[ЗСУД] Рюкзак/ранець/"сидор"?

Модератори: Global Moderators, Альтернатива

pustomelyk
Member
Member

Re: [ЗСУД] Рюкзак/ранець/"сидор"?

Повідомлення pustomelyk » 25 червня 2013 18:24

Євген Пінак
Хочете бути рентгеном і просвічувати мене наскрізь, - будь ласка, мені не шкодить :P
Дозвольте, тоді і я Вам пораду дам: читайте, що написано, а не те, що надумалось побачити. Тоді не буде потреби нагадувати, що Ви мені нічого не винні.
Я ніде не закликав саме Вас скласти перелік речей, які вояку бажано мати при собі весь час. Сам лінуюся (як не жахливо :D , та принаймні з вмістом заплічників РККА я знайомий), але може хтось (та ще й краще за мене обізнаний) і поведеться.
Так само я ніколи не писав, що п.Пінак щось ніби-то заносив у якийсь перелік. Не поспішайте обурюватись :D А от німці пару черевиків до ранцю зр.34 або зр.39 років приписували класти.
Регламентированное содержимое обоих ранцев было одинаковым. В основном отделении находились: ботинки на шнурках, подошвами к боковым стенкам...
http://lib.rus.ec/b/165224/read#t21
Чим такий припис викликаний, не скажете?

Inman
Member
Member

Повідомлення Inman » 26 червня 2013 20:15

Для орієнтування по речах та предметах - польські волонтери часів ПСВ:
Зображення
І більш актуально для 30-х років - спорядження РСЧА періоду 1936-41 років та способи укладки майна в ранець/рюкзак/сидір, тут: http://www.warstar.info/rkka_1941/snari ... _1941.html

pustomelyk
Member
Member

Повідомлення pustomelyk » 26 червня 2013 22:36

Inman
Дякую.
А чи все те носилося вояком чи їхало за ним не далі ротного обозу? Бо перераховано явно літні і зимові мундири, наприклад.
Трохи незвично для 1/6 частини суходолу. Два мира - два Шапиро(с)
Підозрюю, в основному списали з комплекту речей А-У вояка. Що кидається в очі - не згадується лопатка і гранати, зате є виделка, ніж, щітки і для взуття, і для одягу (така необхідність?). І відсутність шинелі, але ковдра у комплекті.
Знов таки 2 пари черевиків. Запасні?
У п.6 Rącznik і п.7 про що йдеться?

Євген Пінак
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Євген Пінак » 27 червня 2013 20:16

pustomelyk написав:Євген Пінак
Хочете бути рентгеном і просвічувати мене наскрізь, - будь ласка, мені не шкодить :P
Дозвольте, тоді і я Вам пораду дам: читайте, що написано, а не те, що надумалось побачити. Тоді не буде потреби нагадувати, що Ви мені нічого не винні.
Я ніде не закликав саме Вас скласти перелік речей, які вояку бажано мати при собі весь час.

Та невже? А це хто писав у відповідь на мій пост:
"Тобто, Ви теж взяти на себе перелік лінуєтесь, сподіваєтесь на іншого :D "

pustomelyk написав:Так само я ніколи не писав, що п.Пінак щось ніби-то заносив у якийсь перелік.

"Дозвольте, тоді і я Вам пораду дам: читайте, що написано, а не те, що надумалось побачити." (с) ;)
Цитата була така: "Як Ви так добре обізнані з матчастиною, може розкажете, що спонукало занести в перелік того, що носиться у рюкзаку пару черевиків?" Про німців - не слова. Звертаєтесь Ви - до мене.
Так що, як когось збираєтесь вчити, як треба "правильніше" жити - то починайте із себе. Я цим правилом успішно користуюсь вже багато років :)

pustomelyk написав:
Регламентированное содержимое обоих ранцев было одинаковым. В основном отделении находились: ботинки на шнурках, подошвами к боковым стенкам...

http://lib.rus.ec/b/165224/read#t21
Чим такий припис викликаний, не скажете?

Бажанням мати у солдата запасні черевики, вочевидь.

pustomelyk написав:А чи все те носилося вояком чи їхало за ним не далі ротного обозу?

Носилося вояком.

pustomelyk написав: І відсутність шинелі, але ковдра у комплекті.

Шинель є - п.15. Але передбачена ще й альтернатива у вигляді теплої куртки.

pustomelyk написав:Знов таки 2 пари черевиків. Запасні?

Ні - польські солдати мали по 4 ноги :lol:

pustomelyk написав:У п.6 Rącznik і п.7 про що йдеться?

Recznik = Рушник.

pustomelyk
Member
Member

Повідомлення pustomelyk » 27 червня 2013 22:24

Євген Пінак
Читайте, що написано. Не писав я "Ви повинні", "пропоную Вам" чи "Ви занесли в перелік". Навіть "Британці занесли не писав". Якщо звертався до Вас, ще не означає, що обговорюю саме Ваші дії чи лише і саме Вас до чогось спонукаю.
Носилося вояком.
Тягали у рюкзаку/ранці влітку запас зимового одягу? Не любили своїх жолнежів організатори.
Ні - польські солдати мали по 4 ноги :lol:
Та Ви шо?! Не вірю :D Є менш імовірний варіант - парадні. Можливо ще якісь пояснення існують. Не завжди прості пояснення відповідають дійсності, тому й питаю. Раптом відповість хтось, хто точно знає :pardon:
Бажанням мати у солдата запасні черевики, вочевидь.
А звідки таке бажання, якість підводила чи ще що? РСЧА чудово обходилась 1 парою взуття.
Шинель є - п.15.
Дякую. А п.7?

Поперед.

Повернутись до Альтернатива

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 1 гість