До уваги книговидавців - пропонується воєнно-морське видання

Модератор: Global Moderators

KaiserAdler
Member
Member

До уваги книговидавців - пропонується воєнно-морське видання

Повідомлення KaiserAdler » 30 грудня 2014 14:29

Увазі всіх видавництв та книговидавців пропонується оригінальне, засноване на 121 джерелі, 109-ти сторінкове дослідження (при 10-ому розмірі шрифта) під назвою "Український Державний Флот в 1917-1919 рр.: історія його становлення, військово-політичної боротьби, та занепаду."

Воно присвячене найбільш важливим моментам української військово-морської історії в 1917-1919 рр. Це дослідження, як таке, що дотепер не має аналогів, претендує на першість у всеосяжності, точності та детальності висвітлення подій української військово-морської історії того часу.

Дослідження має 6 основних розділів, крім цього наприкінці було подано ілюстрації, додатки та список джерел. Подано більше 40 фотографій рідкісних фотодокументів та відбитків з газет тієї доби, і більше 30 фотографій військово-морських діячів тієї доби (в т.ч. портрет к-адмірала Остроградського роботи Б. Піргача, за що йому дяка величезна). Кількість ілюстрацій, відбитків зі старовинних газет, при бажанні, може бути значно збільшена. Робота загалом потребує праці коректора та літературного редактора, хоча автор намагався протягом тривалого часу самостійно виконати всю цю роботу.

Робота надсилалася на ряд літературних конкурсів (очікується результат) і пропонувалася ряду видавництв - була досягнута одна згода надрукувати книжку під умовою мого ж фінансування та виконання праці професійного літературного коректора. Наразі робота розмножена у кількох брошюрах методом "самвидаву" - для демонстрації потенціалу видання.

Може це оголошення зацікавить якогось потенційного книговидавця, який зміг би взяти на себе повністю справу видання книжки? Хочеться на на це сподіватись.
---
Додано 6 лютого 2015 р.

Я радий повідомити всіх, що мені пощастило знайти видавця для моєї книжки, за порадою шановного AppS, за що йому і дякую. Окремо складаю подяку панові Піргачу за оформлення обкладинки та за унікальний портрет Остроградського. Недавно вже був випущений сигнальний примірник праці.

Отже ж хотів трохи повідомити про свою книжку. Вона матиме 232 сторінки та вийде під такою повною назвою: Ігор Гриценко. Український Державний Флот в 1917–1919 рр.: історія його становлення, військово-політичної боротьби та занепаду. – К.: Видавець Олег Філюк, 2015. – 232 c.: іл.

Тираж нажаль не надто великий - 300 екземплярів. Але я не зупинюся на цьому і буду видавати книжку знову і знову поки живу, щоразу покращуючи її. Це моя дитина, плід довголітніх мрій та 6-ти річної праці, що переживе мене на землі у віках.

Наразі знайти більш систематизований та всеохоплюючий виклад воєнно-морських подій України в 1917-1918 рр. в іншому виданні просто неможливо, я тримаю парі. Деяка інформація та ілюстрації публікуються вперше, що робить книжку прикметною віхою в дослідженні військово-морської історії України. Але не буду хвалитися, як хто купить, то це кожен нехай побачить сам. Отже, всі любителі морської історії - чекайте скоро на книжку у магазинах! Я думаю, це буде приємний подарунок для всіх любителів вітчизняної морської історії - аналогів такого видання наразі точно немає, я це гарантую!

Обкладинка
Зображення
Зміст
Зображення
Зображення
Приклади ілюстрацій
Зображення
Зображення
А всередині ще багато цікавого!
Зображення Зображення
"За одну для всіх і вищу од всіх Законну, Маєстатичну і загальну Державну Українську Владу!"

KaiserAdler
Member
Member

Re: До уваги книговидавців - пропонується воєнно-морське вид

Повідомлення KaiserAdler » 06 лютого 2015 20:12

Оновив інформацію в найпершому повідомленні!
Зображення Зображення
"За одну для всіх і вищу од всіх Законну, Маєстатичну і загальну Державну Українську Владу!"

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 08 лютого 2015 15:04

На стор. 189 фото підполковника РІА з підписом генерал-хорунжий. Хоча на стор. 98 під фото корбалів вказано, що вони з часів ПСВ. Це так у всій книзі? У людей інша доля, ніж у кораблів?
Зображення

"Краще жити у цирку, ніж у концтаборі!"
"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!"

vovic
Member
Member

Повідомлення vovic » 08 лютого 2015 19:27

KaiserAdler написав:Оновив інформацію в найпершому повідомленні!

Как можно эту книгу приобрести?

KaiserAdler
Member
Member

Повідомлення KaiserAdler » 08 лютого 2015 20:50

Adam написав:На стор. 189 фото підполковника РІА з підписом генерал-хорунжий. Хоча на стор. 98 під фото корбалів вказано, що вони з часів ПСВ. Це так у всій книзі? У людей інша доля, ніж у кораблів?

В підписах до фото персоналій (всього їх 31) подано їхні звання на українській службі в описуваний у книзі період, хоча фото персоналії іноді зроблене до, або вже задовго після описуваних подій. Читач це зрозуміє. Це скоріше вийняток - нажаль деякі підписи треба було скоротити, а так би я дав пояснення до фото - розлогі навіть більше ніж це треба.

Взагалі у мене була мрія прикрасити книгу замість цих фото галереєю спеціально створених портретів, типу як вміщений портрет Остроградського. На кожну сторінку по портрету постаті - з відповідними українськими відзначеннями на описуваний час...

Нажаль я не міг замовити панові Богдану три десятки таких портретів - мені поки що немає чим віддячити або заплатити за такий колосальний обсяг роботи. Я і так перед ним в безмежному боргу за обкладинку та портрет Остроградського. Можливо, я реалізую ідею з портретами пізніше, під час другого видання, коли у мене заведуться гроші...

vovic написав:
KaiserAdler написав:Оновив інформацію в найпершому повідомленні!

Как можно эту книгу приобрести?

Можете приобрести у меня - мне скоро должно придти 10 экземпляров этой книги...три из них я готов продать.
Зображення Зображення

vovic
Member
Member

Повідомлення vovic » 08 лютого 2015 21:20

Можете приобрести у меня - мне скоро должно придти 10 экземпляров этой книги...три из них я готов продать.[/quote]

Я готов. Что для этого я должен сделать?

KaiserAdler
Member
Member

Повідомлення KaiserAdler » 09 лютого 2015 01:11

vovic написав:Я готов. Что для этого я должен сделать?

Я сообщу Вам когда получу книги и буду готов их продать.
Зображення Зображення

vovic
Member
Member

Повідомлення vovic » 09 лютого 2015 19:06

KaiserAdler написав:Я сообщу Вам когда получу книги и буду готов их продать.

Ok.

KaiserAdler
Member
Member

Повідомлення KaiserAdler » 10 лютого 2015 21:30

Книжка вже продається ось тут за 110 грн.: http://historybooks.com.ua/prosmotr_pod ... hp?id=2786
Хм, авторські екземпляри досі ще не отримав, а книжка вже в продажі.

Ех, не пощастило заробити на книжці, ну то добре що вона хоч світ побачила.
Зображення Зображення

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 11 лютого 2015 11:23

Нагадую, що у historybooks форумчанам знижка! :D
Зображення

"Краще жити у цирку, ніж у концтаборі!"
"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!"

KaiserAdler
Member
Member

Повідомлення KaiserAdler » 11 лютого 2015 15:33

До речі, я в слові до читача вказав свою поштову адресу. Так що я хочу бути завалений листами від супервдячних читачів.
Зображення Зображення

KaiserAdler
Member
Member

Повідомлення KaiserAdler » 09 лютого 2016 00:23

Тепер книжка вже є в електронному форматі (djvu та pdf):

http://chtyvo.org.ua/authors/Hrytsenko_ ... orotby_ta/

Може хто захотів би покритикувати стиль чи викладені факти, то я був би радий.
Зображення Зображення

Повернутись до Книжковий світ

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей