Камянець Подільський історичний музей (невелике опитування)

Модератор: Global Moderators

haiduk
Member
Member

Камянець Подільський історичний музей (невелике опитування)

Повідомлення haiduk » 05 листопада 2008 15:55

Так сталось, що опинився в вирі дискусії про ефективність роботи нашого камянецького музею. Дуже цікаво взнати думку шановного панства (ну звісно хто був в Кам'янці) про наш музей. Наскільки він цікавий, корисний, сучасний. Аналогії з російськими - польськими музеями. Якісь та асортимент послуг, що пропонуються музеєм. Дуже буду вдячний за розгорнуту відповідь. (актуально на протязі тижня).
Зображення

budiak
Member
Member

Повідомлення budiak » 05 листопада 2008 16:15

Про який саме музей мова? На скількі знаю у Камянці їх кілька. Чи може йдеться про архітектурно історичний заповідник загалом?
Бий червоних поки не побіліють! Бий білих поки не пoчервоніють! Нестор Махно.

haiduk
Member
Member

Повідомлення haiduk » 05 листопада 2008 16:23

Кам'янець подільський історичний музей - має 5 відділів археології, художній, магдебурського права, нумізматичний. і ряд обєктів - фортеця ратуша, костел, вірменьський будинок та картинна галерея. Це все один музей.
Зображення

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 05 листопада 2008 16:43

Не був у жодному, але від тих осіб, які відвідали музей у фортеці чув лише негативні відгуки.
Зображення

"Краще жити у цирку, ніж у концтаборі!"
"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!"

Михайло
Member
Member

Повідомлення Михайло » 05 листопада 2008 17:27

Був там у 2003 році. Щодо фортеці, наскільки пам'ятаю -- там не надто багата експозиція (хоч може пам'ять підводить) і що кинулось в очі -- надто відверто видно новороб на відреставрованій башті (повна дисгармонія зі старими стінами). За стан просто міських мурів (не фортечних) не буду й казати, хоч це може і не в тему. В ратуші -- катівня прикольна, сподобалась. Решту просто не пам'ятаю.
Але ще раз -- це був 2003 рік. Пам'ять може підводити...
Критичний розбір аргументів на користь нового датування Св. Софії: http://www.spadshina.org.ua/File/Sophia2.pdf

Jburlay
Member
Member

Повідомлення Jburlay » 07 листопада 2008 19:29

Кам’янець-Полільський музей, особисто в мене викликає відчуття які можно охарактеризувати двома словами \" унылая нудота\".
Вибачте , але слів добирати не буду, тому що досить часто бачу робітників музею які із жалюгідним виглядом хапють за руки туристів із словамир \"я проведу дешевше\", і як туристи погоджуються пчинають нудно , без виразу барабанити текст вивчений раз і назавжди.
Не додають бажання бувати в там обличчя робітників музею , на яких написано \"..я, приперся. Шо хош?\". Сонні обличчя бабушок і тітоньок які на території фортеці пересуваються з сонним виразом обличчя скаржачись одна одній на маленьку зарплатню, і п’яного електрика/завхоза/підмітальника котрий \"знаєш шо вчора виробив?\"
Про те шо дивитися в музеї нема чого, все вже бачене не одтн раз, я казати не буду, скажу тільки що кожна зміна експозицій, додає годості директору музею і погіршує і так \"унылую\" ситуацію( тобто якшо три роки тому можна було побачити хоть щось то тепер і того нема) . Ніколи не забуду капсюльні пістолі з підписом \"Козацька зброя XVII ст.\"
Про кваліфікацію музейних працівників не буду, просто тому що складається враження що кадри підбираються виходячи з того що : \"Нам умные не надобны - нам надобны верные\"
Про те що в Кам’янецькій фортеці називаєтья (якщо не помиляюсь) \"Пілорама штурма турками фортеці\" скажу тільки , що вона в мене викликає почуття відрази.
Коротше кажучи - я вважаю , що Кам¦янець Подільський музей є музеєм тільки тому сенсі, що там зберігаються реліктові форми музейних процівників минувщини, причому дуже середьої, кажучи м’яко якості. Тому що персоналом 99% цих людей назвати не повертається язик.
"Существование пива - еще одно доказательство того, что Бог нас любит и хочет чтобы мы были счастливы" (с)...

Im...
Member
Member

Re: Камянець Подільський історичний музей (невелике опитуван

Повідомлення Im... » 24 лютого 2011 22:44

Музей давно треба реформувати )))) Олександр! І Ви це знаєте краще за інших )))
Найкраще місто на землі ))) -http://kamenec.com.ua

галичанин-скоморох
Member
Member

Повідомлення галичанин-скоморох » 25 лютого 2011 01:03

haiduk » 05 листопада 2008 15:55
Надіюся, це Вас не стосується особисто, а тих, хто це сотворив.
Я бував у цьому музеї в 60 роки кільканадцять раз.
Мене витрясали з польського панциря, відбирали пістолі, витягували з темних куточків експозиції батько-історик і екскурсовод. За водопідйомне колесо, фортечний мур і башту Кармелюка я одержував позавуш з різних сторін.
У 199якомусь році я повіз у фортецю своїх синів- я багато їм розказував, показував свої фото 67-8-9 років.
Оце був шок! Я не знайшов НІЧОГО!
Купа лайна на місці, де мав сидіти Кармелюк.
Експозиції, достойні куточка бойової і трудової слави хутірської школи у двох залах.
Мені пора везти у фортецю внуків.
Там вже є що показати?
Хоч половина того, що було в радянські часи відновилося?

grinder
Member
Member

Повідомлення grinder » 25 лютого 2011 19:33

Антін, "унилая нудота"-нормальне визначення, додам, що місцями пробиває на ржаку від совковості.

Pogorzelska
Member
Member

Повідомлення Pogorzelska » 12 березня 2011 01:05

Была там несколько лет назад. "Унылая нудота" - 100%. Учитывая что ехали в Каменец из Польши, разница была оглушительной. Зрелище прискорбное..
https://www.facebook.com/irena.pogorzelska?ref=tn_tnmn
"-Сова!Это ГЕНИАЛЬНО!!!Но как же мы станем ёжиками??? -Мыши,идите на фиг!!!Мое дело - КОНЦЕПЦИЯ!!!"

Повернутись до Обговорення та рецензії

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість