Сторінка 1 з 1

Росіяни знімуть фільм, що доводитиме, що Київська Русь–Роіся

ПовідомленняДодано: 25 червня 2014 18:35
Запорожець
http://www.telekritika.ua/kontekst/2014-06-23/95054

Росіяни знімуть за 36 млн. доларів фільм, який доводитиме, що Київська Русь – це Росія
23.06.2014 17:54Росіяни знімуть за 36 млн. доларів фільм, який доводитиме, що Київська Русь – це Росія
Російська компанія «Дирекція кіно» планує зняти історичний фільм «Вікінг», сюжет якого базуватиметься на «Повісті минулих літ», що, як відомо, була складена чернецем Києво-Печерського монастиря у Києві на межі XI-ХІІ століть. Про це повідомляє ИТАР-ТАС.

За словами продюсера Анатолія Максимова, дія фільму відбуватиметься в ранньому Середньовіччі.

«Такі фільми, як "Гра престолів", "Володар кілець", підтримують інтерес до цього часу у всьому світі. Наша стрічка дозволить пірнути в глибини власного минулого. Багатьом здається, що Росія починалася з імперії в XVIII столітті, а до цього були тільки билини. Ми хотіли зняти цікаву картину, живу, практично документальну, ми базуємося на "Повісті минулих літ"», - підкреслив пан Максимов.

Зі слів російського продюсера зрозуміло, що фільм матиме й ідеологічний підтекст: середньовічна Київська Русь - це Росія.

Загальна вартість проекту - близько 36 млн. доларів. Фільм «Вікінг» претендує на фінансову підтримку Федерального фонду соціальної та економічної підтримки вітчизняної кінематографії Росії. Стрічка створюється у співпраці з російським «Первым каналом»

Головні ролі у фільмі виконають російські актори Максим Суханов (на фото) і Данило Козловський.

Також продюсер додав, що робота над фільмом триватиме кілька років, вже завершено кастинг, вибрані місця зйомок, пошита більша частина костюмів.

Re: Росіяни знімуть фільм, що доводитиме, що Київська Русь–Р

ПовідомленняДодано: 25 червня 2014 23:20
Adam
На нараді в Інституті національної пам'яті запропонували серед іншого також відмовитися від «Київської Русі» на користь «Україна-Русь», а Росію виводити від Московського царства та Золотої Орди відповідно.

Re: Росіяни знімуть фільм, що доводитиме, що Київська Русь–Р

ПовідомленняДодано: 25 червня 2014 23:51
Запорожець
Теж вірно! :yes: