Окупація Угорщини

Модератори: Global Moderators, Альтернатива

Gnat_goluj
Member
Member
 
Повідомлень: 202
З нами з:
05 березня 2010 10:33

Окупація Угорщини

Повідомлення Gnat_goluj » 28 липня 2016 18:06

Україна завжди перебуває під тиском зі сходу та заходу.
Говорять про якісь союзи балто-чорноморські та іншу мутотєнь. Однак є і альтернативні варіанти виживання українців. На південному заході України є така країна як Угорщина, з помірним кліматом, рівнинними територіями.
Українцям у разі геополітичних катаклізмів варто звернути увагу на цей напрям. Угорці особливо у військовому плані не зможуть протистояти, там хіба що гріпени представляють якаусь військову цінність, а застосувавши реактивну артилерію можна легко зробити біженцями угорців у більш комфортні країни. Війська НАТО не підуть помирати за угорців. А потім переселити туди українців. А тут нехай стукаються як барани лобами поляки з росіянами. :D :D
 

Pafchak
Member
Member
 
Повідомлень: 303
З нами з:
24 квітня 2016 15:13

Re: Окупація Угорщини

Повідомлення Pafchak » 30 липня 2016 16:48

Гнат голий: ”є така країна як Угорщина, з помірним кліматом, рівнинними територіями.
Українцям у разі геополітичних катаклізмів варто звернути увагу на цей напрям. Угорці особливо у військовому плані не зможуть протистояти, там хіба що гріпени представляють якаусь військову цінність, а застосувавши реактивну артилерію можна легко зробити біженцями угорців у більш комфортні країни. Війська НАТО не підуть помирати за угорців. А потім переселити туди українців”

Якась бредоПутінська ідея! Угорці (азіати) поселені в Європі з ІХ в. (закріплення за ними Панонії) на певних мирних умовах (прийняття християнства, культури і т.д.). Якщо цей мир з мадярами буде розірвано, то чекайте слідуючого кофлікту з фінами (всі вони є угрофінни, теж ести ).
Навпаки, приклад з уграми (теж фіно-естами) хоч і з часів дикого Середньовіччя є для нас (і для всіх європейців) цілком позитивний, натомість, нинішня модерна демоліберальна політика ЄС з азіатами (спонтанне неконтрольоване прийняття їхніх мігрантів ”всіх і вся” та без жодних умов) терпить очевидний крах!

Краще −за умов загостренн війни з еРеФією− йти і займати Калініґрадську обл. (кол. Східну Пруссію) та ліквідувати цей гнійник на тілі Сх.Європи; до речі, туди, здається, вже рейдував один відділ УПА).
 


Повернутись до Альтернатива

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей