Україна. Становлення нації.

Модератор: Global Moderators

Сотник
Member
Member

Повідомлення Сотник » 29 грудня 2008 23:09

Тільки-що надибав усі серії за адресою:
http://powertracker.org/torrent/forum/v ... .php?f=184
До речі, на цьому ресурсі з 29 грудня по 7 січня трафік скачаного на рейтинг не впливає. Детальніше за темою:
http://powertracker.org/torrent/forum/v ... hp?t=48332

Chill
Member
Member

Повідомлення Chill » 30 грудня 2008 12:36

Щось там тіко три серії, а має бути 4.
А ось вже й DVD продається - http://www.yevshan.com/main.asp?pid=22203
Дядько Орест.

Стяг наш - Сонце красне й вічне небо ясне,
Меч наш - Предків Віра, з неї наша сила!

(с) Огнеколо "Летів сокіл"

Bursak
Member
Member

Повідомлення Bursak » 30 грудня 2008 13:24

Перший фільм просто у іншому розділі:
http://powertracker.org/torrent/forum/viewtopic.php?t=48376

Chill
Member
Member

Повідомлення Chill » 06 січня 2009 18:18

Подивився я той хвільм і мушу сказати, що розчарований. Фігня. Не в тому сенсі, що там якийсь агітпроп чи повна попсня, але дуже не серйозно все зроблено, деякі важливі моменти змальовані так поверхнево, що не зрозуміло чому вони відбулися саме так, а не інакше. Коротше так собі для тих, хто не цікавиться історією і дуже поганий рівень, для тих, хто цікавиться. А от формат 4 серії - можна було б використати щоб зробити нормальний популярний фільм по історії України.
Дядько Орест.

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 06 січня 2009 20:46

Chill
Згоден. Для мене - банальний лікнеп. Добре для людини, що зацікавлена питанням \"Що то є, якась Україна, через яку до нас іде газ?\" А от для того, хто впевнений, що його газ на Україні зникає - \"дєтскій лєпєт на лужайке\".

Але знімаю капелюха перед Єжі Гофманом - найталановитим українським кінематографістом.
Зображення

"Краще жити у цирку, ніж у концтаборі!"
"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!"

Rotger
Member
Member

Повідомлення Rotger » 08 січня 2009 02:03

Як на мене фільм - успішний. Мало хто привертає увагу на життя України в княжий період і в часи козаччини (саме в документалістиці) в основному обмежуючись початком ХХ ст. і голодоморами. Пересічні мають знати, що їхня Вітчизхна страждала не лише в 1932-33 роках, і що український талан це не лише Шевченко. Крім того, це гарний піар проти присвоєння Кацапстаном історичного минулого Русі.
Станем браття в бій кривавий від Сяну до Дону, в ріднім краю панувати не дамо нікому...

Chill
Member
Member

Re:

Повідомлення Chill » 08 січня 2009 11:06

Rotger написав:Крім того, це гарний піар проти присвоєння Кацапстаном історичного минулого Русі.

Друже, чи подобається тобі, коли нас на північних формах називають Хохляндією? Це я до того, що така риторика пасує до сврок на політичних форумах, а не до обговорення документального фільму на воєнно-історичному.

З.І. Ще про фільм згадав - класична польска "поміркована" позиція стосовно україно-польского конфлікту на Волині і Галичині. Себто в усьому винні поліціянти, які набили руку у різанині нацменшин, потім перейшли до УПА, і командування вирішило скористатися цим для вирішення польского питання. Звичайно, що немає ніякого значення із яким завданням хлоці пішли до поліції, за яким завданням всі разом із зброєю втікли до лісу, немає значення, що ніхто не довів участі одних і тих самих людей в поліцейських акціях із знищення населення і пізніших акціях проти поляків, немає значення відсутність вказівок керівництва УПА про таких коварний план і т.д. Ще пару ляпів було стосовно тих періодів, на яких я хоч трохи знаюся. Що там він помилився в козаччині чи княжій Русі - я навіть не уявляю, не моя тема (соромно, соромно мені).
Дядько Орест.

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Re:

Повідомлення Adam » 08 січня 2009 11:19

Rotger написав:Крім того, це гарний піар проти присвоєння Кацапстаном історичного минулого Русі.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ!!!За порушення п. 2.2.2 Правил Форуму - наступного разу отримаєте "рід-онлі" з вилученням повідомлення!
Зображення

Rotger
Member
Member

Повідомлення Rotger » 08 січня 2009 17:48

Так, визнаю свою провину і сердечно вибачаюся перед шановним панством і далекою братією зі Сходу, за необачне висловлювання з мого боку.
Ще хотів би додати стосовно фільму, що ( за відсутності серйозного підгрунтя у науковій документалістиці) перше творяться фільми популярно-пізнавального характеру, що зрештою у своїй сукупності витворюються у серйозні стрічки з науковою генезою (власне моя думка). Кепсько що наша держага, чи хоча б національно свідома еліта ( котра має кошти) не надто переймається через подібні фільми донесенням до громадян національно-історичного міфу.
Станем браття в бій кривавий від Сяну до Дону, в ріднім краю панувати не дамо нікому...

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 08 січня 2009 18:23

Rotger
Я б не хотів, щоб держава за мій кошт фінансувала (а меценатам просто не раджу витрачати свої кошти!) вітчизняних \"митців\" - вийде \"українське поетичне кіно\". Нехай талант проявить себе на комерційних проектах.

Для мене взірцем малобюджетного кіно залишаються \"Пригоди Санта Клаусів\": http://forum.milua.org/viewtopic.php?t=4258
Зображення

Rotger
Member
Member

Повідомлення Rotger » 08 січня 2009 20:26

Пане Adam, а хіба комерційні проекти не є як Ви кажете банальним \"лікнепом\"? Мені цікавіше дивитися українське \"поетичне кіно\" зняте інозецями, а ніж голівудські історичні блокбакстери зняті вітчизняними митцями.

Ніколаускасс
Member
Member

Повідомлення Ніколаускасс » 08 січня 2009 21:10

Rotger написав:Мені цікавіше дивитися українське "поетичне кіно" зняте інозецями, а ніж голівудські історичні блокбакстери зняті вітчизняними митцями.

На жаль, я бачив перше але не чув про друге.
„Усе те добре, що добре для блага сили і розвитку моєї нації, усе те зло, що цю силу і розвиток послаблює”.
Микола СЦІБОРСЬКИЙ
Ліберастія - збочення!

kadylo
Member
Member

Повідомлення kadylo » 19 січня 2009 23:28

Пропоную вам залізти по цій ссилці: http://www.hurtom.com/torrents/forum/vi ... php?t=2884 і робити свої висновки вже подивившись цей фільм!
Україні-ідеальне військо! Україна йде до НАТО!

CAM
Member
Member

Повідомлення CAM » 21 січня 2009 01:14

Дивився, може служити чудовим наочним матеріалом на уроках історії у школах.
Особливо корисна візуалізація періоду між першою і другою світовими війнами.
Про УПА і поляків, звичайно треба буде чуть підчистити 8-)
„На диявола – хрест, на неприятеля – шабля”.

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 21 січня 2009 10:29

kadylo
А чому Ви вирішили, що, наприклад, я не дивився фільму? :shock: \"Ворогів нації\" шукаємо?
Зображення

Поперед.Далі

Повернутись до Обговорення та рецензії

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість