Шукаю книгу, мапи, описи зміни кордонів України

Модератор: Global Moderators

Danpar
Member
Member

Шукаю книгу, мапи, описи зміни кордонів України

Повідомлення Danpar » 23 травня 2014 10:28

Доброго всім дня.
Можливо, трохи не по воєнній темі, але все одно спробую :)
Шукаю літературу, мапи, атласи будь-які тексти, де описувались би зміни територій України протягом усього часу (трипільська культура--->черняхівська->скіфи->праслов'янські племени->слов'янські племена->Київська русь->Литовське князівство->Річ Посполита->у складі Австро-Угорщини, Росії->сучасна історія).

Буду вдячний за будь-яку перевірену і адекватну інформацію :) (ну щоб в ній не було описано, що великі укри покоряди Анди за часів динозаврів і т.д. і т.п.).

balik2
Member
Member

Re: Шукаю книгу, мапи, описи зміни кордонів України

Повідомлення balik2 » 23 травня 2014 10:44

в записках НТШ що я сканив останнього часу (лажать на чтиві) булло 2 статті крипякевича по темі кордонів в козацькі часи, + ще про західну межу ГВК здається від Кордуби. подивіться
Зображення

Случ
Member
Member

Re: Шукаю книгу, мапи, описи зміни кордонів України

Повідомлення Случ » 23 травня 2014 18:33

Danpar написав:Доброго всім дня.
Можливо, трохи не по воєнній темі, але все одно спробую :)
Шукаю літературу, мапи, атласи будь-які тексти, де описувались би зміни територій України протягом усього часу (трипільська культура--->черняхівська->скіфи->праслов'янські племени->слов'янські племена->Київська русь->Литовське князівство->Річ Посполита->у складі Австро-Угорщини, Росії->сучасна історія).

Буду вдячний за будь-яку перевірену і адекватну інформацію :) (ну щоб в ній не було описано, що великі укри покоряди Анди за часів динозаврів і т.д. і т.п.).

Старі карти України. Гарні карти, великі розміри...
http://vkraina.com/en/intro
Зображення

Повернутись до Книжковий світ

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей