[ВТК]Ручний кулемет для України

Модератори: Global Moderators, Альтернатива

ручний кулемет 1930-х

Опитування закінчилось 05 листопада 2007 20:30

MG 08/15
2
22%
MG 13
0
Немає голосів
ZB-26
5
56%
Browning 1918/1928
2
22%
Hotchkiss 1925
0
Немає голосів

Всього голосів : 9

Oleh Nemchinov
Moderator
Moderator

Re:

Повідомлення Oleh Nemchinov » 18 жовтня 2007 21:15

Ніколаускасс написав:Ну блін, ви точно в бельгійців на зарплаті :D , я тоді краще за ZB-26/30 проголосую. От так завдяки нечесній конкуренціїї і здобувається перемога в прийнятті зразка на озброєння :evil:

Двіжок механізму для голосування теж бельгійці зробили ;)
Прийшла повістка - іди служити!

ZSky
Site Admin
Site Admin

Повідомлення ZSky » 18 жовтня 2007 22:10

Oleh Nemchinov написав:Двіжок механізму для голосування теж бельгійці зробил

Можно попробовать снести все варианты и сделать голосование заново.
Зображення

Мандрівник
Member
Member

Повідомлення Мандрівник » 19 жовтня 2007 09:15

Голосував за МГ-13. Збройовка і Браунінг надто кваліфікованих робітників потребують і складного обладнання для виробництва.
Якщо ти готовий допомагати лише ангелам, то ти не допоможеш ніколи нікому.
...держава – це кров і залізо
Свобода – це вістря мечів!

ZSky
Site Admin
Site Admin

Повідомлення ZSky » 19 жовтня 2007 11:03

Мандрівник написав:Голосував за МГ-13. Збройовка і Браунінг надто кваліфікованих робітників потребують і складного обладнання для виробництва.

Это факт? Или ощущение?
И компенсирует ли меньшая цена тактико-технические недостатки?
Зображення

Мандрівник
Member
Member

Повідомлення Мандрівник » 19 жовтня 2007 11:17

ZSky написав:Это факт?

Факт. Металорізальні верстати - дороге задоволення. Лінія по виробництву потребує до 50 штук. І все, що для цього придається - виробництво інструменту, мірильних пристроїв і т.д. Плюс ДУЖЕ кваліфікована робоча сила.
ZSky написав:И компенсирует ли меньшая цена тактико-технические недостатки?

Не компенсує. Але війна потребує багато зброї.
СРСР в роки ДСВ виробляв за добу до 1000 ручних кулеметів. Звичайно, ДП за складністю виробництва не поступався Збройовці, але чи є в Україні на той час аналог Ковровського збройового заводу?

ZSky
Site Admin
Site Admin

Повідомлення ZSky » 19 жовтня 2007 12:58

Мандрівник написав:Факт. Металорізальні верстати - дороге задоволення. Лінія по виробництву потребує до 50 штук. І все, що для цього придається - виробництво інструменту, мірильних пристроїв і т.д. Плюс ДУЖЕ кваліфікована робоча сила.

Я в курсе этого.
Мне интересно, есть ли цифры по количеству и типу операций для MG-13, ZB-26 и Браунингу. Или хотя бы их цены.
Фактом является замена в производстве MG-13 на MG-34, в то время как ZB-26/30 продолжал выпускаться. BREN так же был массовым.
Масса чеха существенно ниже, соответственно расход стали ниже. Что так же сказывается на цене.
Зображення

Мандрівник
Member
Member

Повідомлення Мандрівник » 19 жовтня 2007 16:32

ZSky написав:есть ли цифры по количеству и типу операций для MG-13, ZB-26 и Браунингу.

На жаль, в мене таких цифр немає. Колись давно мав розмову з інженером-технологом з Коврова про ДП і Збройовку. З його слів, вартість виробництва ДП і вимоги до кваліфікації робітників були дещо нижчими, ніж для ЗВ-26.
(Завдяки більшим допускам.)
Є книга "Советское автоматическое оружие", там є деякі цифри, але під рукою її зараз не маю. Можливо, в інеті десь є.
І, до речі, німці також відмовилися від виробництва Збройовки, замінивши на МГ-42.
ZSky написав:Масса чеха существенно ниже, соответственно расход стали ниже.

Маса нижча, це так, але маса заготовок велика. У відходи йшло до двох третин і більше металу.
ДП відрізнявся у цьому плані в кращий бік.
ДП я привожу, як деякий аналог ЗВ-26. (Приблизний, звичайно.)

Ніколаускасс
Member
Member

Повідомлення Ніколаускасс » 20 жовтня 2007 20:52

Мандрівник написав:Голосував за МГ-13. Збройовка і Браунінг надто кваліфікованих робітників потребують і складного обладнання для виробництва.

Якщо німці замінили MG 13 на MG 34 (теж не самий простий та дешевий) то мабуть він не був ідеалом технологічності. Той же кожух ствола в нього ІМХО робили фтезеруванням. До його недоліків відносили складність конструкції та висока вартість. Пізніше викладу статтю про нього.
„Усе те добре, що добре для блага сили і розвитку моєї нації, усе те зло, що цю силу і розвиток послаблює”.
Микола СЦІБОРСЬКИЙ
Ліберастія - збочення!

Мандрівник
Member
Member

Повідомлення Мандрівник » 20 жовтня 2007 21:24

Ніколаускасс написав:замінили MG 13 на MG 34 (теж не самий простий та дешевий) то мабуть він не був ідеалом технологічності.

Не був. Але це був перший універсальний кулемет. І німці чудово розуміли недосконалість конструкції МГ-34. А події на Східному фронті тільки пришвидчили роботи по розробці МГ-42.
Є серія журналів "Оружие" - "Пехотное оружие вермахта", два журнали присвячені кулеметам. На МГ-34 і МГ-42 припадає 3/4 одного. Там і про ЗВ-26 є. Коли знайду, викладу дані.

Ніколаускасс
Member
Member

Повідомлення Ніколаускасс » 20 жовтня 2007 21:45

Мандрівник написав:Є серія журналів "Оружие" - "Пехотное оружие вермахта", два журнали присвячені кулеметам. На МГ-34 і МГ-42 припадає 3/4 одного. Там і про ЗВ-26 є. Коли знайду, викладу дані.

В мене цей самий журнал, подивись там про MG 13, про його вартість на 2-й сторінці статі. Я її спробую сьогодні викласти. Що чех - теж не зразок технологічності то ніхто не сперечається але як на мене всеж треба брати його. Тільки в версії із чтрічковим живленням. Перший універсальний - можна назвати MG-08/15 він міг ставитись на легкий станок.
Приєднані файли
78.jpg
„Усе те добре, що добре для блага сили і розвитку моєї нації, усе те зло, що цю силу і розвиток послаблює”.
Микола СЦІБОРСЬКИЙ
Ліберастія - збочення!

ZSky
Site Admin
Site Admin

Повідомлення ZSky » 20 жовтня 2007 22:05

Мандрівник написав:І, до речі, німці також відмовилися від виробництва Збройовки, замінивши на МГ-42.

А британцы Брены вполне себе выпускали.
Зображення

Мандрівник
Member
Member

Повідомлення Мандрівник » 21 жовтня 2007 04:54

Ніколаускасс написав:В мене цей самий журнал, подивись там про MG 13, про його вартість на 2-й сторінці статі.

Сьогодні не вийде, на днях.
Ніколаускасс написав:всеж треба брати його

Коли на перший час, то так. Але коли війна? Повторюся, але СРСР виготовляв у 1941-1945 роках по 1000 шт ДП за ОДНУ добу. Що ми зможемо цьому протиставити? І виготовляв тоді, коли втратив більшу частину воєнної промисловості. У нашому випадку цього не буде.
ZSky написав:А британцы Брены вполне себе выпускали.

Так Британія - промислова країна. Вони можуть собі це дозволити. Крім того, протитанковий рів під назвою Ла-Манш дозволяє їм почувати себе більш-менш спокійно. А як отому кавалку України вціліти, коли поряд "великий и могучий"?
Брати приклад з прибалтів? І чекати 24 серпня 1991р/1 грудня 1991 року?

Ніколаускасс
Member
Member

Повідомлення Ніколаускасс » 21 жовтня 2007 10:18

Мандрівник написав:Коли на перший час, то так. Але коли війна? Повторюся, але СРСР виготовляв у 1941-1945 роках по 1000 шт ДП за ОДНУ добу. Що ми зможемо цьому протиставити? І виготовляв тоді, коли втратив більшу частину воєнної промисловості. У нашому випадку цього не буде.

Ну в 1925 СРСР не випускав по 1000 кулеметів на добу. І ми не зможемо випускати такі об'єми навіть простого як дрова ППШ. І не потрібно нам така кількість кулеметів.
Микола СЦІБОРСЬКИЙ
Ліберастія - збочення!

Lyho
Member
Member

Повідомлення Lyho » 22 жовтня 2007 00:01

А що голосування припинили? Я не голосував але чомусь вже і не можу :(
Нужда закон міняє. (с) Іван Сірко

ZSky
Site Admin
Site Admin

Повідомлення ZSky » 22 жовтня 2007 00:27

Lyho написав:А що голосування припинили? Я не голосував але чомусь вже і не можу

[strike]Заговор бельгийцев[/strike] Закончился срок указанный аффтором голосования.
Зображення

Поперед.Далі

Повернутись до Альтернатива

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей