фільм \"Владыка Андрей\"

Модератор: Global Moderators

dytyna
Member
Member

Re:

Повідомлення dytyna » 15 вересня 2008 20:19

CAM написав:А я бачив
Мамай-Саніна!

Що, краще? Даруйте. Там взагалі нічого не відбувається. Ну, скачуть 8 хв. на конях, ну і що? Дуже вже естетський.
А де інші твори Саніна?

Ярослав
Global Moderator
Global Moderator

Re:

Повідомлення Ярослав » 15 вересня 2008 20:46

Віктор написав:Фільм, звичайно не "шедевр" і навіть не "нове слово в українському кіно", але пристойна стрічка. Як і решта фільмів Янчука. Звичайно, на мій погляд. Бо як звісно - на колір і смак... Але з огладу на інші українські фільми (за винятком того ж таки Янчука) - дуже на пристойному рівні. Так, вони не претендують на "супер-пупер" (бл#дь, ненавиджу цю лексику). Але від таких фільмів і потрібно відштовхуватись. І з кожним разом робити все кращі. Бо кращих аніж фільми Янчука за останні 15 років в Україні я не бачив. Крапка. Спростуйте, ящо зможете.

:) ну я цей фільм рекомендував трохи раніше (я його бачивще при монтажі) та й маю деяке відношення до нього, та і до Мамая Саніних (на жаль і до багатьох інших стрічок яких рекомендувати не буду навіть під страхом страти)
фільм як з українських - на тверду 4 ... затянуті плани, любов до пейзажів та "психологічності" псують картину

ну а як для Адама - така рецензія на цей фільм %)
http://kino.oboz.ua/news/2008/09/10/4116.htm

Ярослав
Global Moderator
Global Moderator

Re:

Повідомлення Ярослав » 15 вересня 2008 20:52

dytyna написав:
CAM написав:А я бачив
Мамай-Саніна!

Що, краще? Даруйте. Там взагалі нічого не відбувається. Ну, скачуть 8 хв. на конях, ну і що? Дуже вже естетський.
А де інші твори Саніна?

ну це вже на любителя - фільм цікавий і незвичний
інші фільми - ну можу сказати так - Олесь в свій час казав що більше з Мінкультом зв'язуватися небуде - його кліпи та рекламні роліки ви бачите регулярно , фільми - ну дасть боже будуть (він зараз більше працює за кордоном)

Віктор
Member
Member

Повідомлення Віктор » 16 вересня 2008 05:11

Брат казав, що Янчуку звання Заслуженого дали... Не знаю, наскільки це правда, він так між іншим у телефонній розмові обмовився. :)

А ось! Знайшов:
http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/m ... =1014%2F98
Пам'ятай про Крути, атакуй першим!

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 16 вересня 2008 09:03

І шо цікаво! Стенлі Кубріку, фільми якого мені подобаються більше, а ні \"заслуженого\", а ні \"народного\" досі не дали! І не фінансують з державної кишені! Недооцінюють?
:oops:
Зображення

"Краще жити у цирку, ніж у концтаборі!"
"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!"

dytyna
Member
Member

Re:

Повідомлення dytyna » 16 вересня 2008 14:05

Ярослав написав:Олесь в свій час казав що більше з Мінкультом зв'язуватися небуде - його кліпи та рекламні роліки ви бачите регулярно , фільми - ну дасть боже будуть (він зараз більше працює за кордоном)

Ну от чого не бачу, того не бачу.
А фільми хай би робив: кожен нормальний чоловік на своїх помилках вчиться і робить краще.

Грiм
Member
Member

Повідомлення Грiм » 16 вересня 2008 14:20

Ярослав написав:затянуті плани, любов до пейзажів та "психологічності" псують картину

ось, ось... це мені не подобається у Янчукових фільмах
Ми молодії, хлопці лісовії
Скрізь нам дорога відкрита.

Віктор
Member
Member

Повідомлення Віктор » 16 вересня 2008 15:40

Ну то комусь подобається ананас, а комусь - свинячий хрящик. Не подобається Янчук чи Параджанов - дивіться низькопробні американські стрілялки, де щось гуркоче і грохоче кожні 2 секунди, або російські кримінальні серіяли, де \"сліпий вихоплює обріза в 2 секунди мочить 50 людей відмороженої братви\". І жодного цікавого ракурсу, не кажучі про шедевральні кадри. Що в нас за люди - завжди \"не те й не так\". Обвов'язково сонце Вам потрібно \"у веселу синю горошину\". Бо так ґламурно, мля... :( Ні б якійсь зауваження доречні виказали, та перемовили митцям, на майбутнє, так ні - пихи, як в панів, так наче 100 фільмів на рік знімаються, і оцей Янчук - найгіршій виявився...

Грiм
Member
Member

Повідомлення Грiм » 16 вересня 2008 15:55

Віктор
шановний, Ви не перегинайте палицю...
Вам уже вказали на недоліки.
розписати ще раз? взагалі Нескорений, Залізна сотня, Владика Андрей до якого з жанрів кіно віднести? це філософські фільми чи фільми для широкого загалу? якщо для широкого загалу, то добіса ці філософські заморочки.
треба гарні костюми, історичну відповідність.
що це за символи у нескореному, коли виходить Шухевич з потяга скидає німецький мундир(ти ба в лісі повно одягу, цей не знадобиться) і одягає повстанський. я зрозумів, що це щоб проілюструвати певну ситуацію, але навіщо цей символізм?

Ви подивіться \"Гарний, Поганий, Злий\" з Клінтом Іствудом сцену на кладовищі. ось де режисерська робота. там зо три хвилини 3 чоловіка стоять і готуються до дуелі, на екрані ніякого екшина, але як знято. ти весь у очікуванні, в напруженні. а в Сотні...показують бій і двічі один і той же епізод як з кущів викочують гармату. хіба так можна.

Грiм
Member
Member

Повідомлення Грiм » 16 вересня 2008 15:56

якраз на фоні всіх інших Янчук найкращий.
його фільми кращі, але нажаль, серед гіршого...

Михайло
Member
Member

Повідомлення Михайло » 16 вересня 2008 16:02

dytyna написав:Що, краще? Даруйте. Там взагалі нічого не відбувається.

Дійсно, там сюжет не пропреш, якщо не прочитати інтерв'ю Саніна.. Але це не основне, і цей фільм -- найкращий з усього, що знято за роки Незалежності.
Критичний розбір аргументів на користь нового датування Св. Софії: http://www.spadshina.org.ua/File/Sophia2.pdf

Грiм
Member
Member

Повідомлення Грiм » 16 вересня 2008 16:07

Михайло написав:там сюжет не пропреш, якщо не прочитати інтерв'ю Саніна

тобто мало подивитися фільм? треба ще перед переглядом почитати інтерв"ю? тоді це повний крах для режисера і сценариста, якщо він засобами кіно не зміг донести те, що хотів сказати

Віктор
Member
Member

Повідомлення Віктор » 16 вересня 2008 17:50

Ги... Та з піджаками - взагалі в багатьох фільмах накладки. Півсцени герой в одному кольорі, а тільки закурив цикарку - як піджак вже зовсім інший. В того ж Бондарчука у \"9 роті\" ляпів вистачає. Наприклад - який дємбєль з Єфрємова? Шо це за підбір акторів, коли 20-річний десантник має вигляд пропитого 50-річного \"прапора\" з огидною одутою пикою? Шо він там кричить? \"Хто з Красноярська?\" на відповідь звідки саме - щось про КрАЗ... Якщо він про Красноярський алюмінієвий, то в тім районі ніхто не живе - то взагалі промзона. Але місять язиками, знаючих людей потішають. Тим не менше \"9 рота\" - шедевр\", а українське - то погано. Позбавляйтесь, панове, комплексу меншовартості. Бо як не будете своє любити - ніхто наше не полюбить. Так і будуть фиркати... В усіх фільмах ляпи є. Не тре на негатив налаштовуватись, не тре топтати те, що хоч чогось варте, на тлі повного лайна. А як хто має наснагу зробити краще - нехай зробить.

Ярослав
Global Moderator
Global Moderator

Re:

Повідомлення Ярослав » 16 вересня 2008 18:00

Грiм написав:
Михайло написав:там сюжет не пропреш, якщо не прочитати інтерв'ю Саніна

тобто мало подивитися фільм? треба ще перед переглядом почитати інтерв"ю? тоді це повний крах для режисера і сценариста, якщо він засобами кіно не зміг донести те, що хотів сказати

гм може комусь і інтервью треба - фільм двомовний (українсько-татарський) без перекладу , візуальний ряд тему розкриває як і музичний ...

dytyna
Member
Member

Повідомлення dytyna » 16 вересня 2008 18:15

Добре вже. Кажіть, де того Андрея в неті брати.

А що стосується \"Мамая\", то і ідею, і художність догнала без інтерв’ю- яко колишня кримчанка і трохи історією спокушена філологиня :). Але другий раз дивиться не хочеться :(.

Поперед.Далі

Повернутись до Обговорення та рецензії

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість