Іноземна література

Модератор: Global Moderators

Rotger
Member
Member

Іноземна література

Повідомлення Rotger » 09 березня 2010 22:01

Перепрошую за дещо флудову тему, про конче потребую поради.
Чи може хтось із панства окреслити процедуру купівлі книг в іноземних інтернет-магазинах. Що для цього потрібно, зокрема який рахунок відкривати в банку, наскількі зростає ціна внаслідок різноманітних комісій?.
Буду дуже вдячний за допомогу.
Станем браття в бій кривавий від Сяну до Дону, в ріднім краю панувати не дамо нікому...

Михайло
Member
Member

Re: Іноземна література

Повідомлення Михайло » 11 березня 2010 19:57

За комісії не скажу, а от за пересилку -- ціна зростає десь удвічі...
Критичний розбір аргументів на користь нового датування Св. Софії: http://www.spadshina.org.ua/File/Sophia2.pdf

Knecht
Member
Member

Повідомлення Knecht » 11 березня 2010 22:21

щодо оплати то в банку відкривається поточний рахунок хоч це не є обов'язковим можна і без відкриття рахунку варто знати точні реквізити отримувача коштів.
За кордон можна надіслати суму в еквіваленті 10 тис. грн. без підтвержуючих документів (без договорів, рахунків-фактур тощо).
комісії при сплаті в кожного банку свої варто дізнаватись по факту сплати.

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 11 березня 2010 23:09

З власного досвіду: загальна сума вартості книжок не має перевищувати 300 євро, інакше мито складе ті ж самі гроші.
Зображення

"Краще жити у цирку, ніж у концтаборі!"
"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!"

Євген Пінак
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Євген Пінак » 16 березня 2010 00:29

Rotger - процедура приблизно така:
1. оформлюєте в банку кредитну карту, кладете на неї гроші,
2. оформлюєте закмовлення в онлайн-магазині, вводите поштову адресу для пересилання кнжок та дані кредитки,
3. чекаєте на замовлення :)
Зважте, що ціна пересилки залежить від країни та ваги книги, тобто талмуд з Польщі може обійтись дешевше, ніж журнал з США.

До вартості книги та пересилки слід додати:
1. обмінний курс банка та платіжної системи (якщо картка не валютна і розплачуєтесь Ви тією ж самою валютою, що на картці лежить) - він може відрізнітись від курсу НБУ, і не в кращу сторону,
2. комісію за транзакцію - бл. 1,5 % від суми (не всі беруть),
3. можуть ще й інші побори взяти, ак наші, так і іноземці.

І ще один важливий ньюанс. Адам правильно написав про те, що загальна сума вартості книжок не має перевищувати 300 євро, інакше попадаєте на мито та податки, а це ще мінімум бл.30% від вартості замовлення. Але він не написав, що це правило діє ЛИШЕ у випадку, якщо приватна особа пересилає собі придбані книжки звичайною поштою (не важливо якою - простою, рекомендованою, експрес-поштою). Якщо ж Ви пересилаєте собі придбані книжки кур"єрською службою на зразок DHL чи UPS - то на мито та податки попадаєте не залежно від ціни книги.

Гриціан
Member
Member

Повідомлення Гриціан » 16 березня 2010 02:09

А качка його б копнула! Ну я розумію такий беспрєдєл в Німеччині, там на ці гроші потім можна усякий соціал висмоктати в разі скрутних часів. Але в Україні?! Ну ви, панове й вмієте лікувати від ностальгічних запісьдюнів. Однак, дякую, що попередили. Бо оце якраз старенькі збираються трястися на заслужений відпочинок на схили Дніпра, то тра буде щось зкомбінувати, щоб чого доброго не підвищищився рівень холестерину в крові упирів з ВР вище стандартного. Ще мені бракувало статтю за диверсію отримати, якщо від панкреатиту чи закупорки сконають падлюки народні.
Ліда-Ліда, Боже-Боже!(c) Чи міг я у страшнім сні колись уявити, що нічого окрім матюків апарат української влади асоціативно не викликатиме. %)
Я сам собі Петлюра!

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 16 березня 2010 10:56

Гриціан
Ти б, старий, замість того, щоб обурюватися, краще б допоміг, оскільки ж маєш постійно через кордон скакати! Я тут на деякі книжки вже давно клавіатуру слиною поливаю, а 100% вартості видання лише за поштову пересилку викласти не можу!
:cry:
Зображення

"Краще жити у цирку, ніж у концтаборі!"
"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!"

Повернутись до Обговорення та рецензії

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість