари шведа і дипломата — К.: Темпора, 2010. — 352 С, іл. ISBN 978-966-8201-93-6

anaharsis
Member
Member

Повідомлення anaharsis » 26 жовтня 2010 19:42

Шановний alidost, чи не могли б ви вказувати на сайті при описі книги кількість сторінок і яка обкладинка?

Inman
Member
Member

Повідомлення Inman » 26 жовтня 2010 19:47

"Фінляндія..." теж стояла на полці в Книгарні Є.
Ціну не запам"ятав.

Поперед.Далі

Повернутись до Книжковий світ

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей