\"Залюднений острів\" Ф. Бондарчук

Модератор: Global Moderators

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 14 січня 2009 17:34

Посмотрел. Нормальный антитоталитарный фильм с элементами критики строя в собственной стране: чего только стоит чтение докладных записок Гаала с нарисованными бело-желто-черными полосками (цвета монархического флага Российской Империи).

И Бондарчук хорошо играет. И Гоше Куценко длинные волосы идут. Нормальный такой фильмец, в общем. Не \"Молитва за гетмана Мазепу\" или \"Цывильный серюльник\".
Зображення

"Краще жити у цирку, ніж у концтаборі!"
"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!"

Віктор
Member
Member

Повідомлення Віктор » 14 січня 2009 19:18

Adam написав:Нормальный антитоталитарный фильм с элементами критики строя в собственной стране

В сравнении с книгой - крайне разочаровал. Книга для своего времени была актуальна. А сейчас, для этого времени и ситуации, пожалуй, иные фильмы снимать нужно. И не так.

Adam написав:И Бондарчук хорошо играет.

Когда о человека говорят: "зато он хороший человек" - это значит о нём нечего больше сказать. Пустое место.

Adam написав:И Гоше Куценко длинные волосы идут.

А что насчёт пуговиц? Идут?

Adam написав:Нормальный такой фильмец, в общем.

Когда весь мир перешёл на транзисторы в СССР радостно прыгали от счастья: наконец, наши лампы накаливания стали лучшими в мире! Бондарчук в 21 веке сделал попытку переплюнуть Голливуд-80х. И неудачно.

Adam написав:Не "Молитва за гетмана Мазепу" или "Цывильный серюльник".

Да не об этом сейчас речь.
Пам'ятай про Крути, атакуй першим!

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 14 січня 2009 20:44

Віктор
М-да? А о чем тогда речь? В непонятной мне ненависти к Бондарчуку-младшему?

А вот мне, лоху местному, и \"9 рота\" понравилась (даже несмотря на отдельный огрехи, как пулемет с кривым стволом), и как он в фильме \"Хохла\" сыграл, вот и это этого фильма меня совсем блевать не тянуло... Хотя я вообще редко кино смотрю и к фантастике холоден.

И кроме того, попрошу Вас в будущем не передергивать - я написал \"Бондарчук хорошо играет\", а это о-о-о-очень сильно отличается от \"зато он хороший человек\"!
:twisted:
Зображення

Lyho
Member
Member

Повідомлення Lyho » 15 січня 2009 01:45

Віктор - всі люди різні. Не подобається - добре всі мають право на свою думку.
Нужда закон міняє. (с) Іван Сірко

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 15 січня 2009 10:06

Lyho, так, старий! Більш всього обурила тональність заяв, що нагадала цькування саме з \"Остріва\": \"Выродки!.. Выродки!..\"

Будь ласка, конкретні претезії до кіно!

Не відповідає оригіналу Стругацьких? У братів вийшло карщє? Можливо - я не шановульник цієї радянської фантастики з комуністичним \"брєдом\". Наскільки пам'ятаю, єдине, що сподобалося - це переклад \"День триффідів\".

Є прямі цитування \"Матриці\", \"5 елементу\", інших західних фантастичних стрічок? Дійсно, є. Але особисто я й не очікував на \"Откровєніє від Теодора Бондарчука\". Це добротно зроблене кіно, в найкращих сучасних голлівудських традиціях.

У фільмі нема \"ключової фрази\", яка розкриває весь зміст й оправдовує двогодинне дійство? Ну, на відміну від того ж \"матрчного імперативу\", в \"Остріві\" наприкінці фільму я це почув: \"А чому керівники повстання не кажуть рядовим членам опору, що в дійсності уявляють з себе башти?\" Після цього фільм можна лише було б завершити.

Погані актори? Сам Бондарчук погано грає? Відверто: не помітив!
Зображення

Віктор
Member
Member

Повідомлення Віктор » 15 січня 2009 20:08

Adam написав:А о чем тогда речь? В непонятной мне ненависти к Бондарчуку-младшему?

Е-е-е, шановний, це ви згущаєте фарби. :) "Ненависть" - надто сильне почуття. Воно руйнує, воно зжирає, воно не дає змогу "творити". І якщо вам щось не зрозуміло - спитайте, я відповім. :)

Adam написав:А вот мне, лоху местному, и "9 рота" понравилась (даже несмотря на отдельный огрехи, как пулемет с кривым стволом), и как он в фильме "Хохла" сыграл, вот и это этого фильма меня совсем блевать не тянуло...

Мені також. І навіть дуже сподобалось. Більш того - ті невелики помилки, про які я писав колись на форумі його не псують. Саме тому не в останню чергу мене обурив рівень цього кіна. На тлі того! Не межна за таких здібностей і можливостей робити "третій сорт".

Adam написав:Хотя я вообще редко кино смотрю и к фантастике холоден.

Аналогічно. Перехворів у дитинстві.

Adam написав:И кроме того, попрошу Вас в будущем не передергивать - я написал "Бондарчук хорошо играет", а это о-о-о-очень сильно отличается от "зато он хороший человек"!

Це алегорія. І порівняння. Я ж не цитував Ваші слова. Хоча якщо Вас це зачепило - можу вибачитись. Вибачте! Але погодьтесь, між виразами: "Бондарчук хорошо зіграв" і наприклад таким "Бондарчук перевершив людські можливості" - теж ду-у-у-уже велика різниця. Майже прірва.

Lyho написав:Віктор - всі люди різні. Не подобається - добре всі мають право на свою думку.

Так. Я це знаю. "На смак і колір - товаришів нема".

Adam написав:Будь ласка, конкретні претезії до кіно!

Я їх вже виказав: "це не кіно". Пафос, від якого соромно і який угорці "протягли" в сатирічному мультику "Ловушка для кошек" ще наприкінці 80-х, набір епізодів з карколомними драками (які в книзі лише штрихи, а тут - кульмінаційні моменти, що геть спотворюють ідею фільму), спецефекти, розраховані на дурнувату аудіторію, що мліє від трах-бах, це що завгодно, але не кіно. Це не мистецтво, принаймені не високе мистецтво - це 100% комерція. Не треба цей фільм порівнювати з гіршими українськими фільмами - не треба знижати планку рівня режисера, тре його зверяти з кращими світовими роботами. Або треба визнати, що планка Бондарчука - пішла геть униз.

Adam написав:Можливо - я не шановульник цієї радянської фантастики з комуністичним "брєдом".

Стругацьких перечитав усіх. По двічі-тричі перечитував. У різні періоди життя. В Стругацьких комуністичного брєда було куди менше за їх колег по цеху. А от екранізувати їх - не можуть. Не вдається. В мене є підозра - бо не розуміють. Акценти роблять не там. Не можуть абстрагуватись. Не розуміють, що Стругацькі насамперед - дуже талановиті прозаїки і філософи. А фантастичний антураж - то другорядне.

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Re:

Повідомлення Adam » 15 січня 2009 22:35

Віктор написав:
Adam написав:А вот мне, лоху местному, и "9 рота" понравилась (даже несмотря на отдельный огрехи, как пулемет с кривым стволом), и как он в фильме "Хохла" сыграл, вот и это этого фильма меня совсем блевать не тянуло...

Мені також. І навіть дуже сподобалось. Більш того - ті невелики помилки, про які я писав колись на форумі його не псують. Саме тому не в останню чергу мене обурив рівень цього кіна. На тлі того! Не межна за таких здібностей і можливостей робити "третій сорт".
Хм... Про це я не замислювався... :unknown:
Зображення

Мандрівник
Member
Member

Повідомлення Мандрівник » 18 січня 2009 19:34

Тут колега Misьko вже писав про їхніх славних комуністів. Тіки коротко.
А ось ї заява:
\"ОБИТАЕМЫЙ ОСТРОВ\" - КЛЕВЕТА НА КОСМИЧЕСКИХ ИНТЕРНАЦИОНАЛИСТОВ И ПОДПОЛЬЩИКОВ
Заявление Бюро ЦК Межрегиональной организации «Коммунисты Петербурга и Ленобласти»
Подобная трактовка – удар в спину коммунистическому будущему человечества, оскорбление со стороны Бондарчука всех тех, кто непременно отправится в эпоху победившего коммунизма освобождать далекие миры. Изменяя со случайной инопланетянкой девушке Ли из социалистического Китая, Максим в фильме Бондарчука вбивает клин в дружеские отношения между РФ и КНР.
...
Пока же мы призываем взрослых не выдавать подросткам денег на просмотр сырого и вредного фильма, искажающего борьбу интернационалистов будущего.
Якщо ти готовий допомагати лише ангелам, то ти не допоможеш ніколи нікому.
...держава – це кров і залізо
Свобода – це вістря мечів!

korner45
Member
Member

Повідомлення korner45 » 18 січня 2009 21:28

Це чи маячня, чи стьоб :lol:

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 18 січня 2009 22:32

korner45
Це відомий російський стьоб.
Зображення

Ярослав
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Ярослав » 18 січня 2009 23:34

подивився повністью... ефекти та деякі речі бачив ще півроку тому... довго думав... До гри акторів - претензій немає - все нормально (до речі не являюся фанатом Стругацьких - воні самі небули фанатами своїх текстів - читайте інтервью з ними ) , спецефекти та монтаж - на жаль родинна травма пострадянського кінематографа, більше того українського кінематографа - фільм по великому рахунку саме місцевий (від генерального прод'юсера починаючи )... на жаль треба відправляти вчитися до китайців (що добре знімають та багато що роблять в тих самих місцях)... Загалом подивитися треба - непоганий фільм...

Ярослав
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Ярослав » 18 січня 2009 23:54

Віктор
набір епізодів з карколомними драками (які в книзі лише штрихи, а тут - кульмінаційні моменти, що геть спотворюють ідею фільму)

вони вибивають з ритму фільма - вони зайві - величезна помилка режисерського монтажу та ідеї :evil: нема гіршого ніж зробити меншовартісний мікс американської Матриці та китайської Домівки летаючих кинжалів ...

Duben
Member
Member

Повідомлення Duben » 19 січня 2009 18:51

Нарешті знайшов час переглянути...
Як на мене, гидота... Зберігши в основному текст Стругацьких, умудрились спотворити сюжет. Корабель при некерованій посадці не перегрівся, а герой навіть не спітнів... Після чого корабель вибухнув за кільканадцять метрів від героя не сильніше ніж каністра з бензином. Така неувага до достовірності - то вже неповага до глядача. Та й з героя познущались - замість безневинно збитого ракетою хлопця - роззява, що втрапив у аварію, забалакавшись по \"телефону\"... Навіть зачіска легіонерів сперта у скінів...
А з вуличних злочинців, перетворених Бондарчуком у ніндзя, реготав до сліз...
Мораль, звісно гарна, але це мораль Стругацьких, нічого нового тут немає...
А от паралелі с сучасністю в деталях мені сподобались. сама екранізація як на мене теж актуальна. Особливо в світлі таких новин:
http://www.hizone.info/index.html?di=200807072

Чекаю продовження...
Яке їхало, таке й здибало...

Віктор
Member
Member

Повідомлення Віктор » 19 січня 2009 19:30

Ярослав написав:до речі не являюся фанатом Стругацьких - воні самі небули фанатами своїх текстів - читайте інтервью з ними

Читаю щомісячні інтерв'ю з одним з братів. То не більше ніж скромність, диктована правилами гарного тону. Достатньо того, що їхніми фанатами були десятки мільйонів людей по всьому світу. :)

Ярослав написав:вони вибивають з ритму фільма - вони зайві - величезна помилка режисерського монтажу та ідеї нема гіршого ніж зробити меншовартісний мікс американської Матриці та китайської Домівки летаючих кинжалів

От і я про те. Намагання переплюнути забуті голівудські стрічкі, що віддає дитинством. Не очікував такого від Бондарчука.

Duben написав:Після чого корабель вибухнув за кільканадцять метрів від героя не сильніше ніж каністра з бензином.

Так. Спотворення почалось вже з перших хвилин. За Стругацькими люди майбутнього - це насамперед "Людина Вихована". А тут за кермом - якійсь "мажор а-ля 2000-ні роки". Ну і нев'язка вибухом - корабель переніс аварію, але конструкторського запасу міцності вистачило на посадку і навіть хлопець вцілів - аж тут - "бабах як у радянськіх хвільмах "Жигулі", що гепнулось з обриву". Нелогічно і примітивно. До речі за першоджерелом все якраз гаразд: корабель було підірвано отими самими смертниками із розмінування, як "установку невідомого призначення", а в Бондарчука вони якогось біса з'вились аж у другій половині стрічки... :(

AppS
Member
Member

Повідомлення AppS » 10 березня 2009 20:51

http://www.kino-govno.com/comments/21187
премьера трейлера второго \"Обитаемого острова\"
ТЕРЕН - гіллястий кущ (1—4 м заввишки) або невелике деревце з широкояйцеподібною кроною, темно-сірою корою і численними колючками. Росте на узліссях, по чагарниках, балках, долинах річок. Морозостійка, світлолюбна рослина.

Поперед.Далі

Повернутись до Обговорення та рецензії

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість