Русские поют...

Модератор: Global Moderators

так отож
Member
Member

Русские поют...

Повідомлення так отож » 26 квітня 2009 02:44

Гриціан
Member
Member

Повідомлення Гриціан » 26 квітня 2009 03:02

А в чому власне гумор? Малінін записав цілий альбом українських пісень. Музичні здібності в нього кілька класів вище деяких з наших попсовиків. Ну а що \"Червона Калина\", то там варіантів \"кайдан\" теж трохи було \"на вибір\".
Я сам собі Петлюра!

atez
Member
Member

Повідомлення atez » 26 квітня 2009 08:41

Гриціан написав:Малінін записав цілий альбом українських пісень

Власне, два альбоми. На відміну від нахих "звєзд", які повально переходять на "общєпанятний"...
Вставай, Україно, бо москаль вже годину не спить!

Володимир Мороз
Member
Member

Повідомлення Володимир Мороз » 26 квітня 2009 08:46

Давно чув цей альбом, колись власноручно грабав з диска, купленого одним знайомим на концерті у Львові :)

Чесно кажучи, назва альбому (\"Червона калина\") і сама пісня (як за жанром, так і за рівнем виконання) випадають із самого альбому, який складається з романсів і виконання ких вдалося Малініну значно краще, ніж титульна пісня. Ну, але йому \"віднєє\" :D

Ось обкладинка альбому:
Зображення

Список пісень:
Зображення

І присвята 8-) :
Зображення

Він і ще один альбом українських пісень склепав - але я його не чув:
Зображення

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 26 квітня 2009 08:54

Ще жодного разу не почув такий варіант, який б мені сподобався. Але \"малініновський\" - серед найкращих.
Зображення

"Краще жити у цирку, ніж у концтаборі!"
"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!"

Володимир Мороз
Member
Member

Повідомлення Володимир Мороз » 26 квітня 2009 09:10

Змалку звик до виконання гурту Стахіва - воно для мене чи не класичне тепер :) Хоча досить незле записали тернополяни з хору Степана Канського...

так отож
Member
Member

Повідомлення так отож » 26 квітня 2009 11:09

Я звісно нікого не хочу образити, просто зараз стало цікаво чому власне він заспівав українською. Таки знайшов, 2004 рік.

— Но вы ведь участвовали в подобных акциях?
— Да. Но этому есть свое объяснение. Я участвовал по велению сердца. Меня не просто пригласили и пообещали определенную сумму денег. Если я не поддерживаю политических взглядов человека, то я не поеду за любые деньги. В 1996 году я участвовал в выборах президента. Поддерживал Ельцина. Мы тогда понимали, что если сейчас выберем Зюганова, то все вернется назад, в прошлое. А я не хочу назад, я там был и хотел жить в новом мире, в демократической стране, в новой России. Сейчас я вернулся из Украины. Работал там за Януковича. И это мой выбор. Я считаю, что этот человек способен сегодня удержать политическую позицию и направление Леонида Даниловича Кучмы. У меня были приглашения и со стороны Ющенко, и со стороны Мороза. Но у артиста должна быть своя позиция. От этого зависит и качество музыки, которую ты играешь.

Тобто якось так \"Ча-ча-ча, ча-ча-ча, ми за Януковича\" а потім \"Че-че-че, че-че-че, червона калина\".

atez
Member
Member

Повідомлення atez » 26 квітня 2009 13:43

так отож написав:Тобто якось так "Ча-ча-ча, ча-ча-ча, ми за Януковича" а потім "Че-че-че, че-че-че, червона калина"

І кого Ви в наш цинічний час цим хочете здивувати?
Вставай, Україно, бо москаль вже годину не спить!

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 26 квітня 2009 19:53

В мене є друг - ми разом в армії два роки відслужили. Він \"стояв\" за Януковича. Я - за Ющенка. Вакарчук співав за Ющенка. Чому я мушу відмовити Малініну у праві співати за Януковича? Ще й враховуючи на те, що Вакарчук непогано свого батька до державної кишені поставив!
Зображення

так отож
Member
Member

Повідомлення так отож » 26 квітня 2009 23:20

atez написав:І кого Ви в наш цинічний час цим хочете здивувати?

І навіщо Ви в наш цинічний час про таке питаєте? Мене трохи здивувало, що він так наполегливо заспівав українською, але відповідь вже знайшлася, тому я більше не здивований. Аби тільки Ви не плутали цинізм із вульгарним прагматизмом.

Adam написав:Чому я мушу відмовити Малініну у праві співати за Януковича?

Ви не можете цього зробити, бо від Вас це не залежить. І так само не залежить від мене, тому мені байдуже. З іншого боку, скажімо Путін може відмовити Малініну в доступі на російський ринок, а Янукович міг відмовити обом Вакарчукам в доступі на український.

Історичному форумові насправді цікавіше дослідити не так сумнівну естетичну вартість танцю та співу, як суспільний процес який за всім тим стоїть. Поява ринку масової культури здається не змінила порядку речей, бо ринок знаходиться під вирішальним впливом держави, а відтак і політичних сил, що презентують собою державу.

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 26 квітня 2009 23:36

так отож
Ну, лякайте далі! І який \"суспільний процес\" стоїть за \"Червоною калиною\" у виконанні Малініна? :twisted:
Зображення

так отож
Member
Member

Re:

Повідомлення так отож » 27 квітня 2009 00:28

Adam написав:І який "суспільний процес" стоїть за "Червоною калиною" у виконанні Малініна?

Українізація російської попси під впливом виборчого процесу в Україні. Це надзвичайно небезпечно з огляду на те, що постійні вибори в Україні можуть спричинити повний перехід сусідської людності на українську мову, а це дасть імперіалістичним амбіціям Кремля новий аргумент на користь єдиного народу. П'ята колонна почне вимагати зробити українську другою державною на додаток до вже існуючої першої державної української мови. Це призведе до самознищення протилежних за політичним зарядом мов і колапсу земної кулі.

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 27 квітня 2009 09:29

так отож
Ви марите! Не треба в темній кімнаті шукати чорну кішку!
Зображення

так отож
Member
Member

Re:

Повідомлення так отож » 28 квітня 2009 03:51

Adam написав:Ви марите! Не треба в темній кімнаті шукати чорну кішку!

А хіба я пропонував шукати? Не треба кошку годувати, тоді вона сама здохне.

Повернутись до Обговорення та рецензії

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість