Видавництво шукає авторів!

Модератор: Global Moderators

KaiserAdler
Member
Member

Re: Видавництво шукає авторів!

Повідомлення KaiserAdler » 24 вересня 2010 12:24

А я дійсно і напишу...і якщо я це буду робити то скоріше за все не сам, а з людиною, що на цю тему захищала дисертацію, і вже видавала свої праці; так що за рівень роботи можна не хвилюватися...Переглянув "Український Рубікон" - про український флот тих часів можна запросто написати подібне за обсягом...

Головне запитання - чи була б робота на цю тематику потрібною, і вийшла би вона книгою, якби відповідала б усім вимогам...
Зображення Зображення
"За одну для всіх і вищу од всіх Законну, Маєстатичну і загальну Державну Українську Владу!"

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 24 вересня 2010 17:50

Все залежить від рівня роботи — наш девіз: "Поєднаємо патріотизм із здоровим глуздом!" Роботу обов'язково буде переглядати незалежний експерт.
Зображення

"Краще жити у цирку, ніж у концтаборі!"
"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!"

KaiserAdler
Member
Member

Повідомлення KaiserAdler » 24 вересня 2010 20:14

Ну что же - попробуем...Надо будет поднимать контакты...Написание этой работы должно будет занять примерно 1,5 года...
Зображення Зображення
"За одну для всіх і вищу од всіх Законну, Маєстатичну і загальну Державну Українську Владу!"

ivasik
Member
Member

Повідомлення ivasik » 21 жовтня 2010 10:24

Скажите, а тема истории городов-крепостей Левобережной и Слободской Украины интересна? Материал на украинском языке практически готов в черновиках, нужно перевести его только в цифру.

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 21 жовтня 2010 16:30

Темой фортификации практически никто у нас не занимается, поэтому она несомненно интересна! :good: Проблема в другом - у нас нет денег для продолжения проекта, поэтому "сосем лапу"... %)
Зображення

ivasik
Member
Member

Повідомлення ivasik » 21 жовтня 2010 16:48

Если эта тема интересна и перспективна. могу пока перевести всё в цифру и подготовить иллюстрации. Ну и быть в готовности :YesSir:

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 21 жовтня 2010 20:37

В готовности нужно быть всегда! А то мы тут 2 книги в печати подготовили, а 3-ю я сделал просто так, потому что было "багато вільного часу та натхнення". А тут неожиданно именно на третью деньги нашлись!

Поэтому, когда Вам скажут: "Есть!!! ДАВАЙ!!!", а Вы ответите: "Да у меня все россыпью... Я ж не знал, что понадобится...", то к Вам больше могут и не обратиться. А то вот до Вас кандидат в авторы наверно подумал, что ему сначала оплатят труд, а он потом начнет его компилировать.
Зображення

ivasik
Member
Member

Повідомлення ivasik » 22 жовтня 2010 07:07

Всё понял. Приступаю к работе. Если будут какие-либо новости прошу сообщить на мыло.

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 22 жовтня 2010 07:50

Если будут какие-то новости, то я буду орать здесь!!!
;)
Зображення

egidos
Member
Member

Повідомлення egidos » 01 липня 2011 08:19

Якщо дозволите, маю кілька запитань:
1. Якісь зрушення є у проекті?
2.Інфа на початку теми ще реальна?
3.Привязка до українського війська обовязкова? Якщо обовязкова, то чи вистачить одного розділу по українському війську?
4. Чому крім усіх вимог не висуваються вимоги щодо кількості та якості використаних джерел?
http://adept-egidos.livejournal.com/
Forte scutum Salus Ducum.

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 01 липня 2011 09:53

1-2. На жаль тимчасово проект призупинив діяльність — книжки не продаються, грошей на видання нових нема.
3. Ні, не достатньо:
Тематика серії містить наступні складові:
• Українські збройні формування: їхній бойовий шлях, структура, озброєння, форма.
• Військові підрозділи армій інших держав, які складалися з українців (участь у військових діях, структура, озброєння, форма).
• Визначні битви, які відбулися на терені України.
• Фортифікації, укріплення України.
• Військова техніка, озброєння України.
• Нагороди і відзнаки України.
• Військо, війни, озброєння, військове мистецтво народів, які мешкали на терені України.

4. Якість книги перевіряють експерти та наукові редактори. Так, за часи активної реалізації проекти 3 дослідження були відхилені завдяки їх низький науковій якості.
Зображення

egidos
Member
Member

Повідомлення egidos » 01 липня 2011 10:24

Adam
1-2. На жаль тимчасово проект призупинив діяльність — книжки не продаються, грошей на видання нових нема.
3. Ні, не достатньо.
4. Якість книги перевіряють експерти та наукові редактори. Так, за часи активної реалізації проекти 3 дослідження були відхилені завдяки їх низький науковій якості.

1.2. Як з продажами попередніх тиражів? Інвестори, меценати чи як їх ще назвати незадоволені? Можливо мало вклали грошей у розкрутку? Потрібна державна стратегічна програма популяризації української книжки.
3. Будемо, звичайно, шукати більше матеріалу по українському війську, є тут у мене дещо у загашнику.
4. Щодо писак-аматорів (яким сам і являюсь), то їхні роботи було відхилено, чи це були знані писаки-науковці?
Надіюсь проект не припинить існування. Переживемо темну полосу.

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 01 липня 2011 10:46

1—2. Я не займаюся продажами, тому мені важко скласти економічне обґрунтування. Також не можу впливати на державну політику.
3. Можна спробувати видати самому з мінімальним ризиком: http://prostobook.com/
4. Там був і аматор, і історик-науковець. У нас аматори такі дослідження пишуть!.. Просто соромно, що воно пропадає у редакторській шухляді...
Зображення

egidos
Member
Member

Повідомлення egidos » 01 липня 2011 10:59

4. Там був і аматор, і історик-науковець. У нас аматори такі дослідження пишуть!.. Просто соромно, що воно пропадає у редакторській шухляді...

Щодо того, що аматори серйозні дослідження пишуть може й закономірно, я писати не писав, але на військову історію хронічно хворію.
ПАНОВЕ ВИДАВЦІ! Та ж не киньте на призволяще історичну науку, не дайте згинути! :Mol: Та заробите ви, от тільки криза скінчиться (може й про неї говорити не модно але ж факт), заробите і ще й на друці серйозних досліджень пропіаритесь! :Mol:
Чи ви тільки передвиборчу агітлітературу видавати можете, і всякі там журнали типу "Бурда"
(Вибачаюсь, може трохи моє висловлювання по пацанськи получилось)

AppS
Member
Member

Повідомлення AppS » 01 липня 2011 20:05

вибачаюсь за оффтоп, але
egidos
ПАНОВЕ ВИДАВЦІ! Та ж не киньте на призволяще історичну науку, не дайте згинути! :Mol: Та заробите ви, от тільки криза скінчиться (може й про неї говорити не модно але ж факт), заробите і ще й на друці серйозних досліджень пропіаритесь! :Mol:

Як же на ній заробити, якщо навіть такий "хронічно хворий на військову історію" як Ви, після згадки про досі невідому укр.книгу пише не де придбати, а "Спробую знайти у електронному форматі"

:D
ТЕРЕН - гіллястий кущ (1—4 м заввишки) або невелике деревце з широкояйцеподібною кроною, темно-сірою корою і численними колючками. Росте на узліссях, по чагарниках, балках, долинах річок. Морозостійка, світлолюбна рослина.

Поперед.Далі

Повернутись до Книжковий світ

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість