Хто вже подивився фільм \"Операція Валькірія\"?

Модератор: Global Moderators

Erelion
Member
Member

Повідомлення Erelion » 12 лютого 2009 17:41

Мені, особисто, дуже сподобалась українська озвучка Фромма

А озвучка Гітлера мені чомусь нагадала вимову Чорновецького :D %)

так отож
Member
Member

Повідомлення так отож » 12 лютого 2009 19:50

Мене власне розчарувало оте \"ми не варвари\" бо воно психологично не відповідає переконням націоналіста який радше воліє завжди залишатися правим і використовувати для цього всі підстави разом із варварством. І звісно його недостатньо аби поянити що коїться.

Але після зауваження пана Юрія я передумав. Разом і з зауваженням пана Адама суто військова мотивація і відповідний до неї суто військовий задум стають очевидні. І це говорить на користь режисера, який залишив глядачам моживість трохи почухати потилицю і самим відшукати відповідь. Тільки так можна було зробити детектив із сюжету, який відомий наперед. І ще раз за те, що фільм так би мовити суто військовий, він демонструє військову психологію, військову логіку і навіть військову естетику. Саме це було задумом і саме це трохи не зрозуміло пересічному глядачеві.

Lavr
Member
Member

Повідомлення Lavr » 15 лютого 2009 00:34

Гарний фільм! Якби не знати чим все насправді закінчится, то напруженість під час перегляду зросла б ще вбагато разів. В неті так і не знайшов однозначної відповіді на таке питання - Гітлер був вегітаріанцем, чи тільки обмежував вживання м'яса в їжї, може підкажете як було насправді?
Für Gott, Kaiser und Vaterland!

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 15 лютого 2009 11:13

Он был вегетарианцем. \"Ні! М'яса не їси я принципово!\" (с)
Зображення

"Краще жити у цирку, ніж у концтаборі!"
"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!"

Lavr
Member
Member

Повідомлення Lavr » 15 лютого 2009 20:47

Зрозуміло, дякую)
Für Gott, Kaiser und Vaterland!

Batjar
Member
Member

Повідомлення Batjar » 16 лютого 2009 16:57

Справді цікаво було порівняти фільм з версією Озерова.

1. З точки зору фактології принципових розбіжностей нема. В Озерова це лише епізод. Звісно, за драматизмом не порівняти з \"Операцією\", але теж достатньо цікаво.

2. В \"Освобождении\" Штауфенберг несе відвертий \"брєд\" про те, що \"не уявляє собі Німеччину без соціалістів і комуністів\", однак це не заважає сприйняттю епізода загалом.

3. В \"Операції\" зроблено суттєвий наголос на важливості опанування Берліна, і в столичному аеропорту Том Круз виглядає сильно розчарованим, що його ніхто не зустрів. \"Наш офіцер\" зразка 1944 р. відразу мусів би застрелитися, зрозумівши, що це - провал. В Озерова ж Штауфенберг їде з аеропорту до Ольбріхта в піднесеному настрої.

4. \"Наш Гебельс - круче!\", а їх - \"лучше\". Озеровський Гебельс сам виходить у приймальню з вигуком \"Хто тут хоче мене арештувать?\" і ледво ненасильно веде Ремера до телефону. Зате \"їхній\" Гебельс шикарно пхає до писка ампулу з отрутою - вражає, що не кажи.

5. \"Наш Гитлер - убедительнее!\". Озеровський Гітлер надав майору Ремеру звання полковника і щойно тоді наказав придушити заколот. Що не кажіть, а виглядає це переконливіше, ніж просто злобне шипіння у слухавку типу \"взять живим!\" типово \"негітлерівським\" голосом.

6. Зате епізод з виїздом Штауфенберга з \"Вервольфа\" після вибуху в \"Операції\" просто шикарний. Тремтіння начальника блок-поста перед іменем Кейтеля буквально відчував на собі! В Озерова тут все неначе мимохідь.

7. Розстріл заколотників в \"Операції\" вражає, зате у Озерова більш правдоподібно. Усіх під стінку одразу і всіх одним залпом. Міркую, що Фромм справді не хотів би \"тянуть резину\" з розстрілом.
Так люблю той Львів, же бракує ми слів... Львів то є Львів!
На фото летнее полевое подменное обмундирование для несения наряда на кухне связиста гвардейского артиллерийского полка мотострелковой дивизии образца 1985 г.

Поперед.

Повернутись до Обговорення та рецензії

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість