фільм \"Богдан-Зиновий Хмельницкий\"

Модератор: Global Moderators

Lyho
Member
Member

Повідомлення Lyho » 27 липня 2008 00:08

Хмельницький це роль не для Ступки, \"не вірю\" як то кажуть :) . З Ступки непогано, як мене, здається вийшов би Мазепа.
Нужда закон міняє. (с) Іван Сірко

dytyna
Member
Member

Повідомлення dytyna » 27 липня 2008 20:21

Ну, не знаю... Я вірю, що в Україні повно козарлюг, які могли б з честю зіграти Хмельницького. Тільки не Авазопало!

Lyho
Member
Member

Повідомлення Lyho » 28 липня 2008 01:39

А я ось не вірю чомусь...
Нужда закон міняє. (с) Іван Сірко

Грiм
Member
Member

Повідомлення Грiм » 11 вересня 2008 09:17

так...подививсся і я цей так би мовити фільм....
в кращих українських традиціях...
але є і оптимісти
http://www.share.net.ua/forum/index.php ... entry39793

і цікаво де автор статті все те побачив??? де неперевершені костюми? де динамізм? де історія?

при перегляді мені дуже сподобався кадр, коли козак мчить на коні, кінь падає під ним, а козак падаючи і сам тримає шапку щоб недалеко відлетіла....
\"шапку продірявили...знуву дружина бурчати буде, вона й так каже, що я лиш для приплоду годен\"(Пропала Грамота)
Ми молодії, хлопці лісовії
Скрізь нам дорога відкрита.

PASSER
Member
Member

Повідомлення PASSER » 12 вересня 2008 10:30

\"шапку продірявили...знуву дружина бурчати буде, вона й так каже, що я лиш для приплоду годен\"(Пропала Грамота)

Тільки трохи колоритніше
\"Знову кляті басурмани з моєї шапки решето зробили. І знов моя баба буде мене шпетити... Каже, відьмака, що я ні до чого не гожусь, тільки для приплоду...\"

\"Пропала грамота\" - це не фільм, це ФІЛЬМ!!! :Mol:
\"А чого це він тут дибає, як муха по сметані?\"

\"-Горілки пити не будемо!
-Слухай, Василю, а може, трохи вип'ємо?
-Нема сили відмовитись! Трішечки, але відро!
-У два відра! І бочечку пива!!!

\"Якщо не віддасте мені мою козацьку шапку і грамоту, і душу побратима мого вірного, і душу Одарчину, і усіх людей, що тут мордуєте, то будь я католиком, якщо я не позвертаю ваші свинячі рила вам на потилицю!!!\"

Але це із фільму, до якого \"Богдан-Зиновію\" - як до неба рачки
Про Хмеля і Хмельниччину є ще одне радянське кіно - \"Триста лет тому\". Деякі моменти, як на мене, відверто недолугі - як козак під час бою вліз у жіночу спалью і ... от і не вгадали - перебрався на панянку, затулив пику віялом, а по тому заходився рубати телепкуватих шляхтичів, які ніби панянки ніколи не бачили і, нічого не запідозривши, пробігли поруч у пошуках того ж таки козака :?
Але, з іншого боку, у пана Єжі пан Заглоба перевдягається у лірника та затягує пісню так чисто, ніби все життя учив репертуар українських лірників, що телепкуваті повстанці сидять, роззявивши роти, і навіть не зважають, що лірник відгодований, як три добрих поросяти, ніби йому не хліб по селах подають, а самі лише пундики. :evil:
Є ще фільм про зародження козацтва - \"Дикое поле\". Як на мене - загалом не надто, батальні сцени не дуже. Є вдалий момент - як один запорожець (Лесь Сердюк) виїжджає на трьох татар і усіх рубає. Вдалий не тому, що наш козак-термінатор один на трьох, просто саме цей бій поставлено досить реалістично. Козак вдягає кольчугу (не будем дискутувати, як часто це траплялось-конкретно цей козак її десь доп'яв), першим ударом вибиває шаблю в одного супротивника, від двох інших ганяє навколо якихось кущів, вони товчуть його по ребрах, але він в кольчузі, а вони - ні, тому козацькі ребра витримують, а татарські врешті-решт ні. Єдине питання - чому вони його по голові не били - мабуть, хоч і татари, а все одно турки.
Далі цей же трюк повторює рязанський сотник, але тут я був Станіславським і кричав \"не вірю\". Я абсолютно не сумніваюсь, що рязанські вояки можуть повторювати подвиги запорожців, але ж не з однією сокирою проти трьох шабель (і без кольчуги). %)
Одним словом - доберусь додому, викладу посилання на фільми, дивіться самі.

Грiм
Member
Member

Повідомлення Грiм » 12 вересня 2008 10:37

PASSER написав:"Дикое поле"

бачив я. таке враження що якась курсова робота студента, на студентську ж стипендію

Грiм
Member
Member

Повідомлення Грiм » 12 вересня 2008 10:39

PASSER написав:"Пропала грамота" - це не фільм, це ФІЛЬМ!!!

ну так я б не казав, але люблю цей фільм. хоч він і добіса нудний і філософський, як і всі українські фільми.

PASSER
Member
Member

Повідомлення PASSER » 12 вересня 2008 10:51

Ну тоді я зануда і філософ, бо \"Пропалу грамоту\" вважаю саме ФІЛЬМОМ :D

Step 82
Member
Member

Повідомлення Step 82 » 12 вересня 2008 14:36

RASSER +1
Богові душа, життя - рідному краєві, а честь для себе.
Д. Донцов

Vold
Member
Member

Re:

Повідомлення Vold » 12 вересня 2008 15:15

Грiм написав:
PASSER написав:"Пропала грамота" - це не фільм, це ФІЛЬМ!!!

ну так я б не казав, але люблю цей фільм. хоч він і добіса нудний і філософський, як і всі українські фільми.

не бачили ви видно "Ломо - забутий друг"...)

Грiм
Member
Member

Повідомлення Грiм » 12 вересня 2008 15:21

не бачив

Vold
Member
Member

Повідомлення Vold » 12 вересня 2008 15:47

нам колись в суворовському показували...))
не знаю. може то був психологічний єксперимент, але вже на 15 хвилині ти хто мав міцні нерви - спали, хто послабше - істерично хіхікав, а найслабкіші волали\"випустіть нас!\"..)))
там півтори години сумуюча кавказська вівчарка виє на Місяць біля покинутої кошари по померлому господарю..))

Ярослав
Global Moderator
Global Moderator

Re:

Повідомлення Ярослав » 12 вересня 2008 18:58

yarko написав:Мене цікавить чому не показують фільм "Молитва про гетьмана І.Мазепу" на центральних наших каналах? Знятого ще за Кучми. Як мені відомо, "брати" наші північні протестували проти його показу, бо їх там зобразили ворогами українського народу, а не визволителями, як вони привикли себе бачити.

І краще щоб ніхто не бачив - фільм маячня - один з найгірших екземплярів УПК :evil:

CAM
Member
Member

Повідомлення CAM » 12 вересня 2008 20:10

Тут саме ця частина з фільму Дике поле. Там де козак бється

http://www.youtube.com/watch?v=-pw4LZNpVxk
„На диявола – хрест, на неприятеля – шабля”.

Chestnut
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Chestnut » 12 вересня 2008 20:11

PASSER написав:пан Заглоба перевдягається у лірника та затягує пісню так чисто, ніби все життя учив репертуар українських лірників, що телепкуваті повстанці сидять, роззявивши роти, і навіть не зважають, що лірник відгодований, як три добрих поросяти, ніби йому не хліб по селах подають, а самі лише пундики.

Так Заглоба ж десяток чи быльше років товкся по Україні, шансів почути репертуар вистачало. Ну й не забуваймо, що з повстанцями він після пари місяців подорожувань і поневірянь, так що вже не такий вже й вгодований
\"На гербі зображено ведмедя. В одній руці у ведмедя молоток, а в другій - балалайка. Це символізує працелюбність і незакомплексованість тварюки.\"

Поперед.Далі

Повернутись до Обговорення та рецензії

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість