"Украинские военные знаки отличия..."

Модератор: Global Moderators

AppS
Member
Member

Re: "Украинские военные знаки отличия..."

Повідомлення AppS » 18 червня 2012 17:34

А щодо останнього твердження, то у даному випадку не вийде - перший з авторів, як видно з чорної рамочки на титулі, вже не чутливий до критики...

На тому світі такі люди в чистилищі роблять анотований опис до 127 фонду ЦДІАК з детальним іменним і географічним показчиком.

Я взагалі вважаю, що вже давно треба перейти на посилання на документ з його пошуковими даними

А які пошукові дані? на обкладинці від архіву може бути що завгодно.
ТЕРЕН - гіллястий кущ (1—4 м заввишки) або невелике деревце з широкояйцеподібною кроною, темно-сірою корою і численними колючками. Росте на узліссях, по чагарниках, балках, долинах річок. Морозостійка, світлолюбна рослина.

кювернат Ювяшжт
Member
Member

Повідомлення кювернат Ювяшжт » 18 червня 2012 18:01

AppS написав:
Я взагалі вважаю, що вже давно треба перейти на посилання на документ з його пошуковими даними

А які пошукові дані? на обкладинці від архіву може бути що завгодно.

Я маю на увазі, що замість посилання на фонд-опис-справу-аркуш не зайвим буде перед цим ще і вказувати, що то за документ: наказ, вирізка з газети чи агітка.

KaiserAdler
Member
Member

Повідомлення KaiserAdler » 26 червня 2012 21:30

Получив обговорювану на початку теми книжку. Якість картинок ну взагалі ніяка - роблено наче на старовинному ксероксі. Зате, принаймні, книга велика. Майже 400 сторінок. Мені коштувала 70 грн. Тиражем в 1000 екз.

Рахую як текстовий додаток до Семотюка. Зміст цікавий.
Зображення Зображення
"За одну для всіх і вищу од всіх Законну, Маєстатичну і загальну Державну Українську Владу!"

Поперед.

Повернутись до Обговорення та рецензії

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість