Soviet Story

Модератор: Global Moderators

Chill
Member
Member

Soviet Story

Повідомлення Chill » 24 лютого 2009 10:26

А що всі мовчать, його виявляється вже по ТБ показували
November 23, 2008 – Ukraine – 21:30
NTU - National Television of Ukraine – national broadcast.
Я вчора мав змогу переглянути і мушу зазначити, що фільм справив на мене незабутнє враження.
Маса документів, фактів і відеохронік, які я не бачив і не чув. Принаймні в укр. док. фільмах вони не з'являлися.
Звичайно у фільма і мінуси. Весь фільм йде порівняння злочинів комуністів і нацистів, така собі soviet-nazi story, але це напевно з прицілом на європейців, які засудили злочини однієї сторони і не реагують на заклики засудити злочини іншої сторони. Також в кінці про майбутнє сучасної Росії - трохи вже пересмикувань і занадто сміливих прогнозів. Але я б сказав, що на 98% фільм мені дуже сподобався і, за винятком останніх хвилин про сучасну Росію, я б взагалі радив його для шкільної програми, ба, навіть значній частині населення України в примусовому порядку.
Дядько Орест.

Стяг наш - Сонце красне й вічне небо ясне,
Меч наш - Предків Віра, з неї наша сила!

(с) Огнеколо "Летів сокіл"

Chill
Member
Member

Повідомлення Chill » 25 лютого 2009 20:52

Допоможіть, будь-ласка, ідентифікуваи ці хроніки. Людина на сцені розмовляє чомусь російською. Із контексту фільма не зрозуміло що це таке. Що це? Коли? Чому він російською розмовляє? Це що, спроба під РОА утворити українські підрозділи, чи що? Що за прапори? Що за абревіатура? I'm lost.

Зображення
Дядько Орест.

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 25 лютого 2009 21:32

третій прапор - білоруський, а перед трибуною - \"юнаки СС\" в одностроях гітлероюгенда?
Зображення

"Краще жити у цирку, ніж у концтаборі!"
"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!"

Гриціан
Member
Member

Повідомлення Гриціан » 26 лютого 2009 00:37

от ніяк не згадаю, як воно називалося... чи то АБН, чи ще якось. Там ходило про зібрати все до купи проти Москви. І що цікаво Українців окремо від Галичан.
Я сам собі Петлюра!

Ніколаускасс
Member
Member

Повідомлення Ніколаускасс » 26 лютого 2009 12:25

Гриціан написав:от ніяк не згадаю, як воно називалося... чи то АБН, чи ще якось. Там ходило про зібрати все до купи проти Москви. І що цікаво Українців окремо від Галичан.

КОНР - (Комітєт Освобождєнія Народов Россії) може?
Chill написав:Що за абревіатура?

СБМ - Спілка Білоруської Молоді, тіпа Гітлерюгенду.
„Усе те добре, що добре для блага сили і розвитку моєї нації, усе те зло, що цю силу і розвиток послаблює”.
Микола СЦІБОРСЬКИЙ
Ліберастія - збочення!

Chill
Member
Member

Повідомлення Chill » 26 лютого 2009 12:56

Ага, ну схоже, що приблизно я вірно зрозумів, що то за збіговисько... Я спочатку не зрозумів, що 2 інших прапори - не українскі і тому дуже здивувався, що то за хлопці, але після того, як п. Адам вказав на прапор білорусів всі прапори мають сенс - білоруський, російський триколор із емблемою РОА, український прапор із доданим тризубом (хоча дуже цікаво подивитися як він вигядав повністю, щось я не пригадую багато тризубів на прапорах тих часів).
Дядько Орест.

Chill
Member
Member

Повідомлення Chill » 26 лютого 2009 13:11

Схоже, що КОНР.
Церемония обнародования Манифеста КОНР в Берлине состоялась 18 ноября в здании «Европа-хаус». Зал, вмещавший около 1 500 человек, был заполнен почти исключительно русскими. Первые ряды были заняты духовенством и военнопленными, привезенными прямо из лагерей. Все остальные, какое бы положение они ни занимали, находились позади. Таково было личное распоряжение Власова. Сцена была украшена национальными флагами народов России, а по обеим сторонам размещались русские флаги - бело-сине-красный и Андреевский. В качестве гимна был исполнен и принят «Коль Славен».
Дядько Орест.

Повернутись до Обговорення та рецензії

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість