фільм \"Богдан-Зиновий Хмельницкий\"

Модератор: Global Moderators

Slavko_Trush
Member
Member

Re:

Повідомлення Slavko_Trush » 06 травня 2008 19:40

А ще гарненький фільм -\"Жорстокі світанки\",діяспорний,хто-на якого року...Гарненький -в сенсі, що це знімалося аж тоді.
\"Рабів до раю не пускають\"(Іван Сірко)

Otaman
Member
Member

Re: фільм \"Богдан-Зиновий Хмельницкий\"

Повідомлення Otaman » 19 травня 2008 16:58

vonlemberg написав:Чи хтось шось знає знає про цей фільм?

ось рецензія http://www.dt.ua/3000/3680/62939/

Ніколаускасс
Member
Member

Повідомлення Ніколаускасс » 16 червня 2008 15:57

vonlemberg написав:фото зі зйомок, може відео ролик, або де можна закачати?

скачав тут http://www.uaget.com/page/24586, ще не дивився. там ы Молитва за гетьмана Мазепу э, але її я ще не качав
„Усе те добре, що добре для блага сили і розвитку моєї нації, усе те зло, що цю силу і розвиток послаблює”.
Микола СЦІБОРСЬКИЙ
Ліберастія - збочення!

Гриціан
Member
Member

Повідомлення Гриціан » 16 червня 2008 17:12

Та це ж опус Мащенка, старого динозавра-парторга з УТВ. Ще той дятел. Він при потребі буде й шовком вишивати.
Я сам собі Петлюра!

CAM
Member
Member

Повідомлення CAM » 17 червня 2008 08:16

Фільм і фото тут
http://www.share.net.ua/forum/index.php ... topic=4215

Але щось, холєра не можу скачати.
„На диявола – хрест, на неприятеля – шабля”.

Грiм
Member
Member

Повідомлення Грiм » 17 червня 2008 10:23

щось відгуки навіть затятих оптимістів щодо українського кіна несвальні
Ми молодії, хлопці лісовії
Скрізь нам дорога відкрита.

yarko
Member
Member

Повідомлення yarko » 20 червня 2008 20:32

Мене цікавить чому не показують фільм \"Молитва про гетьмана І.Мазепу\" на центральних наших каналах? Знятого ще за Кучми. Як мені відомо, \"брати\" наші північні протестували проти його показу, бо їх там зобразили ворогами українського народу, а не визволителями, як вони привикли себе бачити.
Слава Україні!

СІРИЙ
Member
Member

Повідомлення СІРИЙ » 21 червня 2008 11:17

\"Брати\" наші північні захищають свій національно-шовіністичний простір.Права на показ \"Молитва про гетьмана І.Мазепу\" викуплена московськими структурами і показуватись у нас і у них мабудь ніколи не буде.Хіба, що Ільєнко покаже епізодами з своїми поясненнями у формі творчого вечору.Де ви грошовиті патріоти і коли зявитесь?
Сірий

yarko
Member
Member

Повідомлення yarko » 21 червня 2008 19:09

Жаль, що ми цей фільм ніколи не побачимо. Дійсно нам бракує грошовитих патріотів. Я надіюся, що вони таки з’являться. Мені б мільйони...
Слава Україні!

Bilyk
Member
Member

Повідомлення Bilyk » 21 червня 2008 21:28

Закачав з http://torrent.share.net.ua в DVD форматі і подивився. Погоджуюсь з кількома учасниками нашої розмови, що фільм м'яко кажучи, слабенький.

CAM
Member
Member

Повідомлення CAM » 30 червня 2008 07:07

Щойно подивився, і виникають в мене дві думки.
Перша. Знову хтось попутав кіно з театром.
Друга. Хтось має конкретне завдання-відбити у глядачів будь-яку охоту ходити на українські історичні фільми. Зі всіх останніх, тільки МАМАЙ заслуговує на якусь увагу. Молитва про Мазепу і Богдан-Зіновій цілком мене розчарували.
Ну що їм. в западло взяти якогось європейського режисера і нормальну кіно (не відео) апаратуру. Ну, і тексти акторів, здалося-б привести до реальності, а то вся польська шляхта балакає чудовою літературною українською мовою, зі східняцьким акцентом. Ні, взяти будь-якого вчителя історії з Львівщини- він вам так колоритно поляків озвучить, же бенджєчє, пановє захвицені.
Ну, суто реконструкторські ляпсуси нехай професійні історики обговорюють.
„На диявола – хрест, на неприятеля – шабля”.

Гриціан
Member
Member

Повідомлення Гриціан » 30 червня 2008 17:13

CAM написав:Перша. Знову хтось попутав кіно з театром.
Друга. Хтось має конкретне завдання-відбити у глядачів будь-яку охоту ходити на українські історичні фільми. Зі всіх останніх, тільки МАМАЙ заслуговує на якусь увагу. Молитва про Мазепу і Богдан-Зіновій цілком мене розчарували.

Дякую! Бо вже зуби болять від "чого в кіосках не продають гнилу вітчизняну махорку у обгортках від гаванської табаки, щоб ми палили, посміхались і робили вигляд же ліпше не буває". За невеликим вийнятком у вітчизняній кіно індустрії заправля та сама гвардія, що й у ВР -- бувші партійні функціонери, що чудово вміють крутитися у кулуарах, та плести організаційні інтриги, але режисери й професіонали з них, пробачте, г..няні! Більше того, коли десь поряд засвітиться щось незабаламучене, ці "Феліні мадам Щербицької" одразу переходять у наступ по всіх фронтах і душать немилосердно.
Якби та даунська "молитва" була нормальним фільмом, а не театрализованим пасквілем, що розраховував виключно на пропагандистський скандал, її б дивилися, скачували б і обговорювали б так само як принаймні "Нескореного". А так, це просто покинута деталька від пилососу для викачування бюджетних грошей :evil:
Я сам собі Петлюра!

Lyho
Member
Member

Re:

Повідомлення Lyho » 01 липня 2008 13:54

СІРИЙ написав:"Брати" наші північні захищають свій національно-шовіністичний простір.Права на показ "Молитва про гетьмана І.Мазепу" викуплена московськими структурами і показуватись у нас і у них мабудь ніколи не буде.Хіба, що Ільєнко покаже епізодами з своїми поясненнями у формі творчого вечору.Де ви грошовиті патріоти і коли зявитесь?

Не побачимо і слава Богу, бодай ще б хто з московських олігархів і "БХ" викупив, щоб ми його не побачили, ніколи! Я краще радянський БХ подивлюся! Там хоч батько Богдан на себе схожий, найкраще втілення образу на екрані.
Нужда закон міняє. (с) Іван Сірко

Step 82
Member
Member

Повідомлення Step 82 » 14 липня 2008 08:53

Погоджуюся. Буквально позавчора подивився БХ, у нас він продається на ліцензії, але російською мовою (враховуючи, що переклад на замовлення студії Довженка, то мабуть \"експортний варіант\"). Фільм, перепрошую, гівно. Я хоч не спеціаліст по козаччині, але дещо з університетського курсу памятою... Про \"Молитву\" - є вона у мене на ДВД, намагався дивитися і зрозумів, що російські чиновники вчинили гуманно по відношенню до глядачів, як російських, так і українських - це навіть маразмом важко назвати. Шкода, що на державні гроші знімають таку ...ню про таку непересічну постать. Як казали в одному з совітських фільмів: \"За державу обидно\".
Богові душа, життя - рідному краєві, а честь для себе.
Д. Донцов

dytyna
Member
Member

Повідомлення dytyna » 26 липня 2008 16:57

Я навіть знайшла в неті і подивилась... Цікаво було все-таки бачити, яку муру можна познімати. Один друг з львівського телебачення казав, що там найкращим вийшов цар московський :) Він там говорить одну адекватну фразу, правда, неадекватно-українською мовою.
А тому Авазопалу треба проклинатий той день і час, коли він згодився виставити і себе, і свого героя на посміховисько. В цілій Україні немає українця, який би спробував зіграти Хмельницького? (Ну, Ступка ж знайшовся) Що ж робити Мащенкові, я навіть і не скажу :twisted:

Поперед.Далі

Повернутись до Обговорення та рецензії

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість