фільм \"Владыка Андрей\"

Модератор: Global Moderators

Михайло
Member
Member

Повідомлення Михайло » 17 вересня 2008 17:24

Ярослав написав:я непогано знаю татарський епос цікавився в свій час

Ух ти!!! А де цю пісню дервіша про трьох доблесних мамлюків можна прочитати? Бо в неті я не знайшов, коли свого часу теж трохи намагався поцікавитись.
Критичний розбір аргументів на користь нового датування Св. Софії: http://www.spadshina.org.ua/File/Sophia2.pdf

CAM
Member
Member

Повідомлення CAM » 17 вересня 2008 18:46

Автори / Олесь Санін / Щоб показати якісний фільм в Україні, треба домовлятися з американцями

Молодий український кінорежисер Олесь Санін, постановник колоритного філь¬му «Мамай», що не залишився поза увагою поціновувачів українського кіномистецтва (залишивши і позитивні, і негативні відгуки), поділився з «Газетою» своїми думками про кіно, Львів, літературу та... Америку.
...........
...........
Українська кіноіндустрія зараз в окупації

– А хто є автором цих сценаріїв?

– Є в мене один соратник. Щоправда, нині він живе в Лос-Анджелесі. Я написав сценарій, а він його доповнює, вдосконалює.

– Як просувається робота над фільмом «Кобзарі», що є американсько-українським проектом?

– Я зараз працюю над ним і, за планом, через два з половиною мі­сяці уже розпочнуться зйомки.

– Якось ви казали, що розвиток української кіноіндустрії неможливий без американського впливу. Чому так?

– Від того, що я кажу, ситуація не змінюється, а розвиток кіноіндустрії не може бути без глядачів. Наші екрани зайняли інші держави, ми живемо в окупації, тому нам треба або відвойовувати свою територію, або інтегруватися з іншими. Мені цікава співпраця зі світовою кінематографією, центр якої в Голлівуді. Це суто технологічні причини, бо хочу знати, як робиться нове кіно, яким воно буде завтра. А з іншого боку, це абсолютно прагматична мета, адже, на жаль (мені це не подобається, і, думаю, не тільки мені), показати фільм у світі поза американською дистрибутивною мережею неможливо. Їм буквально належить світ, тому зараз ті свої проекти, які претендують на масового глядача, намагаюся робити з американцями, бо навіть обмежений їхній прокат – це в десятки разів більше, ніж, скажімо, весь європей­ський. І мені, щоб показати якісний фільм в Україні, треба домовлятися з американцями, бо вони є власниками всієї дистрибуційної мережі.

На жаль, художня якість фільму ще не гарантує комерційного успіху

..............................

Повний репортаж на www.artvertep.com
„На диявола – хрест, на неприятеля – шабля”.

Ярослав
Global Moderator
Global Moderator

Re:

Повідомлення Ярослав » 18 вересня 2008 17:33

dytyna написав:
Ярослав написав:Олесь в свій час казав що більше з Мінкультом зв'язуватися небуде - його кліпи та рекламні роліки ви бачите регулярно , фільми - ну дасть боже будуть (він зараз більше працює за кордоном)

Ну от чого не бачу, того не бачу.
А фільми хай би робив: кожен нормальний чоловік на своїх помилках вчиться і робить краще.

виробництво фільмів це гроші , гроші і ще раз грощі (с)

ну як хочете напишіть що чекаєте фільмів :P
http://www.sanin.com.ua/main.html

Запорожець
Member
Member

Повідомлення Запорожець » 12 лютого 2009 13:31

Ось тут вже можна купити фільм на фірморвому ДВД:
http://nashformat.ua/uakino/vladyka_andrei
І знову хмари потемніли,
Стріляв наш кулемет,
Комуна боса утікає,
УПА іде вперед!

Михайло
Member
Member

Повідомлення Михайло » 25 березня 2009 22:32

То все ж таки -- дивитись його чи ні? Вартий він того, щоб його купити?
Критичний розбір аргументів на користь нового датування Св. Софії: http://www.spadshina.org.ua/File/Sophia2.pdf

Віктор
Member
Member

Повідомлення Віктор » 26 березня 2009 08:14

Михайло написав:То все ж таки -- дивитись його чи ні? Вартий він того, щоб його купити?

Це дивлячись із чим порівнювати. На тлі світових блокбастерів - ну... зрозуміло. А як історична драма, що безпосередньо нас стосується, знята в Україні з огляду на сучасний стан кінематографії - дуже непогано.
Пам'ятай про Крути, атакуй першим!

Chill
Member
Member

Повідомлення Chill » 26 березня 2009 12:31

Я не зміг його подивитися, вимкнув на 4 хвилині. Мене фізично сіпає від \"радянської української\" школи кінематографа, уявляєте як мені дивитися було всі фільми про УПА? Вони теж \"радянські українські\", а я їх всі маю і всі передивився!!! Мій висновок - можна дивитися, якщо намішати Stroh та Abscent, прив'язати себе до радіатора, надягнути на макітру тюбєтєйку для захисту від космічного випромінювання і ся відрубити киянкою на півтори години.
Дядько Орест.

Стяг наш - Сонце красне й вічне небо ясне,
Меч наш - Предків Віра, з неї наша сила!

(с) Огнеколо "Летів сокіл"

Михайло
Member
Member

Повідомлення Михайло » 26 березня 2009 17:56

Chill написав:Мене фізично сіпає від "радянської української" школи кінематографа

-- ... і благаю Вас, не дивіться фільмів "радянської української" школи кінематографа.
-- Так іншої ж немає.
-- От ніяких і не дивіться! :D

Михайло
Member
Member

Повідомлення Михайло » 23 квітня 2009 11:53

Chill написав:Я не зміг його подивитися, вимкнув на 4 хвилині. Мене фізично сіпає від "радянської української" школи кінематографа, уявляєте як мені дивитися було всі фільми про УПА?

Подивився, і згоден з Чілом. Правда, як на мене, фільми Янчука про УПА були все ж пристойнішими... Якщо гра акторів в Нескореному, Атентаті, Сотні особливо мене не напружувала (правда, естетичний смак у мене не особливо загострений:)), то у "Владжиці Андрею" вона не сподобалась навіть мені...

wispad

Повідомлення wispad » 02 травня 2009 11:29

А что за фильм то? Я что то в первый раз про такой слышу... О чем сам сюжет? Кто играет? Киньте ссылку, глянуть и почитать рецензию - спасибо!

Віктор
Member
Member

Повідомлення Віктор » 02 травня 2009 15:38

wispad краще гілку почитай уважно. Фільм має цінність як українській, тобто такий, що зроблено в Україні. Для мене особисто додається фактор особистого знайомства з деякими особистостями знімальної групи. І все. З точки зору кінематографічного мистецтва фільм слабкий. Як і все що останнім часом робилось в Україні. Це такі собі замальовки з життя митрополита Шептицького. Якщо Ви фанат неігрового кіно, а саме ракурсів, кадрів і духовності - можете подивитись, а як ні - то краще не псуйте собі настрій і не гайте час.
Пам'ятай про Крути, атакуй першим!

кювернат Ювяшжт
Member
Member

Re:

Повідомлення кювернат Ювяшжт » 02 травня 2009 16:26

Віктор, по-моєму, wispad не читати сюди прийшов, а рекламувати сталеві двері!

Поперед.

Повернутись до Обговорення та рецензії

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість