Однострій ЗСУД

Модератори: Global Moderators, Альтернатива

pustomelyk
Member
Member

Re: Однострій ЗСУД

Повідомлення pustomelyk » 09 травня 2013 13:17

Євген Пінак
А я тут до чого?
До того, що долучилися до теми кишень. Барсуков ні з чим більше в обговорюваному топіку не згадувався.
Тобто можно його вдягати, а можна вдягати якийсь інший однострій, не важливо який, але тільки щоб було красиво?
Щоб не підозрювати Вас у поганому :D , зауважу, що про підкреслене у мене ніколи не йшлося. Носиться або "казенний" однострій, або самошитий відповідно з регламентацією. Різницю з підкресленим бачите?
Про переважно самостійне пошиття одностроїв офіцерами у 1930х, на жаль, зовсім не в темі, хотілося б почути ще когось. Принаймні СРСР викликає у мене сумнів. Знов таки виключно за власний кошт, чи речове постачання замінювалось грошовим? Чи буде сенс шити для служби/строю самому, коли матеріал і крій чітко регламентований, а підгонка казенного по фігурі передбачалася навіть в Радянській армії часів боротьби з дідівщиною?
І як це міняє факт, що еліта війска ходить одягнута красиво як на службі, так і поза нею, а інші мають можливість красиво одягнутись тільки поза службою?
Не на службі, а на певних видах служби, чи Ви щиро вважаєте, що вся служба отої "еліти" проходить виключно на прийомах?! :o А що у простого стрільця менше шансів потрапити на прийом, ніж у старшини ГУР, так то особливості служби кожного. Можу згадати, що у них обох мінімальні шанси керувати винищувачем, то що, через цю "нерівність" з пілотами теж гвалт здійматимемо?
Євген Пінак написав:
pustomelyk написав:Але чомусь мало хто намагається хоча б висловити вподобання, я не кажу про серйозне обгрунтування. :pardon:
Ви ж цього не робите - чому ми повинні це робити?
Чого я не роблю? Не раджу почитати "щось"?
Не існує фактів про альтУД 1930х років, можуть бути лише припущення. Я свої в різних темах, у цій в т.ч., викладав. І обгрунтовувати намагався, виходячи з подій минулого. Що доволі розмито і несистемно, вибачайте :pardon: І системність, і чітка промальовка потребують дуже багато часу і все одно будуть суперечливими, бо доведеться відкинути багато варіантів, не менш ймовірних. Взагалі, вважаю, нормальна альтернатива повинна бути доволі розмитою, коливатись такою собі марою навколо певного стрижня. А чіткі промальовки повинні стосуватися хіба варіантів. Ще одне переконання, - чим більша інша країна і чим далі вона від нас знаходиться, тим менше зміни, створені нашою альтернативою для України, впливатимуть наї дії такої країни і події у ній.
У "вимозі" рівності в одностроях можна зокрема відштовхуватись від селянської більшости, не привернувши яку на свій бік УД шансів не має. Нічим, як землею на час 1ВЗ їх на свій бік не переманити, національна свідомість лише у зародку. А селянин із землею, яку ще й сам собі відвоював, вважатиме себе рівним будь-кому. І до всіх, хто на його рівність зазіхатиме ставитиметься погано. Звідси бажаність ту рівність де можна підкреслювати. Щоб де дійсно треба, міцніше за горло брати.

pustomelyk
Member
Member

Повідомлення pustomelyk » 18 червня 2013 00:15

gazon
Member
Member

Повідомлення gazon » 22 листопада 2014 16:17

Чехословацький варіант польової уніформи армії УД
Зображення
Борітеся — поборете! Вам бог помагає! За вас правда, за вас слава. І воля святая! /Т.Г. Шевченко/
Форум альтернативної історії Української Держави 1918р.http://ud.ukrbb.net

Anderson
Member
Member

Повідомлення Anderson » 24 листопада 2014 17:30

З каски слід прийняти стрічку прапора!

Krutyvuss
Member
Member

Повідомлення Krutyvuss » 12 серпня 2016 17:04

Гарно. Жаль, не до кінця
Демократія - це уряд, який створює чи намагається створити народу ілюзію того, що народ панує!
Демократія є обдурення народу за допомогою народу ради блага народу.

Поперед.

Повернутись до Альтернатива

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей