[ЗСУД] Бронетанкові сили

Модератори: Global Moderators, Альтернатива

pustomelyk
Member
Member

Re: [ЗСУД] Бронетанкові сили

Повідомлення pustomelyk » 22 лютого 2013 20:45

ZSky
    Двигатель и трансмиссия середины 30-х естественно лучше образцов 10-й давности. Как они относятся к реалиям 1930?
    Хіба хтось заперечуватиме? Одне незрозуміло, яким боком останнє питання тулиться до пояснення швидкості Вердехи1 на випробуваннях 1940р? Куди думки побігли? :D
    Якщо Вас не задовольняють пояснення з технічного погляду, що я навів, вигадайте інші. Або задовольняйтеся конспірологічними, що всесвіт згуртувався, щоб ввести в оману ZSky'я.
    Схемы размещения для Вередехи нет
    Це ж не заважає Вам стверджувати, що паливні баки у Вердехи1 розташовані невдало, паливопровід довший і все те значно вразливіше, ніж у МкЕ. На основі Ваших фантазій. :P
    Угу, только вот первый Hercules WXB выпустили в 1931.
    :yes: Перший, складений цілком з радянських деталей у СРСР. Недріб'язкове уточнення :wink: І циліндрів у нього не поменшало, - 6. А коли мотори для Т-26 запустили? Дуже допомогло, що "глеків" менше? А що було з якістю і ресурсом?
    Пурга. Практически в тех же габаритах появился клон BMV-VI. Он и пошел на развитие.
    Стежимо за руками :D Мова йшла про нестачу моторів для танків. М-5 після 1930 не випускався, ті що були зроблені ще інколи :D стояли й на літаках. Що залишилося, пішло на БТ, котрий випускався з 1931. Обсяги шукати не буду. Коли двигуни вже всі повстановлювали, а танки ще продовжували випускати, довелося закуповувати б/вж Ліберті. А М-17 (клон BMV-VI) пішов на танки лише з 1936р. Маєте інші данні?
    Але, знов таки, я вів мову про те, що "Більшовик", для котрого ніби-то єдиним можливим для випуску був двигун від МкЕ, серійно випускав і складніші мотори. І той таки М-17 планувався до випуску на "Більшовику".

Ви продовжуєте запевняти, що Вікерс 6т - єдиний можливий для УД танк початку 1930х. Гірше того, він - найкращий з можливих. І аргументуєте це переважно фактичними результатами зовсім іншої держави (СРСР) за зовсім інших умов. Так немає ж у нас пітерського "Більшовика" :D Але є під 10 років альтернативного розвитку промисловості УД. Після чого могли і налагодити (а могли й ні) випуск Hercules YXC, чи чогось мерседесівського на 100к.с. І т.д. Ви ж можливість такого розвитку подій розглядати навіть не думаєте. До речі з КПП ЗИС-5 можна зробити чудову трансмісію для легкого танка, кращу за МкЕшну. Вірите? :D

Про єдиний танк пропоную домовитись у 1930р, коли стане зрозуміло, що на гусеницях можна їздити далеко :D . Тоді ж приймаємо рішення про запуск програми танкобудівництва.

На 20-е есть альтернатива Форду-Т и Форду-ТТ, как массовому и дешевому автомобилю?
    Двадцяті - ой, які довгі. Я ж Вам запропонував 1925, де модельна ситуація вже не на користь Форда. І, що найдошкульніше, не надто й пересмикував :wink:
    Татра хорошие концепт кары с мизерным выпуском, так что нафиг. Нужна массовость.
    Ви будете доводити, що Татру-11 не можна було ні за яких умов випускати сотнями тисяч чи міліонами? Що таке Ваша масовість? У нас споживачів/палива знайдеться на 100тис авто на рік? Я вже не кажу, що існує небезпека виростити у себе монополіста, котрий буде потім випускати Форд-А протягом 15 років, як це було в СРСР.

sergei-lvov
    Member
    Member

Повідомлення sergei-lvov » 23 лютого 2013 14:15

pustomelyk, ви, чесно кажучи, троха задрали вже своїми пошуками виробництва в 100 тисяч машин в рік та палива для них. Ось тут є статистика випуску автомобілів в Європі в 1920-х та 1930-х роках http://istmat.info/files/uploads/22518/ ... namika.pdf (28 сторінка з 53) - подивіться там скіко автомобілів випускали і коли Франція, Англія, Італія та Німеччина (до речі, дані про автопарк та випуск автомобілів я вже наводив). До речі, в кожній з країн було більше 2 виробників і доля найбільшого була менше половини ринку в кожній країні - і в як мінімум 2 з них були присутні і Дженерал моторс, і Форд, при чому ринок купував їх автомобілі (до речі, модельна ситуація стала не на користь Форда у легковому сегменті і через порівняно високі середні доходи американців та поширення автомобільної культури, що навіть в Західній Європі відбулось тіко посля 2СВ, так що нам особливої потреби переживати щодо Форд-А нема - ціна для нас важливіша. Ну і ваші переживання щодо палива теж дещо надоїли - в нас є як мінімум Прикарпатський басейн, до війни могла бути розвіданою Лівобережна нафта, поряд Румунія - і це не згадуючи про кавказську та аравійську нафту - які проблеми?

pustomelyk
    Member
    Member

Повідомлення pustomelyk » 24 лютого 2013 12:44

sergei-lvov
    "Если бы я тебя драл, ты бы уже человеком был"(с) з фолкльору Радянської армії.

За Вашим посиланням є й виробництво авто у Східній Европі, туди дивитись можна? Заможність, промисловий розвиток, виробництво авто на експорт до уваги приймаємо?
    Ви ще не показали, куди подінемо 100тис авто на рік від одного виробника, а вже запевняєте, що ми до нього додамо ще кількох. Доженемо й переженемо Америку!
    ціна для нас важливіша
    Можете навести які цифри?
    в нас є як мінімум Прикарпатський басейн, до війни могла бути розвіданою Лівобережна нафта, поряд Румунія - і це не згадуючи про кавказську та аравійську нафту - які проблеми?
    Розрахунками "на серветці" по нашій прикарпатській нафті я Вас вже драв, кращих Ви не навели. До речі, у табл.7 Вашого посилання наведений видобуток нафти Польщею, котрий показує, що мої розрахунки рази в три оптимістичніші (як не помиляюся, я виходив з 2млн т видобутку), ніж воно було насправді. Лівобережна нафта викликає питання по підставам для розвідки, обсягам, термінам і економічній доцільності розробки. Можете просвітити?
    Якщо розглянути імпорт, найреальнішими джерелами є СССР і Румунія (потенційні противники). Враховуючи їх розвиток нафтовидобутку в часі, навіть, якщо ніякі загострення не впливатимуть, кількість моторів, що зможемо "нагодувати" збільшиться, ну, хай у п'ятеро-шестеро, так це всього тисяч 300. Якщо у нас один завод стільки випустить за 3 роки, що він робитиме весь інший час і що робитимуть інші обіцяні нам заводи?
    А більше - ніяких проблем :YesSir:

sergei-lvov
    Member
    Member

Повідомлення sergei-lvov » 24 лютого 2013 15:04

pustomelyk
    "Если бы я тебя драл, ты бы уже человеком был"(с) з фолкльору Радянської армії.

Для того, чтобы кого-то драть, надо самому быть человеком :D .
    За Вашим посиланням є й виробництво авто у Східній Европі, туди дивитись можна?

Та всюди можна дивитись - головне мати очі та мізки, інакше сенсу в процесі нема.
    Заможність, промисловий розвиток, виробництво авто на експорт до уваги приймаємо?
    Ви ще не показали, куди подінемо 100тис авто на рік від одного виробника, а вже запевняєте, що ми до нього додамо ще кількох. Доженемо й переженемо Америку!

Я вам, мій друг, демонструю, що і при загальному випуску в 150 тисяч автомобілів наш ринок буде все ще цікавий і для Форда, і для ДжіЕм одночасно - аби своїми монополізмами та 100 тисячами автомобілів не страждали. Заодно демонструю, що 100 тиясч автомобілів річного виробітку - це для тих часів в Європі цілком досить і не демонструє якісь незаможність і нерозвиток. І я зовсім не розумію, чому я вам маю показувати, куди дінуться 100 тисяч авто в Україні - в першу чергу тому, що спочату треба визначити рік, в якій їх треба діти.
    Можете навести які цифри?

Які цифри? Ціни, кількості, сферичного коня в вакуумі?
    Розрахунками "на серветці" по нашій прикарпатській нафті я Вас вже драв, кращих Ви не навели

Ви, мій друг, живете в світі, відірваному від реальності - ви мене своїми "розрахунками на серветці" поки що тіко смішили, що я вам і продемонстрував тоді ж. Якщо вам істотно треба, то я навіть навести свою відповідь можу
    sergei-lvov » 30 грудня 2012 17:41 написав:
    Найпростіше. Скільки нафти маємо, скільки автівок заправити можемо?
    Примітивний розрахунок. Власна нафта - 1,5млн т. З неї бензину 1,5*,3=450млн літрів
    1 двигун (Форд А) жере 20л/100км. Автівка, щоб не була пам'ятником, повинна їздити хоча б 5-6 годин на добу. За швидкості 30км/год маємо 150км/добу або 30л/двигун. За рік (300днів) - 9000л/двигун.
    Або заправка на 50тис двигунів. Враховуємо, що не вся нафта піде на бензин, двигуни не лише автомобільні, а й силові, тракторні, танкові та авіаційні (а на літак може ще й не один приходитись), приймемо кількість автівок у 25тис. Хоч за рік, а потім зупиняй завод, хоч за десять по краплі. Цікаво буде Форду інвестувати в таке виробництво?

Мій друг, а ви знаєте скіко було вантажівок наприклад у Німеччині у 1930 році? Я підкажу - 187 тисяч. А в Італії? Теж підкажу - 52 тисячі. У Франції, щоправда, дещо більше - 411 тисяч, у Великобританії - 382 тисячі. Але ми можемо ще й весь автотранспорт порахувати - легковики, і автобуси, але от біда - не їздять вони беззупинно. І - тут я вам мабуть теж Америку відкрию - з нафти не тіко бензин виходив, а ще й соляра, котельна нафта і тд і тп - залежно від складу нафти. То яке там у вас питання з нафтозабезпеченням було?
    А наприклад обсягів, що можуть зацікавити Форда... ви знаєте, мій друже, скіко автомобілів (всіх - і вантажівок, і легковиків, і автобусів) виробили у Франції у 1929 році, коли був передкризовий пік виробництва? Я вам підкажу - 248 тисяч, з них 50 тисяч - вантажівок. Зауважу - у 1922 випустили 75 тисяч всіх автівок. Але це у Франції - можливо, в інших країнах було істотно інше? Так ні - у Німеччині у 1929 році випустили 135 тисяч автомобілів (з них 32 тисячі вантажівок), а у Великобританії - 239 тисяч (з них аж 56 тисяч вантажівок). А в Італії - цілих 54 тисячі, з яких аж 10 тисяч вантажівок. І - от дивина та й годі - і німецький, і англійський випуск включають випуск автівок на філіях Форда. А німецький - ще й випуск на Опелі, що на той момент вже викуплений Дженерал моторз.
    ТО ЩО ТАМ З АВТОБУДУВАННЯМ ТА НАФТОЗАБЕЗПЕЧЕННЯМ?

І знаєте що найцікавіше - ви тоді щось відповісти не зппромоглися.
    До речі, у табл.7 Вашого посилання наведений видобуток нафти Польщею, котрий показує, що мої розрахунки рази в три оптимістичніші (як не помиляюся, я виходив з 2млн т видобутку), ніж воно було насправді

Насправді в Дрогобичі видобували 2 млн тон нафти на піку перед 1СВ - поляки сформували таку систему отримання дозволів, при якій нафторозвідка не розвивалася - десь тут в нас тему по це бачив. При їншій системі видобуток міг бути істотно більшим - і був при СРСР.
    Лівобережна нафта викликає питання по підставам для розвідки, обсягам, термінам і економічній доцільності розробки. Можете просвітити?

Підстави були прості і звичайні - розвідка покладів калійних солей, відбулось у 1933 році, готувалися до видобутку ще до 2СВ, але не зрослося, після війни почали. В нашому випадку винайти могли і в середині 1920-х років, і в кінці - і почати видобувати до кінця 30-х. Видобуток розпочато в 1952 році, загальний видобуток по Україні в 1950 менше 300 тисяч тон, в 1958 1225(1236) тисяч тон, в 1961 2837 тисяч тон. Якщо видобуток організували в СРСР, то і для нас було б економічно обгрунтовано.
    Якщо розглянути імпорт, найреальнішими джерелами є СССР і Румунія (потенційні противники)

У вас всі потенційні противники. Мабуть, араби з турками теж?
    Враховуючи їх розвиток нафтовидобутку в часі, навіть, якщо ніякі загострення не впливатимуть, кількість моторів, що зможемо "нагодувати" збільшиться, ну, хай у п'ятеро-шестеро, так це всього тисяч 300

Ну-ну, і на чому базується така думка? Румуни, якщо мене память не обманює, експортували 3-5 млн тон нафти щорічно. Це не згадуєчи вже про ваші "розрахунки" того, скіко моторі можна нагодувати :D .
    Якщо у нас один завод стільки випустить за 3 роки, що він робитиме весь інший час і що робитимуть інші обіцяні нам заводи?

Йой - а якщо головою подумати? Ключове тут "подумати" :wink: - на відміну від пофантазувати.

pustomelyk
    Member
    Member

Повідомлення pustomelyk » 24 лютого 2013 17:50

sergei-lvov
    спочату треба визначити рік
    Прийняття державної програми автомобілебудування - не раніш 1923, не пізніше 1926, для простоти - 1925.
    Йой - а якщо головою подумати?
    Так спробуйте ж нарешті. :D
    Бо коли Вам кажуть, що 100тис авто на рік ми не перетравимо, ви радісно сповіщаєте, що "при загальному випуску в 150 тисяч автомобілів наш ринок буде все ще цікавий і для Форда, і для ДжіЕм одночасно". :good:
    Ви більше/менше розрізняєте? :crazy:
    У 1925 Ви розраховуєте обсяги виробництва авто, виходячи з обсягів нафти, яка може буде видобуватися, але яку ми ще й не сподіваємось знайти у 1925, бо шукаємо калійні солі? :lol:
    Можливість у 1920-30х видобутку нафти в обсягах 1950х викликає сумнів. Нема впевненості, що нарощування видобутку не відбулося за рахунок пізніших технологій, на які у 1925 ще не розраховували. Поляки в реальності не змогли. Та я і так у своїх розрахунках завищив у 2-3 рази проти реального і видобуток нафти, і відсоток отриманого з неї бензину, я ж "за наших" граю :D
    Ви розповідаєте про експорт нафти аравійцями і якимось турками, але делікатно уникаєте обсягів, на які від них можна було сподіватися на той час і на найближчі років 10. Для простоти вважатимемо, що проблема телепортації нафти звідти в Україну вирішена.
    Нафту, що експортувала Румунія, в реальності споживали й без нас. Тобто ми можемо розраховувати відкусити лише якусь частку, конкуруючи з тою ж Німеччиною. Яка і завернула в реальності на себе 5млн т.
    Десь траплялося на очі, що карткову систему продажу палива, що з'явилися у ВБ під час 1СВ відмінили (дозволили вільний продаж) лише після закінчення 2СВ. А Ви проблем з паливом не бачите.
    що я вам і продемонстрував тоді ж

А що Ви продемонстрували? Виробництво/наявність авто у якихось Франціях? Так у нас не Франція. А от, що неостання Італія має стелю близько 50тис авто на рік, Ви помітили не схотіли. І Польщу з ЧСР, або Австрію з Бельгією теж бачити не хочете. Зате пхаєте нам 150тис авто щорічно. І так і не кажете, чим заправлятимемо, все якимись мутними натяками намагаєтесь відбутися. :Bravo:
    І знаєте що найцікавіше - ви тоді щось відповісти не зппромоглися.
    Так там немає ніякого питання :D Один переможний вигук. Капслоком для переконливості.

sergei-lvov
    Member
    Member

Повідомлення sergei-lvov » 24 лютого 2013 18:41

pustomelyk
    Прийняття державної програми автомобілебудування

А тепер забули ваше соціалістичне походження разом з державною програмою.
    Так спробуйте ж нарешті.

Мої спроби подумати за вас вам не допомагають. От і зараз моя спроба у вашій свідомості виклалась дуже дивним чином
    Бо коли Вам кажуть, що 100тис авто на рік ми не перетравимо, ви радісно сповіщаєте, що "при загальному випуску в 150 тисяч автомобілів наш ринок буде все ще цікавий і для Форда, і для ДжіЕм одночасно".
    Ви більше/менше розрізняєте?

Можливо, ви спочатку почнете розрізняти не більше/менше, а хоча б просто те, про що вам говорять? Я тут, наприклад, говорю про те, що для Форда і ДжіЕм може бути цікаве виробництво розміром менше 100 тис а/м на рік - як мінімум воно було цікаве в РІ неодноразово. Не про те чи є нам кудись діти 100 тис а/м щорічного виробництва, а про те, що в нас немає потреби вираховувати куди їх можна діти. А куди їх діти - це інше питання. Так ви розрізняєте?
    У 1925 Ви розраховуєте обсяги виробництва авто, виходячи з обсягів нафти, яка може буде видобуватися, але яку ми ще й не сподіваємось знайти, бо шукаємо калійні солі?

І це ще один приклад беззмістовності для мене думати за вас - бо ж у вас все одно народився ідіотизм на виході.
    По перше, це ви розраховуєте обсяги виробництва а/м, виходячи з обсягів нафти, яку мождиво Україна видобуватиме, ще й у 1925 році і ще й у розмірі 100 тисяч на рік - я не ідіот для такого нагромадження нісенітниць, тому і надав вам зсилку щодо виробництва а/м і ще раніше дані про наявний автопарк у 1929 році.
    По друге, особисто я вихожу з того, що перше виробництво а/м - складальним способом - в Україні розпочинається у 1923-25 роках і на кінець 1920-х років в кращому випадку становить 100 тисяч всіляких автомобілів (мабуть істотно менше, але то таке). І лише у 1930-х виробництво істотно зростає - більшою мірою у другій половині 1930-х - але все одно не більше 150-200 тис а/м. Але то в мене - після війни Голодомору з військовими замовленнями і з доступом до нафти Кавказу. Що там у вас буде - де Україна боїться-боїться СРСР - для мене цілковита загадка.
    Ви розповідаєте про експорт нафти аравійцями і якимось турками, але делікатно уникаєте обсягів, на які від них можна було сподіватися на той час і на найближчі років 10. Для простоти вважатимемо, що проблема телепортації нафти звідти в Україну вирішена.

Мій дорогий друг, вам обовязково демонструвати проблеми з головою? Чи ви могли б уникнути цього і згадати про чорномоські протоки? Ну і разом з тим поцікавитися видобутком нафти в Ірані, Іраку та інших країнах Перської затоки на кожен рік, який вас цікавить.
    Нафту, що експортувала Румунія, в реальності споживали й без нас. Тобто ми можемо розраховувати відкусити лише якусь частку, конкуруючи з тою ж Німеччиною. Яка і завернула в реальності на себе 5млн т.

Нууу, в РІ Німеччина завернула на себе 5 млн т румунської нафти під час війни та контролю за Румунією - до того часу американська нафта переважала. Крім того, є радянський експорт нафти.
    Десь траплялося на очі, що карткову систему продажу палива, що з'явилися у ВБ під час 1СВ відмінили (дозволили вільний продаж) лише після закінчення 2СВ. А Ви проблем з паливом не бачите.

У вас, мій друг, ще раз наголошую, суттєва проблема з головою - то ви рахуєте обсяг виробництва а/м в мирний час, виходячи з видобутку нафти, то страждаєте від карткової системи під час воєного - і весь час у вас дефіцит палива. То ви якось розділіть часи, про які ви говорите, хоча у своїй уяві, то прямо як Лєрмонтов
    Смешались в кучу кони, люди

Фіг зрозумієш ваші мотання зі сторони в сторону.
    А що Ви продемонстрували? Виробництво/наявність авто у якихось Франціях? Так у нас не Франція. А от, що неостання Італія має стелю близько 50тис авто на рік, Ви помітили не схотіли. І Польщу з ЧСР, або Австрію з Бельгією теж бачити не хочете. Зате пхаєте нам 150тис авто щорічно

Я, мій друг, вам нічого не пхаю - це ви страждаєте навколо магічної для вас цифри в 100 тисяч автомобілів. Ну і - як я тепер зрозумів - державної програми автомобілебудування 1925 року. Я ж вам продемонстрував наявність автомобілів у 1929 році у найбільш автомобілізованих країнах Європи - аби ви не так сильно страждали від необхідності їх всі заправити.
    І так і не кажете, чим заправлятимемо, все якимись мутними натяками намагаєтесь відбутися.

Чесно кажучи, я троха втрачаю терпіння - у вас проблеми з зором? В нас вистачає реального видобутку нафти для забезпечення тої кількості автомобілів, яка в нас РЕАЛЬНО може бути, при чому в мирний час в світі є необмежений в порівнянні з нашими потребами нафтовий ринок.
    Так там немає ніякого питання Один переможний вигук. Капслоком для переконливості.

Ну треба ж!!! Тепер знак питання вже питання не позначає?

pustomelyk
    Member
    Member

Повідомлення pustomelyk » 24 лютого 2013 23:40

sergei-lvov
    Мої спроби подумати за вас вам не допомагають.
    :no: Анітрохи. Мені б допомогло, якби Ви спробували думати хоча б за себе. :lol: Може б більше користі було б, ніж від Вашої зацікаввленості моєю головою і нафантазованими Вами з якогось дива моїми "стражданнями". От мене Ваші чомусь зовсім не цікавлять :P
    Може тоді б Ви помітили б, що обмеження у продажу пального існували у ВБ не лише під час воєн, але і весь міжвоєнний період. І скасовані були, щоб не збрехати, десь під 1950р. У світі, де "є необмежений в порівнянні з нашими потребами нафтовий ринок." :wink:
    Є шанс почути від Вас щось крім загальних фантазій? Наприклад, коли і в яких обсягах видобувалася нафта у згаданих Вами аравійців? Добре, від них Ви втекли до Іраку і Перської затоки; то що там нам світить і коли?
    Я ж вам продемонстрував наявність автомобілів у 1929 році у найбільш автомобілізованих країнах Європи - аби ви не так сильно страждали від необхідності їх всі заправити.
    :fool: Не треба заправляти чужі, розберіться скільки своїх зможете заправити. :lol:
    А багато можете навести філій Форда чи ДжМСі у країнах з малими обсягами виробництва? Та й з "великими" не все просто. Німецький Форд був автоскладальним з мізерними обсягами, поки за нього не взялася держава. З Опелем історія не менш цікава і, знов таки, із визначним впливом держави на розвиток. Метфорд у Франції з'явився аж у 1934р. Що там ще? Румунський і латвійський Форди і іспанський ДжМСі з майже нульовою локалізацією?

Тільки не питайте, нащо мені в УД власна розвинута автопромисловисть! :D

Але то в мене - після війни Голодомору з військовими замовленнями і з доступом до нафти Кавказу.
    :yes: І до берегів Індійського океану і Перської затоки :good:

sergei-lvov
    Member
    Member

Повідомлення sergei-lvov » 25 лютого 2013 00:55

pustomelyk
    Анітрохи. Мені б допомогло, якби Ви спробували думати хоча б за себе. Може б більше користі було б, ніж від Вашої зацікаввленості моєю головою і нафантазованими Вами з якогось дива моїми "стражданнями". От мене Ваші чомусь зовсім не цікавлять

Було б дивно, якби вас цікавили б мої страждання - для цього їх спочатку треба було б спочатку придумати. А користі б було більше, якби ви, замість переживати за недолік палива для сотень тисяч виготовлених за державною програмою автомобілів спочатку б подумали скіко їх реально треба - наприклад на підставі наведених реальних цифр - і потім дізнались про наявність нафтового ринку с надвиробництвом.
    Може тоді б Ви помітили б, що обмеження у продажу пального існували у ВБ не лише під час воєн, але і весь міжвоєнний період. І скасовані були, щоб не збрехати, десь під 1950р. У світі, де "є необмежений в порівнянні з нашими потребами нафтовий ринок."

Прям весь міжвоєний період :wink: ? Може, все ж таки не будете себе спокушати і зясуєте все ж таки і коли обмеження були, і в чому вони полягали, і чим викликані :wink: ? Чи це занадто для вас складно - простіше пофантазувати?
    Але не буду чекати від вас надзусилля - вивичення того, про що вам варто було не говорити, аби, як ви сказали
    щоб не збрехати

і сам вас поінформую - обмеження на продаж палива були введені в Великобританії під час 2СВ разом з іншими обмеженнями, після війни відімінялися поступово, що було повязано з економічними проблемами Англії, при чому картки на паливо були відмінені раніше, ніж, наприклад, на цукор. То що, цукру в світі теж не вистачало :D ? Цікавішим є те, що картки у Франції, наприклад, були відмінені раніше - мабуть, через винайдену у Парижі нафту :wink: . Це ми жодного слова не кажемо про США, в яких теж вводились під час 2СВ картки - мабуть, теж проблема була з нафтовидобутком :wink: . То що, все ще вважаємо, що картки у Великобританії говорять про відсутність нафти у світі?
    Є шанс почути від Вас щось крім загальних фантазій? Наприклад, коли і в яких обсягах видобувалася нафта у згаданих Вами аравійців? Добре, від них Ви втекли до Іраку і Перської затоки; то що там нам світить і коли?

А у вас що, проблема статистику подивитися? Наприклад, Ліги Націй http://digital.library.northwestern.edu ... 0276ah.pdf ? Починаючи з 9 сторінки йде нафта, нафтопродукти, газ - зможете подивитися І Саудівську Аравію, і Бахрейн, і Іран, і Ірак, і Румунію. Якщо проблема з мовою, то можна тут радянську статистику подивитися http://istmat.info/file/Kap_strani_1937 ... 7_Neft.pdf - вона, щоправда, за менший період часу.
    :fool: Не треба заправляти чужі, розберіться скільки своїх зможете заправити.

І як, допомагає, якщо по голові постукати? Якщо допомагає, то раджу перейти до стіни і спробувати об неї - може, кількість (розмір стіни) перейде у якість (процес мислення)?
    А багато можете навести філій Форда чи ДжМСі у країнах з малими обсягами виробництва? Та й з "великими" не все просто. Німецький Форд був автоскладальним з мізерними обсягами, поки за нього не взялася держава. З Опелем історія не менш цікава і, знов таки, із визначним впливом держави на розвиток. Метфорд у Франції з'явився аж у 1934р. Що там ще? Румунський і латвійський Форди і іспанський ДжМСі з майже нульовою локалізацією?

А вам все відразу подавай - і мільйони виробництва, і повну локалізацію, і ще й поясненння нащо воно вам все треба :D . Але вам треба - ви і думайте нащо.
    Щодо Форду, то його філії і у Німеччині, і у Англії працювали у близьких розмірах виробництва. Опель без будь-якої ролі держави виготовляв автомобілі, поки його не купила ДжіЕм - і потім без будь-якої ролі держави якось жив до націонал-соціалістичної революції. Аналогічна історія з Воксхолом у Англії.
    І зовсім ніхто жодного слова про Естонії з Румуніями не говорив - це вас, як завжди, у крайнощі понесло.
    Тільки не питайте, нащо мені в УД власна розвинута автопромисловисть!

А нащо вас питати - ви ж нічого, крім загальних і ще й банальних фраз, сказати поки що не спромоглися. От якби ви сказали - автомобільна промисловість з виробництвом у такому обсязі у такому році - і далі по роках, то можна було би про щось і поговорити на рахунок потрібна/непотрібна. А так... як раз мова у відповідності до ніку. Я взагалі починаю дивуватись - чого ніки так сутності деяких людей відповідають?
    І до берегів Індійського океану і Перської затоки

І, до речі, саме так - і до Індійського океану і Перської затоки: поки що моря по дорозі туди ніхто не закопав, Багдадську залізницю на металобрухт не здав, так що...

pustomelyk
    Member
    Member

Повідомлення pustomelyk » 25 лютого 2013 21:19

sergei-lvov
    спочатку б подумали скіко їх реально треба - наприклад на підставі наведених реальних цифр

Та не проблема. Скільки там у Вермахта було на 22.06.41? Десь біля 800тис.? Давайте і нам стільки. Плюс не менше у народне господарство. Ну, і кожній сім'ї по машинці. Кругом-бігом міліонів вісім на початок 2СВ. Подобвається цифра? Чого ж там, ми ж "потім дізнались про наявність нафтового ринку с надвиробництвом" :lol:
    А від Вас коли хоч якого розрахунку по автопромисловості дочекаємось? :Search: Я не проти розглядати будь-які Ваші розрахунки, все краще, ніж спостерігати Ваші загадкові натяки.
    Дивимось, дякую за посилання, статистику Ліги Націй. Що бачимо? У пропонованих Вами постачальників на 1929р: Аравія - прочерк, Бахрейн - прочерк, Ірак - ледве п'ята частина від нашого видобутку, а Турції - зовсім нема. Підозрюю, що на 1925 у них видобуток нафти ще менше :wink:
    Опель без будь-якої ролі держави виготовляв автомобілі...до націонал-соціалістичної революції.
    :yes: Якось. А з допомогою держави у 1939 випустив авто у 7 раз більше, ніж у 1932 (140,6тис проти 21тис). А у Форда у Німеччині втручання держави дало зростання у 27 раз, правда, там абсолютні цифри "скромні".
    ІМожете ще поцікавитись на вплив держави на виникнення автомобілебудування у тій самій Польщі.
    І зовсім ніхто жодного слова про Естонії з Румуніями не говорив - це вас, як завжди, у крайнощі понесло.

А де там крайнощі? Якщо збиральні заводи Форда в Голандії чи Бельгії згадати, крайнощами не буде?
    От якби ви сказали - автомобільна промисловість з виробництвом у такому обсязі у такому році - і далі по роках, то можна було би про щось і поговорити
    40-60тис авто на рік після того, як розкочегаримось (десь з 1930р). Більше - не вірю, менше - перед людьми соромно :D

Мало не забув :D
    Ну треба ж!!! Тепер знак питання вже питання не позначає?
    "Ну, шо?" - теж ніби-то питання. Але чи потребує воно відповіді? Так і Ваше "ТО ЩО ТАМ З АВТОБУДУВАННЯМ ТА НАФТОЗАБЕЗПЕЧЕННЯМ?" :YesSir:

Вибачаюсь перед товариством, карткової системи на бензин у міжвоєнний період у ВБ не було, її дійсно ввели з початком 2СВ. Аберація пам'яті, карткова система наклалася на оподаткування кінських сил у ВБ :sorry:

sergei-lvov
    Member
    Member

Повідомлення sergei-lvov » 26 лютого 2013 01:38

pustomelyk
    Скільки там у Вермахта було на 22.06.41? Десь біля 800тис.? Давайте і нам стільки. Плюс не менше у народне господарство. Ну, і кожній сім'ї по машинці. Кругом-бігом міліонів вісім на початок 2СВ. Подобвається цифра?

Подобається, чом ні? Але прохання - можна кожну фразу закінчувати словом АСІСЯЙ? З дитинства звик, що кожна клоунада містить таке слово, от і зараз розумом клоунаду розумію, але щось не закінчене - не вистачає АСІСЯЯ :D .
    Скільки там у Вермахта було на 22.06.41? Десь біля 800тис.?

Так ви їх спочатку знайдіть - ті десь 800 тис. Бо в березні 1940 в вермахті було десь 400 тис. всіляких автомобілів. Щоправда, потів у Франції, Бельгії, Нідерландах ще прихопили, але ви ті десь 800 тисяч хоча б загалом знайдіть. А все інше з ваших слів в цьому абзаці відвертий брєд - навіть на гумор на тягне.
    А від Вас коли хоч якого розрахунку по автопромисловості дочекаємось? Я не проти розглядати будь-які Ваші розрахунки, все краще, ніж спостерігати Ваші загадкові натяки.

http://istmat.info/files/uploads/22518/ ... _svyaz.pdf Автопарк у 1937 році - загальний/вантажних а/м, в тис. од.
    Німеччина 1460/252 (у 1936 було 293)
    Англія 2462/593
    Франція 2200/550
    Італія 430/117
    Цифри дещо не співпадають з цифрами іншого статистичного радянського довідника, але порядок цифр збігається. Особисто я очікую проміжних цифр між Італією та Францією (ближче до Італії) з перевагою вантажних автомобілів.
    Дивимось, дякую за посилання, статистику Ліги Націй. Що бачимо? У пропонованих Вами постачальників на 1929р: Аравія - прочерк, Бахрейн - прочерк, Ірак - ледве п'ята частина від нашого видобутку, а Турції - зовсім нема. Підозрюю, що на 1925 у них видобуток нафти ще менше

Дивна ви людина - Туреччина і зараз нафту не видобуває, а розвиток видобутку в них припав на 30-ті роки (крім Ірану). Але до 1939 року у світі мир і вільний ринок нафти, то чого ви все страждаєте пошуками нафти у 1925 році? Навіть ви тоді тіко програму приймати збираєтесь, то чого такі страждання? Вся актуальність дискусій щодо пошуків джерел нафти актуальна тіко у період 2СВ - до того всі обмеження щодо торгівлі існують тіко у вашій уяві.
    До речі, ось тут можете поцікавитися споживання енергоресурсів в млн т умовного палива (1 т нафти = 1,43 т умовного палива) по різних країнах - особливо по нафті і особливо по Німеччині та Франції. Вам корисно буде :wink: .
    Якось. А з допомогою держави у 1939 випустив авто у 7 раз більше, ніж у 1932 (140,6тис проти 21тис)

Смішний ви - у 1932 році криза в Німеччині, а у 1939 - підготовка до війни. А допомога держави, як я припускаю, у вашій уяві виявляється у формі держзамовлень та стимулювання зростання доходів у населення?
    А у Форда у Німеччині втручання держави дало зростання у 27 раз, правда, там абсолютні цифри "скромні".

Ага, ви б ще зясували коли німецький Форд взагалі запустився - не так від абсолютних цифр страждали б.
    ІМожете ще поцікавитись на вплив держави на виникнення автомобілебудування у тій самій Польщі.

А я і так знаю - Лільпоп хотів почати виготовлення, але уряд був проти, бо євреї. Протягом 30-х років польська промисловість була значною мірою націоналізована через державні банки, курс злотого завищений, приватних інвестицій мало, тому польську автопромисловість створювали в межах плану 1935 року, автора на жаль, не пригадую. Мбуть Грабський, але можу помилятися. Але то в Польщі - в жодній іншій країні такого не було.
    А де там крайнощі? Якщо збиральні заводи Форда в Голандії чи Бельгії згадати, крайнощами не буде?

Та будь ласка, згадуйте що завгодно, тіко ще й чисельність населннязгадати не забудьте, як і площу.
    40-60тис авто на рік після того, як розкочегаримось (десь з 1930р). Більше - не вірю, менше - перед людьми соромно

То чого ж ви при таких кількостях так громко на нестачу нафти жалієтесь - перед 2СВ буде загалом максимум 400-600 а/м, з яких більше половини леговики, які цілий день ну ніяк не їздять :wink: .
    "Ну, шо?" - теж ніби-то питання. Але чи потребує воно відповіді? Так і Ваше "ТО ЩО ТАМ З АВТОБУДУВАННЯМ ТА НАФТОЗАБЕЗПЕЧЕННЯМ?"

Та будь-яке питання відповіді не потребує - не іспит все ж :D . Тому якщо маєте що сказата, то кажете, якщо не маєте, то... нуу, в вашому випадку частіше відбувається аберація чи то памяті, чи то мізку.

thrary
    Member
    Member

Повідомлення thrary » 26 лютого 2013 19:14

sergei-lvov написав:Особисто я очікую проміжних цифр між Італією та Францією (ближче до Італії) з перевагою вантажних автомобілів.

Україні до Італії як до Києва рачки.

Як би сказали, щось середнє між Фінляднією та Румунією -- булоб зрозуміло.

pustomelyk
    Member
    Member

Повідомлення pustomelyk » 26 лютого 2013 19:57

sergei-lvov
    Якось воно так сталося, що я блазнюючи спрогнозував таку ж кількість авто для УД, що й Ви роздуваючи щоки. Тільки я перший :P оприлюднив, та ще й дав Вам можливість похизуватися Вашою наді мною перевагою.
    З забесеченням паливом ситуація та сама. Ваші міркування недалеко відійшли від мого
    Не дуже, правда, уявляю, як складатиметься баланс пального, але сподіваюсь :D
    Я принаймні хоч не посилав туди, де нафти ще ніхто не дасть.
    Тож від Вашої серйозності користі – хіба Ваше ж самоствердження. Та й дідько з ним, мені не жалко
    Ага, ви б ще зясували коли німецький Форд взагалі запустився
    Так з’ясував же, ще до Вашої поради.
    Складання Фордів у Німеччині почалося у 1926р, у 1930 був запущений новий завод у Кьольні.
    Опель у 1928 увійшов до ДжМСі, що дозволило йому з 1930 запустити конвеєр і випускати Блітци.
    А допомога держави, як я припускаю, у вашій уяві виявляється у формі держзамовлень та стимулювання зростання доходів у населення?
    Німеччина інвестувала розвиток Опеля, зокрема будівництво нового заводу в Бранденбурзі. Завдяки тим інвестиціям чисельність працюючих на Опелі збільшилась на 40%, крім того всі комплектуючі виготовлялися з 1937 в Німеччині і не треба було дефіцитну валюту за них гнати до США чи ВБ. Те саме й з Фордом. Збільшив би він так обсяги випуску, якби за запчастини мусив би розраховуватись валютою, якої нема? А кількість німецьких Фордів, що випускалися, хоч і відносно невелика, але більша, ніж весь випуск авто у не останній ЧСР.
    У нас же стартові умови гірші. Автовиробництво відсутнє, інфраструктура теж, технічна розвинутість населення нижча.
    З якого дива :?: ми можемо сподіватися, що в Україну почнуть інвестувати раніше, ніж у ту саму Німеччину?
    Якщо ж за наш кошт, не знаю, як ви, а я на що попало гроши викидати не хочу, варто б розібратися в пропозиціях. От пропозиція від Форда на 100тис авто мене і не влаштувала. Як і його модельний ряд y 1925р.
    Приватний інвестор не здатний самотужки швидко впоратись із згаданими проблемами, тут гроши повертатимуться не одразу, працювати треба по різним напрямкам і, бажано, узгоджено. Тому на вирішальний вклад від «Терещенків» і вільної конкуренції я б не дуже покладався. У кращому разі отримаємо від них якесь складальне підприємство, приватну дорогу чи мережу гаражів/заправок. До часу, коли вже справа дійсно з місця зрушиться, приватники і так мають достатньо більш вигідних напрямків для вкладання своїх коштів. Крім того, більшість приватних інвестицій у військово-промисловий сектор під час 1СВ на наших теренах все одно врешті-решт мали витоки у державній казні.
    Тому держава у нашому випадку не допомагати буде, а саме створювати галузь, інфраструктуру і ринок. Якщо для цього знайдуться бажаючі приватники - тільки раді, хай долучаються. Для всього згаданого державна програма автомобілізації (і автобудування зокрема) й потрібна. :YesSir:

pustomelyk
    Member
    Member

Повідомлення pustomelyk » 26 лютого 2013 19:59

thrary
    Ви про яку Україну?

sergei-lvov
    Member
    Member

Повідомлення sergei-lvov » 26 лютого 2013 21:50

thrary
    Україні до Італії як до Києва рачки.

Ну то вже від особистості залежить - якщо мізків стіко, щоб, наприклад, зі Львова до Києва рачки добиратися, то таки ви будете праві у своймоу розумінні
    Як би сказали, щось середнє між Фінляднією та Румунією -- булоб зрозуміло.
    .
    Але особисто я зі Львова в Київ ще жодного разу рачки не добирався, так що сподіваюсь, що маю дещо вищий інтелектуальний рівень і можу сподіватися на інше розуміння - хоча б частині що таке Румунія і що таке Фінляндія.

pustomelyk
    Якось воно так сталося, що я блазнюючи спрогнозував таку ж кількість авто для УД, що й Ви роздуваючи щоки. Тільки я перший оприлюднив, та ще й дав Вам можливість похизуватися Вашою наді мною перевагою.

Проблема в тім, що нічого не спрогнозували, а просто поблазнювали. Я ж взагалі тіко висловив своє очікування, а не пронозував кількість автомобілів.
    З забесеченням паливом ситуація та сама. Ваші міркування недалеко відійшли від мого
    Не дуже, правда, уявляю, як складатиметься баланс пального, але сподіваюсь

Мої міркування базуються на фактичному споживанні нафти європейських країн, а не на сподіваннях, видумуванні обмежень споживання палива, хвилюваннях щодо недостатності власного видобутку палива відносно взятих зі стелі розрахунків споживання автомобілів, пошуку нафти тоді, коли її у всьому світі більш, ніж досить. А на рахунок

ви б зробили над собою надзусилля та спробували подумати - нащо Україні імпортувати нафту з країн Перської затоки як мінімум до 1935 року? Тим більше, що ви з СРСР не воюєте, то СРСР під час Великої Депресії з задоволенням нафту продавав, бо можливості переробки були недостатні.
    Складання Фордів у Німеччині почалося у 1926р, у 1930 був запущений новий завод у Кьольні.

От-от - і до чого тут втручання держави зі зростання обсягів у 27 раз?
    Опель у 1928 увійшов до ДжМСі, що дозволило йому з 1930 запустити конвеєр і випускати Блітци.

А допомога держави тут в чому проявилася? В приході ДжіЕм?
    Німеччина інвестувала розвиток Опеля, зокрема будівництво нового заводу в Бранденбурзі. Завдяки тим інвестиціям чисельність працюючих на Опелі збільшилась на 40%

А можна цій геніальній ідеї навести докази? А то зявляється думка, що це у вас знов, як і у випадку з картками на бензин у Великобританії перед 2СВ,
    Аберація пам'яті :D

бо дуже вкам хочеться побачити німецькі державні інвестиції у Опель :D .
    крім того всі комплектуючі виготовлялися з 1937 в Німеччині і не треба було дефіцитну валюту за них гнати до США чи ВБ. Те саме й з Фордом. Збільшив би він так обсяги випуску, якби за запчастини мусив би розраховуватись валютою, якої нема?

А хто його знає - це ж суто німецька проблема з валютою була. Але, що цікавіше, хотілося б побачити інвестиції держави Німеччина у те саме виготовлення всіх комплектуючих :wink: . Бо, власне кажучи, митну і валютну політику щодо обмеження витоку валюти за кордон проводили багато країн Європи, та й світу - німецького винаходу тут принципово ніякого нема, як і програми автомобілебудування.
    У нас же стартові умови гірші. Автовиробництво відсутнє, інфраструктура теж, технічна розвинутість населення нижча.

Гірші ніж в кого? Ви щось якось оминули це питання у своїх стражданнях :D .
    З якого дива ми можемо сподіватися, що в Україну почнуть інвестувати раніше, ніж у ту саму Німеччину?

Хотілося б уточнити - а хто сподівається, що в Україну почнуть інвестувати (до речі хто?) раніше ніж в Німеччину? І, до речі, інвестувати у що саме? Бо, наприклад, особисто я знаю про інвестиції в Німеччину вже у 1922-24 роках - німецькі активи були дешеві :wink: .
    Якщо ж за наш кошт, не знаю, як ви, а я на що попало гроши викидати не хочу, варто б розібратися в пропозиціях.

А вас ніхто розбиратися у пропозиціях не просить - в них будуть розбиратися споживачі (покупці автомобілів) та виробники (автомобілів). Власники виробників і вирішать що саме вони будуть виробляти. А ви поки що сидіть та пишіть програму автомобілебудування. Ну і подумайте як ви будете переконувати сейм, що її треба прийняти і виділити на неї кошти.
    От пропозиція від Форда на 100тис авто мене і не влаштувала. Як і його модельний ряд y 1925р.

Ну не влаштувала то не влаштувала, скаргу ж знаєте куди писати? Ну крім форума.
    Приватний інвестор не здатний самотужки швидко впоратись із згаданими проблемами, тут гроши повертатимуться не одразу, працювати треба по різним напрямкам і, бажано, узгоджено.

Смішно - у всьому світі здатний, а в pustomelykа не здатний :D . І тіко в автомобілебудування гроші вертаються не відразу, а працювати треба по різним напрямкам (до речі яким?) - а у всіх інших галузях приходиш, вкладаєш 100 доларів, а троха нижче виймаєш 200 - і усьо, гроші вернулися :lol: . Яким чином виробництво автомобілів розвинулось у світі - загадка історії, що чекає на свого зривача покровів. Хоча pustomelyk вже почав їх зривати з німецького автопрому.
    Тому на вирішальний вклад від «Терещенків» і вільної конкуренції я б не дуже покладався. У кращому разі отримаємо від них якесь складальне підприємство, приватну дорогу чи мережу гаражів/заправок

Тааа, як мій кращий варіант відрізняється від вашого - я ж хочу аби ви розуму троха виявили, а ви ж тіко блазнюєте :?: . Може, все ж таки будете де інде блазнювати?
    До часу, коли вже справа дійсно з місця зрушиться, приватники і так мають достатньо більш вигідних напрямків для вкладання своїх коштів

А можна напрямки перерахувати - разом з часом змісцезрушення?
    Крім того, більшість приватних інвестицій у військово-промисловий сектор під час 1СВ на наших теренах все одно врешті-решт мали витоки у державній казні.

Цікаво - а з якого часу автомобілебудування стало ВПК? До речі, будь-які військові замовлення мають витоки з державної казни - бо держава (та чи інша) є головним замовником військової продукції.
    Тому держава у нашому випадку не допомагати буде, а саме створювати галузь, інфраструктуру і ринок

Йой, соціалізм прям. Може, ви просто в СРСР переїдете - і буде вам щастя?
    У всіх країнах світу держава створювала інфраструктуру - шляхи, при чому як для автомобілів, так і повозок з кіньми за 100 років до того, автомобіль в цьому відношенні змінює тіко технічні вимоги до дорог. Ринок у всіх країнах світу формувався сам - держава могла бути лише одним з покупців на цьому ринку.
    Ну а галузь... галузь теж переважно створювалася приватними інвесторами, особливо спочатку.
    Для всього згаданого державна програма автомобілізації (і автобудування зокрема) й потрібна.

Нащо? Всі країни світу обійшлися, але от pustomelyk без неї ніяк не може.

thrary
    Member
    Member

Повідомлення thrary » 27 лютого 2013 10:13

pustomelyk написав:thrary
    Ви про яку Україну?

Про будь-яку. Як РІ розпалась на її теренах зявилися наступні держави (частково, чи повністтю): Фінляндія, Естонія, Латвія, Литва, Польша, Румунія, СРСР та можливо Тува. Можна подивитись як в них з автомобілями було. Ніяких підстав вважати що сильно відрізнятися у України буде нема. Можна припустити, що у України буде щось середнє, ну може навіть краще за середнє, навіть можна вважати що ситуація буде найкраща. Але з ними слід порівнювати, а не з Італіями та Франціями.

Поперед.Далі

Повернутись до Альтернатива

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей