[ЗСУД] Авіація

Модератори: Global Moderators, Альтернатива

sergei-lvov
Member
Member

Re: [ЗСУД] Авіація

Повідомлення sergei-lvov » 03 грудня 2014 16:54

atez написав:Сікорський - російський великодержавний шовініст. Але теоретично можливість працювати в УД можна припустити.

Все це правда, але російського великодержавного шовініста звали Іван Іванович і помер він ЄМНІП взимку 1918/19 років. А от щодо погляди Ігора Івановича мені наразі невідомі. З іншого боку, до кінця 20-х він більшою мірою животів в Америці, тоді як Київ - це дім.

sergei-lvov
Member
Member

Повідомлення sergei-lvov » 03 грудня 2014 17:02

gazon написав:Ну із заводами більш-менш зрозуміло, а з авіаконструкторами що??? Може повернемо Сікорського з Америки!?

Григорович сидів у Криму, Гуревич теж був десь на півдні, Лебедєв (фіг зна чи він авіаконструктор, але інженер і власник то точно), Калинін, Сікорський
ГРИГОРАШВИЛИ (ГРЕГОР) МИХАИЛ ЛЕОНТЬЕВИЧ, СТРУКОВ МИХАИЛ

pustomelyk
Member
Member

Повідомлення pustomelyk » 25 жовтня 2015 21:40

Давно тут не мріяли про минуле :D
Начиркаю трохи того, що мені бачиться хоч якось чітко.

Авіаконструкторами у нас Григорович і Калінін, з другої половини додадуться Неман і Антонов. Не сприймайте, як - більш нікого! :D

Ровиток ДеКа подібний до того, що відбувся в теперішній реальності. Головні відмінності - вища кваліфікація ІТР і організаторів і вища технологічна дисципліна. Прагнемо досягнути організації виробництва якнайближчої до рівня Фордівської. Власне, це повинно відбуватися по всій промисловості, де краще, де - як вийде. Як наслідок, наші аналоги М-85 і їх похідних запрацюють раніше. Наприклад той-таки м-85 у 1935, а може і у 1934, якщо раніше про ліцензію поклопочемось, уже буде в серії.

Озброєння.
До середини 30х безальтернативно - наша варіація М1919. Мені вона бачиться більш подібною до Британської, зі стрільбою з відкритого замка. І з перемиканням напрямку подачі стрічки. От тільки пиляти доведеться починати самим ще у середині 20х. Можна разом з Кольтом або ФН. Я б і для піхотних такі "зручності" повводив. Припустимо, ліцензію на Браунінг купуємо десь у 1925-26, модернізований чекаємо на 1930р.
Плюс до середини 1930х маємо допиляти наш 12,7мм Браунінг М2НВ. І починаючи з того часу він стане основною зброєю.
Що з авіаційними гарматами буде, я визначитись не можу. Можемо, звичайно, купувати ліцензії на Ерликони з Іспано-Сюізами і мадсенами, а разом з тим ще й намагатись маштабувати Браунінгівський кулемет до 20-23мм калібру, але, чим закінчиться, я вам не скажу.
Додам ще волюнтаристську вимогу розташовувати озброєння у фюзеляжі винищувачів. Для смаку :D

Про особистості. я б ще Супруна повернув до України. Хай навіть з комуністичними бджолами у голові. Вони йому допоможуть до Іспанії добровольцем махнути. Все одно потім повернеться.

Для початку досить.
Як буде натхнення, пізніше вкину про конструкції на озброєнні. Поки пару картинок.
Зображення Зображення
Зображення
Зображення

gazon
Member
Member

Повідомлення gazon » 02 листопада 2015 23:24

pustomelyk написав:Давно тут не мріяли про минуле :D
Начиркаю трохи того, що мені бачиться хоч якось чітко.

Авіаконструкторами у нас Григорович і Калінін, з другої половини додадуться Неман і Антонов. Не сприймайте, як - більш нікого! :D

Ровиток ДеКа подібний до того, що відбувся в теперішній реальності. Головні відмінності - вища кваліфікація ІТР і організаторів і вища технологічна дисципліна. Прагнемо досягнути організації виробництва якнайближчої до рівня Фордівської. Власне, це повинно відбуватися по всій промисловості, де краще, де - як вийде. Як наслідок, наші аналоги М-85 і їх похідних запрацюють раніше. Наприклад той-таки м-85 у 1935, а може і у 1934, якщо раніше про ліцензію поклопочемось, уже буде в серії.

Озброєння.
До середини 30х безальтернативно - наша варіація М1919. Мені вона бачиться більш подібною до Британської, зі стрільбою з відкритого замка. І з перемиканням напрямку подачі стрічки. От тільки пиляти доведеться починати самим ще у середині 20х. Можна разом з Кольтом або ФН. Я б і для піхотних такі "зручності" повводив. Припустимо, ліцензію на Браунінг купуємо десь у 1925-26, модернізований чекаємо на 1930р.
Плюс до середини 1930х маємо допиляти наш 12,7мм Браунінг М2НВ. І починаючи з того часу він стане основною зброєю.
Що з авіаційними гарматами буде, я визначитись не можу. Можемо, звичайно, купувати ліцензії на Ерликони з Іспано-Сюізами і мадсенами, а разом з тим ще й намагатись маштабувати Браунінгівський кулемет до 20-23мм калібру, але, чим закінчиться, я вам не скажу.
Додам ще волюнтаристську вимогу розташовувати озброєння у фюзеляжі винищувачів. Для смаку :D

Про особистості. я б ще Супруна повернув до України. Хай навіть з комуністичними бджолами у голові. Вони йому допоможуть до Іспанії добровольцем махнути. Все одно потім повернеться.

Шановний pustomelyk, а звідки у нас Антонов, якщо він в Україні (УРСР) з'явився тільки в 1952-му???
Борітеся — поборете! Вам бог помагає! За вас правда, за вас слава. І воля святая! /Т.Г. Шевченко/
Форум альтернативної історії Української Держави 1918р.http://ud.ukrbb.net

pustomelyk
Member
Member

Повідомлення pustomelyk » 03 листопада 2015 22:21

gazon
пардон, занесло за інерцією. Значить, хтось інший буде.
:pardon:

thrary
Member
Member

Повідомлення thrary » 08 червня 2016 10:07

atez написав:Сікорський - російський великодержавний шовініст. Але теоретично можливість працювати в УД можна припустити.

Зображення

thrary
Member
Member

Повідомлення thrary » 08 червня 2016 10:09

sergei-lvov написав:

Все це правда, але російського великодержавного шовініста звали Іван Іванович і помер він ЄМНІП взимку 1918/19 років. А от щодо погляди Ігора Івановича мені наразі невідомі. З іншого боку, до кінця 20-х він більшою мірою животів в Америці, тоді як Київ - це дім.

Такий самий великодержавний шовініст. Від слова Україна у нього ротом йшла розкішна фіолетова піна:

Зображення

pustomelyk
Member
Member

Повідомлення pustomelyk » 08 червня 2016 23:23

А за гроші? :D
Мені бачиться, тому Сікорському, якого ми знаємо, в Україні буде тісно. Хай собі їде.
Нам і Григоровича з Калініним, Неманом, можливо Касьяненками і ще кимось, кого не знаємо і про кого не здогадуємось, вистачить на все.
А до них ще ж різні Юнкерси з Дорньє та інший закордон.

Поперед.

Повернутись до Альтернатива

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей