Готується до виходу нова "Історія Українського Війська"

Модератор: Global Moderators

KaiserAdler
Member
Member

Готується до виходу нова "Історія Українського Війська"

Повідомлення KaiserAdler » 08 травня 2015 16:29

Мені тут дещо стало відомо.

Коротше, готується до виходу в світ книжка, що продовжує традиції "Історії Українського Війська" Крип'якевича а також "Історії Українського Війська" 1996 р.(упорядник Я. Дашкевич. – Львів: Світ, 1996.). Я думаю тут всі в курсі що це за святі для нашої історії книжки.

Мені пощастило звязатися з паном Богданом Зиновійовичем Якимовичем, одним з авторів "Історії Українського Війська" 1996 р.,що зараз знову працює над новою її редакцією.

Він сказав, що є потреба в людях, що знаються на сучасній морській історії ВМСУ 1993-2014. Я некомпетентний в цій темі. тому обмежився лише тим, що вислав йому поштою необхідну літературу.

Питання таке: є тут хтось добре знаючий сучасний укр. флот і готовий писати про це? Звератйтесь до мене, я даю телефони, електроні адреси. поштові адреси...

Занесіть своє імя в книжку, хто достойний цього!
Зображення Зображення
"За одну для всіх і вищу од всіх Законну, Маєстатичну і загальну Державну Українську Владу!"

Ярослав Мезенцев
Member
Member

Re: Готується до виходу нова "Історія Українського Війська"

Повідомлення Ярослав Мезенцев » 08 травня 2015 21:15

Странно, когда в Киеве живут и работают в руководстве СОУ непосредственные участники становления ВМСУ... Уже и книгу с их воспоминаниями давно собрали и издали... Чего ж конкретно хотел бы Якимович?
Предлагаю вывести в ров - и расстрелять!!!

KaiserAdler
Member
Member

Повідомлення KaiserAdler » 08 травня 2015 21:31

Сложно пересказать это, я лучше процитирую письмо:

Науковий центр сухопутних військ при Академії сухопутних військ ім. гетьмана П. Сагайдачного у Львові планує перевидати мою книжку "Збройні Сили України: нарис історії" (Львів, 1996). Як Вам відомо, я дотягнув сучасну історію ЗСУ до 1993 р. Про військове будівництво (чи руйнацію війська?) пише начальник лабораторії військово-історичних традицій, к. і. н. Ольга Гапеєва. Очевидно, що треба продовжити і розділ про ВМСУ, про що прошу Вас.Мені уявляється, що обсяг матеріалу мав би бути від одного до двох аркушів друку. То ж чекаю від Вас згоди на співпрацю. З повагою, - проф. Б. Якимович

Ярослав Мезенцев, если хотите написать это, то дам Вам адрес Якимовича, и Вы сможете выяснить у него все нюансы сами...
Зображення Зображення
"За одну для всіх і вищу од всіх Законну, Маєстатичну і загальну Державну Українську Владу!"

кювернат Ювяшжт
Member
Member

Повідомлення кювернат Ювяшжт » 09 травня 2015 16:19

На сучасному рівні знань про військову історії України можна було б очікувати щось краще, ніж перевидання праці 1996 року.

KaiserAdler
Member
Member

Повідомлення KaiserAdler » 09 травня 2015 17:27

Ну я так зрозумів то це буде продовження від 1993 до 2014 рр...
Зображення Зображення

KaiserAdler
Member
Member

Повідомлення KaiserAdler » 11 травня 2015 13:31

swpaw написав:Чорт подери!- ну не можу без лайки. А про здачу Криму ВМСУ 2014р. там також буде ?!
Та мало того, що ”безкровно” здали, але ж… нікого не покарали… (Якщо зрадники повтікали до еРеФії, так можна карати … родичів. Їй Богу, таки варто відновити карну статтю про ЧСИР’ів !!!).

Аз.

Так, і про це також має бути. Це я точно знаю.
Зображення Зображення

Ярослав Мезенцев
Member
Member

Повідомлення Ярослав Мезенцев » 11 травня 2015 18:35

KaiserAdler написав:Сложно пересказать это, я лучше процитирую письмо:

Науковий центр сухопутних військ при Академії сухопутних військ ім. гетьмана П. Сагайдачного у Львові планує перевидати мою книжку "Збройні Сили України: нарис історії" (Львів, 1996). Як Вам відомо, я дотягнув сучасну історію ЗСУ до 1993 р. Про військове будівництво (чи руйнацію війська?) пише начальник лабораторії військово-історичних традицій, к. і. н. Ольга Гапеєва. Очевидно, що треба продовжити і розділ про ВМСУ, про що прошу Вас.Мені уявляється, що обсяг матеріалу мав би бути від одного до двох аркушів друку. То ж чекаю від Вас згоди на співпрацю. З повагою, - проф. Б. Якимович

Ярослав Мезенцев, если хотите написать это, то дам Вам адрес Якимовича, и Вы сможете выяснить у него все нюансы сами...

Нет, благодарю. Если про военное строительство (чи руйнацію) будет писать Ольга Гапеева, то будет не тот уровень работы, к которому я бы хотел иметь отношение.
За 20 лет поменялось несколько концепций строительства сухопутных войск, менялось оперативное построение войск, создавалось отдельное Командование войск прикрытия границы... Можно, конечно, все это назвать просто руйнацией. Но мне бы хотелось видеть работу, где расписаны эти концепции, отмечены их сторонники и критика. Так же и по ВМС.
Предлагаю вывести в ров - и расстрелять!!!

кювернат Ювяшжт
Member
Member

Повідомлення кювернат Ювяшжт » 18 травня 2015 01:34

KaiserAdler написав:Ну я так зрозумів то це буде продовження від 1993 до 2014 рр...

Як видно з наведеного Вами ж листа, продовження буде писати інша особа, а до 1996 буде просте повторення старої інформації - трипільці, скіфи, готи, гунни, козаки, УНР, ЗУНР... У свій час, в 90-ті роки, робота такого плану була важливою і цікавою, але зараз... це виглядає як тупцювання на місці :(

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 18 травня 2015 09:44

«Как говорил мой папка, Царство ему Небесное (если помрет, конечно!): "Эх, Амадейка! Одну мелодию написать дважды нельзя!.. А продать — можно!» (с)
Зображення

"Краще жити у цирку, ніж у концтаборі!"
"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!"

atez
Member
Member

Повідомлення atez » 18 травня 2015 10:35

Наскільки я обізнаний із ситуацією, вся дискусія у цій гілці позбавлена будь-якого сенсу. Книга уже готова і ось-ось має вийти.
Вставай, Україно, бо москаль вже годину не спить!

KaiserAdler
Member
Member

Повідомлення KaiserAdler » 18 травня 2015 13:00

кювернат Ювяшжт написав:
KaiserAdler написав:Ну я так зрозумів то це буде продовження від 1993 до 2014 рр...

Як видно з наведеного Вами ж листа, продовження буде писати інша особа, а до 1996 буде просте повторення старої інформації - трипільці, скіфи, готи, гунни, козаки, УНР, ЗУНР... У свій час, в 90-ті роки, робота такого плану була важливою і цікавою, але зараз... це виглядає як тупцювання на місці :(

Я так зрозумів, що ця книжка буде присвячена виключно сучасності, а всієї тієї давнини, що Ви навели там просто не буде. Хоча я можу помилятися.

atez написав:Наскільки я обізнаний із ситуацією, вся дискусія у цій гілці позбавлена будь-якого сенсу. Книга уже готова і ось-ось має вийти.

Здається так і є, бо Б. Якимович мабуть що сам вирішив написати цей розділ. Зате я надіслав йому одну книжку, що має йому допомогти.
Зображення Зображення

кювернат Ювяшжт
Member
Member

Повідомлення кювернат Ювяшжт » 18 травня 2015 13:49

atez написав:Книга уже готова і ось-ось має вийти.

Тоді залишається лише писати рецензії...

Bohdan
Member
Member

Повідомлення Bohdan » 19 травня 2016 15:57

Тут йдеться про проект, який тимчасом готується Likбезом до вересневого Форуму видавців?

кювернат Ювяшжт
Member
Member

Повідомлення кювернат Ювяшжт » 23 травня 2016 12:53

Bohdan ні, там буде геть інша праця.

Bohdan
Member
Member

Повідомлення Bohdan » 23 травня 2016 16:52

Це добре: що більше "Історій Українського війська", то краще :)

Далі

Повернутись до Книжковий світ

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість