Defiance

Модератор: Global Moderators

Chill
Member
Member

Defiance

Повідомлення Chill » 09 червня 2009 12:13

http://www.imdb.com/title/tt1034303/
http://www.defiancemovie.co.uk/
Зображення
Ось гарний фільм переглянув. В головній ролі Деніел Крейг, новий Джейм Бонд :) режисер Edward Zwick - Blood Diamond, Last Samurai.
Jewish brothers in Nazi-occupied Eastern Europe escape into the Belarussian forests, where they join Russian resistance fighters and endeavor to build a village in order to protect themselves and about 1,000 Jewish non-combatants.
Кажуть все - реальні події. Навіть сподобалося. Щоправда, мені про війну багато чого подобаєтья. Зброя, одяг - все ок. Oоправда використання німцями танка і парnизанами автівки вночі в місті - під великим сумнівом :)
Всім раджу. Шкода, що українці не знімають такі фільми про українців.
Фільм дивився англійською, не питайте чи є в перекладі і як називається, я оті \"переклади\" не розумію, там не переклади, а фантазії на тему фільмів.
Дядько Орест.

Стяг наш - Сонце красне й вічне небо ясне,
Меч наш - Предків Віра, з неї наша сила!

(с) Огнеколо "Летів сокіл"

Марко Козубель
Member
Member

Повідомлення Марко Козубель » 09 червня 2009 12:35

Ilu jest na Ukrainie dobrych reżyserów i bogatych inwestorów filmowych? Bo w sumie to i na Ukrainie chyba jest szansa na robienie świetnych filmów. \"Zalizna sotnia\" kosztowała chyba 4,5 mln hrywien, a więc mniej niż 1 mln $. A film był niezły. Jakby się trochę przyłozono do scen walk to byłby i \"ukraiński Opór\" (tak w Polsce przetłumaczono tytuł \"Defiance\").

Co do filmu z Danielem Craigiem to przyznaję, że niezły, ale trochę naciagany (scena z czołgiem i walką z Wermachtem najbardziej- takiego wydarzenia nigdy nie było, nie wspominał o nim nawet Tuwja Bielski- w filmie grał go właśnie Craig).

AppS
Member
Member

Повідомлення AppS » 09 червня 2009 12:49

Chill
Фільм дивився англійською, не питайте чи є в перекладі і як називається, я оті \"переклади\" не розумію, там не переклади, а фантазії на тему фільмів.

на рубежі тисячоліть людство винайшло торренти і з тих пір надвелика кількість медіа та просто інформації стала доступна будь-кому в місцевості, де є Інтернет
Вызов / DefianceГод выпуска: 2008
Страна: США
Жанр: боевик, триллер, драма, военный
Продолжительность: 137 мин
Перевод: Профессиональный (двухголосый) ПИРАТКА
Русские субтитры: нетРежиссер: Эдвард Цвик /Edward Zwick
В ролях: Дэниел Крейг, Лив Шрайбер, Джэми Белл, Джордж МакКей, Алекса Давалос, Томас Арана, Марк Ферштейн, Марк Марголис, Джейсек Коман, Иддо Голдберг и др.
Описание: Фильм рассказывает о братьях (Крейг, Шрайбер и Белл), евреях по национальности, живших в оккупированной нацистами Польше и совершивших побег в леса Белоруссии, где они присоединились к русским бойцам сопротивления в борьбе с нацистами. Во время войны они построили деревню в лесу и спасли жизни больше 1200 евреев. Сценарий основан на книге Нехамы Тека \"Сопротивление: партизаны Бельские \" (\"Defiance: The Bielski Partisans\").

http://torrents.ru/forum/viewtopic.php?t=1815173
ТЕРЕН - гіллястий кущ (1—4 м заввишки) або невелике деревце з широкояйцеподібною кроною, темно-сірою корою і численними колючками. Росте на узліссях, по чагарниках, балках, долинах річок. Морозостійка, світлолюбна рослина.

Chill
Member
Member

Повідомлення Chill » 09 червня 2009 16:40

Мій калькулятор МК-61 торренти не вміє, а фільми показує в псвдографічному редимі і без звуку :)
Я з торретнів і брав, тільки не з російських або українських. Причини я вже вказав, \"переклад\" - то профанація. А от ті, хто англійську не розуміють, будуть вдячні за це посилання.
Дядько Орест.

AppS
Member
Member

Повідомлення AppS » 09 червня 2009 18:00

Chill
до речі, естети-лінвісти :D можуть там же(на торрентс ру) знайти й з англійською звуковою доріжкою, або з російською й англ субтитрами ітд.

А щодо мови - це спірне питання. дивитись на англійській про партизан в білоруських лісах - може воно й точніше по змісту, але, як на мене, атмосферність падає.
Не дарма ж практикують щоб в \"історичних\" фільмах кожен говорив на своїй мові. Хоча так, згоден, деякі перекладачі занадто творчо підходять )))))
ТЕРЕН - гіллястий кущ (1—4 м заввишки) або невелике деревце з широкояйцеподібною кроною, темно-сірою корою і численними колючками. Росте на узліссях, по чагарниках, балках, долинах річок. Морозостійка, світлолюбна рослина.

CAM
Member
Member

Повідомлення CAM » 09 червня 2009 19:01

Як в трьох панцерних, то поляки другу світову виграли. А як в цьому фільмі, то polskie zhydzi фашизм побороли.

Ага, ну і ще тішить вибір акторів. Головного юдейського героя чомусь грає русий синьоокий герой - англійський Джеймс Бонд, а не носатий, булькатий і чорнявий автентичний представник їхньої нації.
„На диявола – хрест, на неприятеля – шабля”.

22b
Member
Member

Повідомлення 22b » 09 червня 2009 19:33

Chill
Немцы против \"Деда\"-С. Ковпака использовали танки.Один подбитый до сих пор в лесу стоит,правда уже только корпус-все снято до нас :) ,найду фото выложу.CAMА по поводу
носатий, булькатий і чорнявий автентичний представник їхньої нації-так евреи они разные есть,не все такие как вы обрисовали.некторые еще и в СС проходили по всем параметрам и служили там,правад насколько я знаю только в боевых частях а не в карательных.

22b
Member
Member

Повідомлення 22b » 09 червня 2009 20:58

Ніколаускасс
Member
Member

Повідомлення Ніколаускасс » 09 червня 2009 21:17

CAM написав:Головного юдейського героя чомусь грає русий синьоокий герой - англійський Джеймс Бонд, а не носатий, булькатий і чорнявий автентичний представник їхньої нації.

Нє, ну а хто буде сприймати гол. героя "носато-булькатим", на такому герої і касовий збір не той і імідж буде створюватись невідповідний сподіванням спонсорів.
„Усе те добре, що добре для блага сили і розвитку моєї нації, усе те зло, що цю силу і розвиток послаблює”.
Микола СЦІБОРСЬКИЙ
Ліберастія - збочення!

Chill
Member
Member

Re:

Повідомлення Chill » 10 червня 2009 09:23

AppS написав:Chill
до речі, естети-лінвісти :D можуть там же(на торрентс ру) знайти й з англійською звуковою доріжкою, або з російською й англ субтитрами ітд.

А щодо мови - це спірне питання. дивитись на англійській про партизан в білоруських лісах - може воно й точніше по змісту, але, як на мене, атмосферність падає.
Не дарма ж практикують щоб в "історичних" фільмах кожен говорив на своїй мові. Хоча так, згоден, деякі перекладачі занадто творчо підходять )))))

Із атмосферністю там все гаразд - навіть Крейг російською із "товаріщамі" розмовляє, і набагато краще ніж Шварцнеггер у "Read Heat" :)

22b Я про танк мав на увазі, що я сумніваюся в викоистанні танка саме проти цього загону саме в тих обставинах. Там у фільмі танк виїхав з лісу на галявину.
Дядько Орест.

Повернутись до Обговорення та рецензії

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість