Аналіз та класифікація шабель, знайдених під Берестечко

Модератор: Global Moderators

кювернат Ювяшжт
Member
Member

Re: Аналіз та класифікація шабель, знайдених під Берестечко

Повідомлення кювернат Ювяшжт » 30 серпня 2013 11:09

Lyma написав:Смію як кваліфікований фахівець,який займається вивченням Берестецької битви завважити, що висловлювання даного учня є не просто зухвалими, а достатньо примітивними та смішними, а про якісь етичні норми чи моральні межі взагалі не йдеться...

Після слова "битви" слід ставити кому, а перед комами - пробіли.

борменталь
Member
Member

Повідомлення борменталь » 30 серпня 2013 11:27

мені от навіть коми,пробіли не важливі і не хочу чіплятися до цього,бо тут всі і я також роблять орфографічні помилки (а хто з нас скаже,що не робить-ну то пропоную перевірити всі його пости :) з 2006 року) ..мені потрібні не емоції,а холодні ,добре вивірені удари.Тобто науковий двобій..Дискусія..А тут просто емоції.А де ,,удари,,? де аргументи,доводи ,,за,, чи ,,проти,,? В чому основна ,,пред,ява,, до П? В тому,що він малий? Але яке це має значення ? (та й не такий вже малий насправді,ну не 11 років)

Pogorzelska
Member
Member

Повідомлення Pogorzelska » 30 серпня 2013 20:13

Я теж дотримуюсь позиції Борменталя. Мені цікавіше отримати кваліфіковані зауваження фахівця теми Lyma, оскільки ні я, ні будь-хто в нашій сім"ї дипломованими істориками не є, тільки поціновувачi жанру. Та й немає тут полеміки "дурак- сам дурак" :Search: .
https://www.facebook.com/irena.pogorzelska?ref=tn_tnmn
"-Сова!Это ГЕНИАЛЬНО!!!Но как же мы станем ёжиками??? -Мыши,идите на фиг!!!Мое дело - КОНЦЕПЦИЯ!!!"

Поперед.

Повернутись до Обговорення та рецензії

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість